Skocz do zawartości

Kegi 10l


amap

Rekomendowane odpowiedzi

mam do kupienia kegi 10l - takie jak tu - http://www.suenner-brauerei.de/typo3temp/pics/95776cb1e6.jpg; cena 29zł za jeden 10l. keg ma trzy otwory, jeden na głowicę (chyba), drugi na kranik (chyba) a trzeci nie wiem na co (odpowietrznik?) - ten jest zaślepiony plastikiem a ten na kran pusty

ktoś ma już i używa? warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka takich 10l, zakupione w podobnej cenie. Nie używane, ale może kiedyś. Mają parę wad. Główny wlew na środku często jest z alu.

Zatyczki na kran i odpowietrzenie są nie do zdobycia w sensownej cenie. Tzn. zrobienie jednej szt. wychodzi drożej niż beczka. Może jakby zamówić ze 100szt.

Wesoły zrobił takie na zamówienie i tanie to nie było. Górny odpowietrznik czasami nie trzyma i może wylecieć w powietrze razem z piwem. Tu akurat można by dospawać jakiś zawór z KO na stałe.

Kran wbity raz musi zostać aż do końca picia piwa. Może to nie problem na imprezie, ale do tej beczki CO2 się nie dobija więc trzeba wypić możliwie szybko.

Edytowane przez kilis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butla co2 0,5kg, pusta, z kołnierzem, zawór wygląda na nowy - taką butlę miał ktoś w miliczu (maaciej, przemo70?). da się ją napełniać wielokrotnie? chcę zakupić za 20zł

i butli nie kupiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butla co2 0,5kg, pusta, z kołnierzem, zawór wygląda na nowy - taką butlę miał ktoś w miliczu (maaciej, przemo70?). da się ją napełniać wielokrotnie? chcę zakupić za 20zł

Trochę po sprawie, ale da się napełnić w firmie napełniającej butle, ja mam zrobioną przetoczkę i napełniam w domu z większej butli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.