Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Można to kupić taniej, ale nie jest najgorzej. Czas kegów po 50-60zł już raczej bezpowrotnie minął, a i same złączki kosztują nie mniej niż 50zł. Tu w gratisie są uszczelki, co prawda mi się nigdy zapasy nie przydały, ale pewnie kiedyś jakaś się zużyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zwykle kosztuje przesyłka kurierska 4 kegów pepsi?? Czytałem że waga jednej sztuki to 4,5kg, zaś z listu przewozowego dowiaduję się że przesyłka waży 25kg i kosztuje 60zł... To normalne?

 

(Nie wiem czy to właściwe miejsce na taki post)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zwykle kosztuje przesyłka kurierska 4 kegów pepsi?? Czytałem że waga jednej sztuki to 4,5kg, zaś z listu przewozowego dowiaduję się że przesyłka waży 25kg i kosztuje 60zł... To normalne?

 

(Nie wiem czy to właściwe miejsce na taki post)

60 zeta hmmm spokojnie kurierem to można za 20-25zł wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie wiem czy było, to mój pierwszy post jak i pierwsze piwo które chciałbym wyrobić jest też przede mną.

 

Powiedzcie mi czy żeby sie nie zrazić cenowoi zapoznać z tym procesem fermentacji, jest sens kupienia takiego zestawu ?

 

http://allegro.pl/piwo-domowe-23litry-wszystko-co-potrzebne-butelki-i1676599249.html

 

z góry dzięki za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiał byś skupować tylko zebrać z tego co pijesz na co dzień z doświadczenia wiem że zadziwiająco szybko się zbierają. Poza tym miał byś możliwość rozlewania do normalnych butelek nie petów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach tak :beer: i chodzi Ci o ten zestaw za 45 lub 125 tak ? One nie mają w sobie samego brewkitu więc w przypadku tego droższego(125) + brewkit wyszłoby mi drożej niż na allegro a i jeszcze butelki musiałbym skupować :)

Te zastawy mają zbliżone ceny, róznią się trochę zawartością, ale tak naprawdę trudno powiedzieć który jest lepszy.

 

My co do zasady kupujemy nie na allegro, ale w sklepach piwowarskich, bo zależy nam na ich istnieniu - bez sklepów specjalistycznych nie ma piwowarzenia.

 

Polecam też lekturę wiki:

http://www.wiki.piwo.org/index.php/Moje_pierwsze_piwo_z_brewkita

 

i życzę powodzenia przy pierwszej warce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zastawy mają zbliżone ceny, róznią się trochę zawartością, ale tak naprawdę trudno powiedzieć który jest lepszy.

Tak naprawdę żaden nie jest "lepszy" - biorąc pod uwagę, że każdy jest dopiero początkiem zbierania sprzętu.

 

Co jest potrzebne do robienia piwa od podstaw, to znajdziesz na wiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 30kg jest opł stała ' date='cena zależy od firmy kurierskiej . Najtańszy tani-kurier , do 30 kg 19,90[/quote']

Ja paczki do 31,5 kg wysyłam DPD za 18,45zł.

Tak ale to chyba nie jest cena za jednorazowe przesyłki. A trzeba mieć już jakąś umowę na więcej przesyłek.

Bo w ich cenniku jest dużo większa cena za przesyłki.

Edytowane przez Z_bychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.