Jump to content
Sign in to follow this  
Papcio

Piwowar poszukiwany

Recommended Posts

Witam,

Do nowo powstającego projektu browarnego poszukujemy doświadczonego piwowara. Chodzi o osoby mogące się poszczycić czymś więcej niż umiejętnością warzenia piwa w domu. Do zadań takiej osoby będzie należało wsparcie procesu projektowania browaru oraz naturalnie - kontrola procesu warzenia. Planowane wybicie to 20-50hl. Preferowane osoby z woj. łódzkiego, ewentualnie mazowieckiego z doświadczeniem w browarze restauracyjnym, regionalnym, małym, średnim, lokalnym itp itd.

Oferujemy fajną zabawę za godziwe pieniądze.

Tylko poważne oferty proszę kierować na adres: piwo.jest@spoko.pl lub poprzez privy na tym zacnym forum.

Pozdrawiam PD

Tylko poważne oferty proszę kierować na adres: piwo.jest@spoko.pl

Taaak... Jak ja lubię zwrot "tylko poważne oferty" w niepoważnym ogłoszeniu o pracę, w którym ogłoszeniodawca odstawia jakieś szopki i nawet wprost nie napisze o jakie przedsięwzięcie chodzi jakby się tego wstydził.

W.g mnie wszyscy piwowarzy domowi z praktyką w browarach już dawno są obstawieni. Powinniście poszukać kogoś z jajami i w mojej opini, jest wielu piwowarów, którzy mimo braku praktyki w w/w branzy daliby rade lepiej zarządzić browarem, recepturami etc. No chyba że za tajemniczym przedsięwzięciem kryje sie kolejna fabryka lagerow ew. weizena plus marcowe od swięta to rzeczywiście szukajcie tam gdzie szukacie. Piwowar domowy ma często większa wiedze niż gość który po przeszkoleniu nauczył sie warzyć pilsa.

Tylko poważne oferty proszę kierować na adres: piwo.jest@spoko.pl

Taaak... Jak ja lubię zwrot "tylko poważne oferty" w niepoważnym ogłoszeniu o pracę, w którym ogłoszeniodawca odstawia jakieś szopki i nawet wprost nie napisze o jakie przedsięwzięcie chodzi jakby się tego wstydził.

Może rzeczywiście nie rozpisałem się na temat całego przedsięwzięcia zbyt wylewnie ale na pewno nie dlatego że się wstydzę. Chodzi raczej o wrodzoną skromność.

Dla Waszej wiedzy: jesteśmy również wieloletnimi piwowarami domowymi z dorobkiem kilkudziesięciu warek każdy. Nie jesteśmy aktywnymi członkami pspd ani goldexpertami na żadnym z wiodących forów. Po prostu od kilku lat warzymy sobie piwa nie patrząc na mody, trendy i inne względy.

Tak się złożyło że mamy możliwość pozyskać konkretne środki na coś co jest naszą pasją. Do tego potrzebujemy osoby która nam w tym pomoże. Jeśli masz jakiegoś piwowara z "doświadczeniem" lub sam nim jesteś pliz kol mi end ajl kol ju bek.

No! I od razu coś więcej wiadomo kim jesteście i na jakim etapie jest całe przedsięwzięcie, przez co ogłoszenie zyskuje +10 do wiarygodności.

Sam niestety się nie nadam, ale życzę powodzenia w poszukiwaniach i realizacji!

Pełna zgoda. Stąd też ten wpis/temat/post/ogłoszenie.

Sądzę, że dalibyśmy sobie radę ze stworzeniem pełnej, działającej technologii. Ale po drodze popełnilibyśmy kilka błędów które by nas kosztowały czas i pieniądze.

Drugą sprawą jest fakt, że część środków chcemy pozyskać od instytucji w której siedzą mili ludzie w garniturach, którzy mogą nie mieć pojęcia na temat browarzenia i sądzić, że jest to wyższa alchemia. Wówczas taki mistrz może stać się argumentem.

Head Brewer z browaru w Szkocji by sie nadal?? Czy już nieaktualne??

No już trochę późno. A poza tym to miałbyś trochę daleko do pracy ;)