Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wyjeżdżam na pół roku służbowo do Francji a szkoda żeby sprzęt stał bezczynnie w sezonie, linkuję wiec do aukcji moich kadzi na allegro. Kadzie są w Otwocku u Wiktora (trochę mu pomagam z warzeniem, no głównie z utylizacją produktów i kontrolą jakości) z dobrych wiadomości są w zasadzie po kosztach:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1910046791

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1910046963

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu te kegi są szlifierką zeszlifowane ?,keg z pierwszego linku jego stan jest mocno zużyty.Za drogo stan beczek nie jest najlepszy powyginane itd.Jak z Francji wrócisz do Polski to piwa robić nie będziesz że sprzedajesz ?.

 

snap5_77.jpg

Edytowane przez maxhot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlifowane są żeby się nie poharatać jak będziesz pacował, a wierz mi bez szlifowania to krew się lała często i gęsto. Co do stanu to rzeczywiście kegi są poobijane, ale w czym to przeszkadza? Chcesz warzyć czy robić pokaz? Od grzania Ci się osmalą w końcu i co wtedy wymienisz? A cena to tak jak mówiłem to jest po kosztach kega taniej nie dostaniesz bo to i tak jest cena złomu a złom może być w dowolnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie żartuj, cena 380 zł za kega plus zaworek (nie wiadomo jaki) i termometr to lekka przesada.

Keg na allegro 160 zł plus 100 zł na wspawanie zaworka i termometr-a to 260 zł i zostaje 120 zł na inne rzeczy.

 

Dodam że na złomie kega można wyrwać po 80 - 100 zł tylko trzeba mieć szczęście..

Tak że ta cena to raczej po większych kosztach..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam wiele krytycznych uwag do tej aukcji, ale takie jest prawo rynku. Jak znajdzie chętnego to jego sprawa, przed wejściem na forum nie kompletowałem sprzętu. To dzięki forum miałem pojęcie czego szukam i ile to jest warte. Jak koledze uda się to sprzedać w tej cenie sam wystawię swoje gary i zrobię nowe :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam wiele krytycznych uwag do tej aukcji, ale takie jest prawo rynku. Jak znajdzie chętnego to jego sprawa, przed wejściem na forum nie kompletowałem sprzętu. To dzięki forum miałem pojęcie czego szukam i ile to jest warte. Jak koledze uda się to sprzedać w tej cenie sam wystawię swoje gary i zrobię nowe :smilies:

Całkowicie się zgadzam,

napisałem swojego posta tylko po to żeby jakiś mniej wtajemniczony członek naszego forum nie uwierzył w super ofertę kolegi zamieszczającego linki do swoich aukcji..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termometry po 10,50 są (chociażby w OBI), zaworki po dyszkę. Żebyś za nyple płacił też po 10zł to w sumie wychodzi niecałe 60zł+ keg+ spaw. Keg za 160zł to już zdzierstwo, czyli zostaje na niskiej klasy spawarkę:smilies: Jasne, że nie do kwasiaka, ale chodzi o rząd wielkości. Pierwszy lepszy zakład od "lepszych" wydechów pospawa to za 30-40zł (i jeszcze plazmą wytną pokrywkę). Kolega zrobi za butelkę piwa.

Pisanie, że ten obity kocioł jest pchany "po kosztach" to przesada, szczególnie w środowisku ludzi którzy trochę się na temacie znają.

Wg. Twoich rachunków na swój browar wydałem chyba ze 3k...

Edytowane przez mrblaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ucinając temat koszty miałem takie a nie inne że np. na kegu dałem się lekko bez mydła wydymać to się zdarza. Zależy mi na bardziej rzetelnych i konstruktywnych opiniach typu "stary nikt tego nie kupi bo się w tym warzyć nie da" preferowane z wyjaśnieniem dlaczego.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem biopaliwa, ale żeby laptopa napędzać bimbrem... :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie nie Allegro ale.... jednak z "grupy allegro"

 

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-butelki-skrzynki-i-wagi-ze-sklepu-ID5AQY.html

 

rozmawiałem z Panem i ma jakieś 30-40 kontenerów z butelkami. Cena to 10pln za komplet. Ja jadę na początku tygodnia po 10 kompletów ;)

 

http://wroclaw.gumtree.pl/c-Sprzedam-sprzedam-inne-Skrzynki-po-oranzadzie-piwie-wodce-W0QQAdIdZ320528193

 

a tu jest jeszcze dostępne 5 skrzynek po 5pln za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ucinając temat koszty miałem takie a nie inne że np. na kegu dałem się lekko bez mydła wydymać to się zdarza. Zależy mi na bardziej rzetelnych i konstruktywnych opiniach typu "stary nikt tego nie kupi bo się w tym warzyć nie da" preferowane z wyjaśnieniem dlaczego.

Z góry dzięki.

Koledzy już ci to wyceniali;

keg prawdopodobnie szlifowany po gumie, poobijany wart maksymalnie 150zł

Spawanie i końcówki;

33vz2bd.jpg

tu polemizował bym, że za takie spawanie dałeś 100zł. Na załączonym obrazku widać spaw domowej, niewprawnej roboty, można sądzić, że sam próbowałeś spawać. wartość z mufami 20-30zł.

Termometr taki za 25zł

Zawory zwykłe wodne po 10zł

Razem 215-225zł

Moim zdaniem tyle to jest warte. Nikt ci ekstra nie zapłaci za to, że z kega zrobiłeś kadź, to twoja sprawa, klient kupuje kadź.

To tyle z mojej strony, chciałem ci pomóc i rzetelnie wycenić, bez jakiejkolwiek złośliwości.

Tak jak już ktoś napisał, towar jest wart tyle, ile klient jest gotów za niego zapłacić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.