Jump to content
gregroc

21.09.2013 - IV Lubelski Konkurs Piw Domowych

Recommended Posts

Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich do udziału w Lubelskim Konkursie Piw Domowych wraz ze zlotem piwowarów z okolicy bliższej i dalszej :)

Na wstępie przeprosiny za tak późne poinformowanie, ale wcześniej nie było 100% pewności, że impreza się odbędzie.

Całość odbędzie się tak jak rok temu w karcmie regionalnej Chata przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Konkurs jest kontynuacją akcji Jejskiego "uwarzmy Polskie Ale" i w konkursie głównym będzie właśnie ta kategoria. Oprócz tego odbędzie się konkurs konsumencki bez określonej kategorii - piwo ma być smaczne ;) W tym roku dodaliśmy możliwość przysyłania piw na konkurs, ale dotyczy to jedynie kategorii głównej.

Imprezę sponsorują:

sklep piwowarski Homebeer.pl

sklep Monte di Vino

sklep Olivia (sklep piwny na ul. Tumidajskiego)

Regulamin konkursu w załączeniu. Kolejne informacje będę umieszczał na bieżąco

pozdrawiam i do zobaczenia

Grzesiek

regulamin2013.pdf

Termin faktycznie napięty. Młode piwka będą w roli głównej. Życzę udanej imprezy. Gdyby był trochę później to na swoich chmielach można by uwarzyć piwko. Może następnym razem...

Edited by GB...

Kategorii

win i miodków w tym roku nie będzie?

niestety nie.. zdecydowaliśmy się zorganizować tylko konkurs piw m. in. ze względu na budżet. Mimo, że konkursu miodów nie będzie, to zapraszam serdecznie - miło będzie się znów zobaczyć i skosztować tego i owego ;)

W tajemnicy dodam, że może wykluje się odrębna impreza dla win i miodów, ale to jeszcze przyszłość dość odległa...

od kiedy można wysyłać?

Najlepiej od poniedziałku 26.08, w tym tygodniu może być jeszcze problem z odbiorem.

min faktycznie napięty. Młode piwka będą w roli głównej

a tu się nie zgodzę:)

bo już w czerwcu e-prezes wspominał o tym że będzie Polskie Ale ---> http://www.piwo.org/topic/7593-konkursy-piwowarskie-2013/?do=findComment&comment=210146

Do zobaczyska za miesiąc! :)

a feee, powinieneś się raczej raczyć weselnym piwkiem :)

A idź Pan, będzie perła z beczki, to dopiero jest feee :)

Hej. Ja oczywiście jestem :smilies: ....i podobnie jak rok temu bez swoich wyrobów :( .....do zobaczenia!!!

Jakby ktoś z/przez stolicę się wybierał i miał wolne miejsce z chęcią się zabiorę. O której planowany start imprezy? Wieczorem mam konkurencyjną imprezę w Lbn. na której muszę być ale do 18 mogę się pokazać. W końcu SLPD miało być w komplecie ;)

Jakby ktoś z/przez stolicę się wybierał i miał wolne miejsce z chęcią się zabiorę. O której planowany start imprezy? Wieczorem mam konkurencyjną imprezę w Lbn. na której muszę być ale do 18 mogę się pokazać. W końcu SLPD miało być w komplecie ;)

My jedziemy z Siedlec, dawaj pociągiem, a my załatwimy Ci miejsce dalej.

Ps. Tylko nie gwarantujemy powrotu o tej porze co napisałeś.

Wygodniej by mi było z Warszawy (butelki z piwem swoje ważą) ale jeszcze przemyślę temat. Może ktoś się znajdzie i zlituje ;) A wracać w sobotę nie planuję bo tak się "nieszczęśliwie" złożyło że kumpel ma wieczór kawalerski w Lublinie tego samego dnia.

Najlepiej jakby Grzesiek sam napisał, ale z tego co wiem to zaczynamy popołudniem. I nie tak wcześnie jak w Siedlcach.

Było trochę mało informacji, bo czekaliśmy na decyzje wszystkich sponsorów. Na szczęście wszystko się już wyjaśniło i w przyszłym tygodniu będzie już szczegółowy plan imprezy. Na chwilę obecną mogę podać, że początek imprezy wstępnie zaplanowany na godz. 12:00, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród między 18:00 a 19:00.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich i przypominam, że konkurs główny, czyli Polskie Ale będzie przeprowadzony wg zasad PSPD, dlatego proszę dostarczyć piwka najpóźniej do środy 18. września adres w regulaminie w pierwszym poście tego wątku. W kategorii otwartej piwo można przynieść ze sobą. Ocenianie zacznie się około godz. 15:00

Edited by gregroc

...Polskie Ale będzie przeprowadzony wg zasad PSPD, dlatego proszę dostarczyć piwka najpóźniej do środy 18. września adres w regulaminie w pierwszym poście tego wątku. ..

W regulaminie do 15.09

Zgadza się, ale będzie zmiana. Chodzi o to, że w środę będę zawoził piwa w docelowe miejsce, żeby czekały na konkurs więc wszystkie zgłoszenia do środy włącznie będą przyjęte.

Czy piwa do konkursu konsumenckiego również muszą być dostarczone wcześniej? Czy dotyczy to tylko kategorii głownej czyli Polskie Ale?

Dotyczy to tylko kategorii głównej, ale jak przyniesiesz do winoskładu inne piwo niż PA, to też je dostarczę na konkurs ;) Zaznacz tylko wyraźnie, że to do konkursu konsumenckiego.

W kategorii otwartej piwo można przynieść ze sobą. Ocenianie zacznie się około godz. 15:00

Z tego wynika że jak rok temu można tego samego dnia. Jak dobrze rozumeim :)

W kategorii otwartej piwo można przynieść ze sobą. Ocenianie zacznie się około godz. 15:00

Z tego wynika że jak rok temu można tego samego dnia. Jak dobrze rozumeim :)

Widzę, że nie doczytałem. Ale teraz mam już pewność, że moę przytargać to co mam w dniu konkursu :)