Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Tanki z pepsi można nabyć taniej , restauratorzy handlujący takimi napojami ( oczywiście z tanka ) , płacą za kaucją 20 zł.

Za skrzyneczkę piwa można sporo załatwić. Pełny tank z pepsi , mirindą , 7u/p kosztuje jakieś 120zł z kaucją.

Problem jest taki że pepsi chce się wycofać z tej formy dystrybucji , więc tanki będą się pojawiać coraz rzadziej i pewnie będą coraz droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój 1-szy post więc witam serdecznie piwowarską brać :)

Moje pytanko dotyczy chłodnic umieszczonych w linkach w poście Kamilo, co o nich sądzicie ?

Warto je brać czy jednak robić samemu ?

Z opisu wynika, że ich wymiar to ok. 15cmx15cm, nie będzie zbyt wąska/mała ?

Miałem robić z miedzi fi 8mm ale taka przynajmniej 10m będzie albo droższa albo w porównywalnej cenie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, w/g opisu jedna ma 12,2m druga 14,5m i te długości są moim zdaniem super. Pytanie tylko czy nie są zbyt wąskie, a zarazem za wysokie.

Mogą zbyt mocno wystawać ponad powierzchnię brzeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co raz częściej koncentraty w warkach są,więc kegi powinny tanieć :)

Koncentraty są w workach , w tankach są gotowe napoje.

 

literówka :)w warkach nie widziałem jeszcze napojów pepsi

 

Warka to może nie jest bardzo wielkie miasto, ale na pewno są tam napoje pepsi :D :D :D

Edytowane przez mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 takie kociołki z pęknięciami, nieprzeszkadza to w niczym ,grunt że wewnatrz bez obić, jedyna wada nawet po mocnym odciagnieciu czujnika termostatu bimetal to chyba, nadal potrafi sie wyłączyc podczas gotowania. Akurat dzis jeden kilka razy mi to zrobił więc zaraz go jeszcze dalej przemieszcze.

Aha, ja facetowi zaproponowałem 150 z jego wysyłka i sie zgodził

Edytowane przez lewatywa8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój 1-szy post więc witam serdecznie piwowarską brać :)

Moje pytanko dotyczy chłodnic umieszczonych w linkach w poście Kamilo, co o nich sądzicie ?

Warto je brać czy jednak robić samemu ?

Z opisu wynika, że ich wymiar to ok. 15cmx15cm, nie będzie zbyt wąska/mała ?

Miałem robić z miedzi fi 8mm ale taka przynajmniej 10m będzie albo droższa albo w porównywalnej cenie.

pozdrawiam

 

Witam ja zakupiłem taka chłodnicę do mojego gara, jeszcze nie testowałem ale wygląda solidnie, nie rozpada się dzięki temu że ma stelaż z nierdzewki długość mam ponad 15m fi 8mm myślę że to lepszy wybór niż ta z BA i w dodatku sporo tańsza.

ps. fotki u mnie galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.