Jump to content
Sign in to follow this  
Mesive

Koszyk/nosidełko na 10 butelek piwa

Recommended Posts

Drodzy forumowicze, czy ktoś może wie, gdzie mogę zakupić nosidełko w tym stylu http://www.browamato..._id=24226695510

tylko, że na 10 butelek? Widziałem przelotnie na mieście kogoś z takim przydatnym koszykiem, więc gdzieś pewnie jest to do zdobycia, ale niestety w sieci udało mi się znaleźć na najwyżej 8 butelek.

Edited by Mesive

a może coś takiego wchodziło by w grę? Wg mnie fajne rozwiązanie, tylko nieco drogie:

http://tablica.pl/of...zt-ID2qbMx.html

No poniosło kogoś z ceną nieźle. Kilka lat temu spotkałem takie skrzynki u naszych zachodnich sąsiadów - kaucja za ten wynalazek nie była jakoś znacząco wyższa niż za zwykłą skrzynkę. Jako, że transportowaliśmy piwo do domu skrzynkami, to uznaliśmy skrzynkę dzieloną za dobry wybór dla osób starszych, którym cięzko po schodach wejść niosąc zwykłą skrzynkę, hehe.

@Mesive - 8 nie wystarczy? Koniecznie musi być 10? Swoją drogą też bym przygarnął taki koszyk.

Jutro w pracy przepiszę numer z wizytówki do hurtowni we Wrocławiu. Droga dość ta skrzynka jest, do tego butelki z krachlą, 2x droższe od zwykłej. Rączki brak.

Mariusz_CH - jesteś nieoceniony. (Tak, to jest ironia).

Wyvern - jak bez rączki, to niestety nie dla mnie. Muszę mieć rączkę, bo z pełnymi pod pachą z przystanku do domu nie dojdę.

Marcin_P - o coś takiego mi chodzi właśnie. Może bez tego "Kolejorz", bo nie wiem czy we Wrocku przeszedłbym z tym koło dworca PKP (:P). Czyli pozostaje czatowanie na allegro...

Marcin_P - o coś takiego mi chodzi właśnie. Może bez tego "Kolejorz", bo nie wiem czy we Wrocku przeszedłbym z tym koło dworca PKP ( :P). Czyli pozostaje czatowanie na allegro...

Mnie też chodzenie po Łodzi z logo Kolejorza nie bardzo pasuje, ale niestety ciężko to będzie usunąć, muszę chyba całość pomalować od nowa :))

Panowie, logo Kolejorza oklejamy większym logiem lokalnym, ewentualny napis KOLEJORZ przerabiamy na KOLEJARZ i już wszyscy pomyślą, że jesteśmy pracownikami PKP ;)

Edited by Xenocyd