Skocz do zawartości

Piwny Depozyt - Łódź


nikiboom

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem w necie, ze macie w sklepie rowniez 2 krany. Swietna sprawa. Widzialem takie rozwiazanie w 2 sklepach we Francji i Wloszech i bardzo mi sie to podobalo. Oprocz kupna piwa, mozna na chwile usiasc (wzglednie oprzec sie o lade), wypic piwo , pogadac - szkoda ze mam bardzo daleko i raczej bede wybieral sie samochodem. Ale dla osob, ktore mieszkaja niedaleko miejsce musi byc swietne i mam nadzieje, ze bedzie dobrze dzialalo.

 

Do zobaczenia w okolicach czwartku/piatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem w necie, ze macie w sklepie rowniez 2 krany. Swietna sprawa. Widzialem takie rozwiazanie w 2 sklepach we Francji i Wloszech i bardzo mi sie to podobalo. Oprocz kupna piwa, mozna na chwile usiasc (wzglednie oprzec sie o lade), wypic piwo , pogadac - szkoda ze mam bardzo daleko i raczej bede wybieral sie samochodem. Ale dla osob, ktore mieszkaja niedaleko miejsce musi byc swietne i mam nadzieje, ze bedzie dobrze dzialalo.

 

Do zobaczenia w okolicach czwartku/piatku.

Niestety w sklepie nie można spożywać piwa (w Polsce nie do przeskoczenia). Nalewam piwo z beczki do butelek PET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej - podjąłem się rozmów, niestety trochę to trwało. Właściciele piwoteki są otwarci na sugestie. Podczas rozmowy zadeklarowałem chęć bycia łącznikiem ze społecznością tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłęm whisky portera, zostawiłem Belgian Pale Ale oraz Belgian Tripel. Porter w porządku piwko choć brakuje trochę ciała, słodyczy i porterowych nut - melanoidyn. Jaki % zasypu stanowił słód whisky 30-45 ppm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Bromaniaka za podjęcie się depozytu, niestety jesteście taki hektar na północy Łodzi, że jest mi tam masakrycznie nie po drodze ;) Pytanie zatem do piwowarów z południa - może by drugi depozyt zorganizować trochę bliżej nas? Przy okazji wizyty w Piwnych Rozmaitościach na Tatrzańskiej mógłbym pogadać z właścicielem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.