Skocz do zawartości

Piwny Depozyt - Łódź


nikiboom

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co do plotek.

Z pewnego źródła wiem że szykuje się nowy sklep dla piwnych świrów i piwowarów domowych (a i miejsca na depozyt nie zabraknie).

Obecnie są poszukiwane lokalizacje w okolicach centrum miasta.

Edytowane przez rafael52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapytać na rydzowej, często tam bywam.

 

Choć tak jak kiedyś już chyba pisałem, nie bardzo widzę tam miejsce na ten nasz depozyt, wykorzystany tam jest każdy centymetr przestrzeni.

Edytowane przez radekw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sklep działa już jakiś czas.

Ostatnio go odwiedziłem i zapytałem o depozyt.

Bardzo możliwe, że depozyt zostanie reaktywowany.

Właściciele są przychylni muszą się tylko ogarnąć z przeprowadzką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

rozmawiałem dziś z właścicielem Vinoteki na rydzowej 22 ( teofilów ). Wyraził wstepną zgodę na depozyt, musi tylko ustalić szczegóły z pracownicami. Kiedy wszytko bedzie gotowe dam znać. :okey:

 

Uważam, że lokalizacje typu teofilów, radogoszcz, olechów czy chojny za bardzo nie mają sensu. Skupmy się na czymś bliżej śródmieścia, albo chociaż retkinia/widzew.

Z Piwoteką nie byłoby problemu się dogadać w tej sprawie, i zostawić starą lokalizację. Mogę się podjąć tego zadanie bezpośrednio z Panem Markiem Puta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że lokalizacja w centrum jest najlepsza ale skoro może być retkinia, widzew to dlaczego nie teofilów, a zresztą nic nie stoi na przeszkodzie żeby depozytów było więcej niz jeden, w krakowie wg. info z forum są 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że lokalizacja w centrum jest najlepsza ale skoro może być retkinia, widzew to dlaczego nie teofilów, a zresztą nic nie stoi na przeszkodzie żeby depozytów było więcej niz jeden, w krakowie wg. info z forum są 4.

 

Głównie dlatego że na widzew czy retkinię z centrum jest ok 5 km. Na teofilów już prawie 10km. Tak jak powiedział Cichus, nie ma sensu mnożyć depozytów, w jednym miejscu piwo będzie się psuło i zalegało a w innym będzie go brakować. Proponuję 2 lokalizacje - albo dotychczasowa w Piwotece na ul. Tomaszewicza, albo w Strefa Piwa Gael na ul. Bartoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. nie mam nic przeciwko, tylko że stary-nowy sklep na Tomaszewicza działa chyba od połowy listopada, mamy połowę stycznia i nic się nie dzieje, stąd moja incjatywa, a wypiłbym cos od kolegów chętnie, tak jak to drzewiej bywało.

Tylko żeby nie było tak, że dam znać w vinotece że sprawa niektualna i znów zostaniemy z niczym i bedziemy ogladali się na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. nie mam nic przeciwko, tylko że stary-nowy sklep na Tomaszewicza działa chyba od połowy listopada, mamy połowę stycznia i nic się nie dzieje, stąd moja incjatywa, a wypiłbym cos od kolegów chętnie, tak jak to drzewiej bywało.

Tylko żeby nie było tak, że dam znać w vinotece że sprawa niektualna i znów zostaniemy z niczym i bedziemy ogladali się na siebie.

W takim razie podejmuję się tematu rozmów z piwoteką. Na wszelki wypadek jeszcze nie rezygnuj z vinoteki, chwilę mogą poczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam, się że Piwoteka mogła by już się z tym ogarnąć.Dużego nakładu pracy to chyba nie wymaga.

Co do innej lokalizacji to zawsze ktoś będzie marudził, że ma daleko. Do depozytu codziennie nie trzeba jeździć.

A co jakiś czas można sobie zafundować wycieczkę przez miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam dobrą wiadomość. Jestem po rozmowach w piwotece. Od poniedziałku wraca depozyt piwny. Ogłoszenie ma zostać zawieszone na profilu piwoteki na Facebooku. Jeżeli macie sugestie co do zmian w zasadach proszę pisać tutaj. Zastanawiam się nad początkową ilością butelek zaliczanych jako "wpisowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić wpisowe, żeby to wszystko się zapełniło - proponuję min 4 butelki (dowolnych piw). Proponuję również by piwa trzymać w skrzynce i aby stan depozytu był zawsze 20 butelek. Ponadto znowu apel o podawanie aktualnego stanu po każdej wymianie - łatwiej będzie wtedy zaplanować wizytę, może coś trzeba będzie zamienić dorzucić.

 

Jak coś, to jestem w stanie od razu wstawić około 12 butelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do śledzenia stanu można stworzyć otwarty arkusz np. w google docs. Zrobiłem szybki przykład: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KBdSBX1DAFHkTosOWkvA4uAB8DO7SwHGcpSpbTRvGiE Kolumny można edytować w miarę potrzeb, żeby było więcej danych. Po każdej zmianie można dać wpis na forum z linkiem.

Dodatkowo każdy kto jest zalogowany na konto google może ustawić sobie powiadomienia mailowe o zmianach (narzędzia->reguły powiadomień). Co wy na to?

Edytowane przez pociag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.