Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie spotkałem się jeszcze z pub'em/piwiarnią która serwowała by coś z tych kegów. Raz widziałem w jakiejś restauracji sieciowej, ale tam nikt nic nie wie - nawet manager nie był zorientowany, bo to jest zamawiane odgórnie dla całej sieci i tylko przyjeżdża firma i wymienia na pełne.

wydaje mi się, że rozmowa cały czas tyczy się Corneliusów, które chciał na alledrogo kupić kolega lopez (z resztą ja też tam dzwoniłem i efekt był identyczny)

Wszystkie lane pepsi z kija są z takich pojemników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie lane pepsi z kija są z takich pojemników

 

Czyli tak jak mówię, to tylko restauracje sieciowe tym dysponują. Bo w innych knajpach leją z butelek, ale od teraz będę na to zwracał częściej uwagę, może gdzieś znajdę jakąś knajpę gdzie mi ktoś sprzeda takie kegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za używanego kochstara (taki sam jak po prawej na zdjęciu w aukcji, tyle że bez kranika) zapłaciłem u lokalnych "szperaczy" 40 pln - zamontowałem metalowy zawór i z powodzeniem używam do podgrzewania czystej wody...

Mieli też wersję z plastikowym kranikiem w tej samej cenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chce spróbować zomowców, bo cena jest kusząca.

http://allegro.pl/4x-niemieckie-drozdze-zymoferm-ekstrakt-slodowy-i2100280216.html

 

tylko odbierajcie osobiście, a nie z wysyłką bo zamarzną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie w tym temacie ale dotyczy tej aukcji. Moje trzy wiadra nie były po art.spożywczym tylko po kleju stolarskim typu "wikolowaty"

U mnie też była podobna 'substancja', ale szczoteczka do mycia zębów wyszorowała każdy zakamarek :) A wiaderka w nadspodziewanie dobrej kondycji, rysy jedynie na pokrywkach, ale do przyjęcia, także całokształt :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też była podobna 'substancja', ale szczoteczka do mycia zębów wyszorowała każdy zakamarek :) A wiaderka w nadspodziewanie dobrej kondycji, rysy jedynie na pokrywkach, ale do przyjęcia, także całokształt :okey:

Generalnie nie w tym temacie ale dotyczy tej aukcji. Moje trzy wiadra nie były po art.spożywczym tylko po kleju stolarskim typu "wikolowaty"

 

Czy to jest dobry pomysł , aby fermentować w wiadrze po kleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest dobry pomysł , aby fermentować w wiadrze po kleju?

 

Jeśli są z plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością (oznaczone wytłoczeniem z łyżką i widelcem) to czemu nie??

Oczywiście po gruntownym czyszczeniu, także z użyciem cieżkiej chemii ;)

Jeśli takiego oznaczenia nie ma, to znaczy że materiał użyty był niższej jakości i może wydzielać śladowe ilości np metali ciężkich, wtedy pomysł raczej niedobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy chce się i czy jest się w stanie pozbyć się tego Wikolu z tych wiader w taki sposób by nie wzięła cię jasna cholera i/lub nie doprowadzić tych wiader do stanu przypominającego tarkę :). Jeśli nie to na pewno nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy chce się i czy jest się w stanie pozbyć się tego Wikolu z tych wiader w taki sposób by nie wzięła cię jasna cholera i/lub nie doprowadzić tych wiader do stanu przypominającego tarkę :). Jeśli nie to na pewno nie warto.

Usunięcie resztek tego kleju to żaden problem odchodzi nawet na sucho od plastiku (ja też użyłem szczoteczki do zębów). Napisałem tego posta aby osoby które będą chciały zakupić u niego kolejną partię tych wiader miały świadomość tego. Wiadra mają atest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.