Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

3. Po komentarzach i ocenach też widać jego podejście do klienta.

No' date=' komentarze to ciekawa lektura. Same świry u niego kupują. :smilies:[/quote']

Ciekawa lektura negatywów. Biorąc pod uwagę ilość negatywów w porównaniu do ilości transakcji, a przedewszystkim ich formę, ja nie zaryzykowałbym swoich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/keg-kegi-beczki-po-piwie-50l-30l-i1643848691.html facet ma 100 kegów do opchnięcia po piwie 50l 30l facet przegina 50 zł przesyłka. :D

Facet przegina pod każdym względem. Totalnie nie nadaje się do robienia interesów - krętacz i cwaniak.

Najgorzej, że facet jest z Rybnika. Dzisiaj po koncercie Brayana Adamsa w Rybniku będzie mnóstwo pustych kegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/keg-kegi-beczki-po-piwie-50l-30l-i1643848691.html facet ma 100 kegów do opchnięcia po piwie 50l 30l facet przegina 50 zł przesyłka. :D

Facet przegina pod każdym względem. Totalnie nie nadaje się do robienia interesów - krętacz i cwaniak.

Najgorzej' date=' że facet jest z Rybnika. Dzisiaj po koncercie Brayana Adamsa w Rybniku będzie mnóstwo pustych kegów[/quote']

Nie widzę związku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet przegina pod każdym względem. Totalnie nie nadaje się do robienia interesów - krętacz i cwaniak.

Najgorzej' date=' że facet jest z Rybnika. Dzisiaj po koncercie Brayana Adamsa w Rybniku będzie mnóstwo pustych kegów[/quote']

Nie widzę związku..

Bo nie ma związku.

Mi chodziło o to, że koleś jest z Rybnika tak jak ja. Moje dzieciństwo, szkoła przyjaciele związane są z Rybnikiem. W Rydułtowach mieszkam od 6 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przydadzą?

Cena dobra.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1656969077

Haaa.. właśnie na beczki polowałem, a tu jeszcze prawie idealny (dla mnie) rozmiar 40 L w śmiesznej cenie i do tego z tą fajną przykrywką :okey:

Wielki + ode mnie :)

 

tak btw - 110 szt. sprzedane w 5,5 h - założę się, że następnym razem porządnie się facet zastanowi nad ceną (albo my nad zakupem, jak się okaże, że zniszczone :) )

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kran jest do pepsi nie do piwa. Powodzenia w nalewaniu a cena jest z kosmosu. Jeszcze jakiś czas temu za 20 zł mniej był keg, złączki przewody i prawdziwy kran piwny

Nie ma się czemu dziwić. Piwowarstwo staje się coraz popularniejsze = zapotrzebowanie na KEGi po pepsi rośnie. Są ludzie którzy próbują to wykorzystać. To jest kapitalizm.

 

Ja kupiłem dwa lata temu 6 kegów po pepsi po 50zł/szt. Jeszcze nie miałem okazji ich użyć, bo kegerator w budowie, ale wiem, że to mało i teraz chcąc dokupić parę kegów będę musiał zapłacić spoooooro więcej.. Normalna kolej rzeczy. Chyba niedługo piwowarzy przerzucą się na normalne KEGi np. 30l.. bo ceny zaczynają być porównywalne a pojemność niewiele większa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przydadzą?

Cena dobra.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1656969077

Haaa.. właśnie na beczki polowałem' date=' a tu jeszcze prawie idealny (dla mnie) rozmiar 40 L w śmiesznej cenie i do tego z tą fajną przykrywką ;)

Wielki + ode mnie ;)

 

tak btw - 110 szt. sprzedane w 5,5 h - założę się, że następnym razem porządnie się facet zastanowi nad ceną (albo my nad zakupem, jak się okaże, że zniszczone ;) )

pzdr[/quote']

A proszę bardzo.

Po błyskawicznej akcji sprzedaży aż żałuję że tylko 10 kupiłem!;)

Pozdrawiam.

P.S. Ponoć są w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik zdemontowany z urządzeń chłodniczych, nabyłem jeden i jestem zadowolony. Nic w nim nie grzebałem, oprócz zmiany temperatury, gdyż był nastawiony na 8°C. Reszta ustawień, w tym histereza bez zmian. Sprzedający sumienny, szybka wysyłka za pobraniem, atrakcyjna cena (40+15 wysyłka).

http://allegro.pl/termostat-sterownik-regulator-temperatury-i1648607068.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą giełdę zlazłem w Żywcu za taką szklanką - i była 1 szt pierwsza od wejścia w strefę kolekcjonerów, 5 zł. Jeszcze mi ją miły pan z huty szkła wyfrezował.

 

Zrobiłem Real Ale, mam pompkę powietrzną, dokupiłem na ebayu "dyspenser", brakowało tylko szklanki, czekam na dogodny moment do degustacji :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.