Skocz do zawartości

Koszyk/nosidełko na 10 butelek piwa


Mesive

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, czy ktoś może wie, gdzie mogę zakupić nosidełko w tym stylu http://www.browamato..._id=24226695510

tylko, że na 10 butelek? Widziałem przelotnie na mieście kogoś z takim przydatnym koszykiem, więc gdzieś pewnie jest to do zdobycia, ale niestety w sieci udało mi się znaleźć na najwyżej 8 butelek.

Edytowane przez Mesive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś takiego wchodziło by w grę? Wg mnie fajne rozwiązanie, tylko nieco drogie:

 

http://tablica.pl/of...zt-ID2qbMx.html

 

No poniosło kogoś z ceną nieźle. Kilka lat temu spotkałem takie skrzynki u naszych zachodnich sąsiadów - kaucja za ten wynalazek nie była jakoś znacząco wyższa niż za zwykłą skrzynkę. Jako, że transportowaliśmy piwo do domu skrzynkami, to uznaliśmy skrzynkę dzieloną za dobry wybór dla osób starszych, którym cięzko po schodach wejść niosąc zwykłą skrzynkę, hehe.

 

@Mesive - 8 nie wystarczy? Koniecznie musi być 10? Swoją drogą też bym przygarnął taki koszyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz_CH - jesteś nieoceniony. (Tak, to jest ironia).

 

Wyvern - jak bez rączki, to niestety nie dla mnie. Muszę mieć rączkę, bo z pełnymi pod pachą z przystanku do domu nie dojdę.

 

Marcin_P - o coś takiego mi chodzi właśnie. Może bez tego "Kolejorz", bo nie wiem czy we Wrocku przeszedłbym z tym koło dworca PKP (:P). Czyli pozostaje czatowanie na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_P - o coś takiego mi chodzi właśnie. Może bez tego "Kolejorz", bo nie wiem czy we Wrocku przeszedłbym z tym koło dworca PKP ( :P). Czyli pozostaje czatowanie na allegro...

Mnie też chodzenie po Łodzi z logo Kolejorza nie bardzo pasuje, ale niestety ciężko to będzie usunąć, muszę chyba całość pomalować od nowa :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.