Skocz do zawartości

2013.11.16 V Śląski Konkurs Piw Domowch


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to bywa, skoro dziś wysłana to dotrze w terminie.

Jak się dowiedziałem u źródeł, to w obu kategoriach obecnie jest po 11 piw. Ciekawe ile dojdzie w poniedziałek i czy będą eliminacje. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem i ja doniosłem swoje piwa na konkurs, niestety przyjmujący nie chciał się dać skorumpować :( Będę musiał się tam dzisiaj włamać i potrzaskać (może lepiej wypić...) Wasze piwa żeby zapewnić sobie zwycięstwo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przyjmujący nie chciał się dać skorumpować

 

To ty myślisz, że ustawianie konkursu to tak na ostatni moment się robi? Przecież to byłoby zupełnie nieprofesjonalne :D

Hahahahahahaha... dobre :D

 

Postaramy się zjawić na konkursie - chociaż uczestniczyć nie planuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam, super kontakt - nie trzeba sie stresowac czy doszlo, czy w calosci, w jakich warunkach bedzie. Pozostaje miec nadzieje ze inne konkursy tez tak funkcjonuja, a nie ze to wyjatek (bo to moj pierwszy wiec nie mam porownania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przesyłkę o nr LP jak w temacie przyjęto do magazynu w Sosnowcu uszkodzoną (wyciek). Proszę o dalszą dyspozycje. Na informację czekam do 07.11. 2013. Po tym terminie przesyłka zostanie zwrócona do Nadawcy.

 

Z poważaniem

Roman J.

Kierownik Magazynu

K-ex Sp. z o.o.

Oddział Sosnowiec

 

 

 

moja odp:

 

Szanowny Panie,

próbki towarów zostały zawinięte 5 razy w bąbelkową folię i nie wiem jakim cudem się rozbiły. Musiał się ktoś wyżywać kilofem na tej przesyłce. Proszę mi powiedzieć jakie są procedury reklamacji, ponieważ oczekuję zwrotu pieniędzy za przesyłkę.

Po to wysyłam kurierem drożej, aby przesyłka w godziwych warunkach dojechała na miejsce. Dodam jeszcze, że powiedziałem kurierowi żeby przykleił nalepkę ze szkiełkiem - widać i to nie pomogło.

Proszę ją odesłać do nadawcy. Jestem ciekaw jak wygląda kartonowe pudło w które była zapakowana.

 

Z wyrazami rozczarowania jakością usługi

Andrzej B.

 

 

Niestety chyba nie wezmę udziału w konkursie... A szkoda.

Czy można prosić o zwrot wpisowego na konkurs ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wysłałem 4 butelki (przez pomyłkę) a dostałem inf że paczka dotarła w całości (3 sztuki). Ciekawe gdzie się podziała butelka, pewnie u listonosza :)

Szkoda, że wysłałeś czwartą butelkę przez pomyłkę. Panowie przy rozpakowywaniu paczek mają mnóstwo roboty i śmieci jeszcze więcej. Pewno chętnie by zdegustowali to dodatkowe piwo. A odpowiedź to tekst standardowy, trudno, żeby pisać każdemu jakiś tekst ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie potwierdzenia zostały wysłane. Dwa maile mi niestety wróciły jako nie dostarczone. Jak chcesz jutro mogę jeszcze raz sprawdzić tylko prosiłbym żebyś wysłał pytanie z danymi na adres sklep@piwopiweczko.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie potwierdzenia zostały wysłane. Dwa maile mi niestety wróciły jako nie dostarczone. Jak chcesz jutro mogę jeszcze raz sprawdzić tylko prosiłbym żebyś wysłał pytanie z danymi na adres sklep@piwopiweczko.pl.

Już wysłałem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nabazgrałem, tak że źle odczytałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się wyjaśniła. Klops. Jedna butelka nie wytrzymała "trudów transportu" i pękła. Swoją drogą to bardzo dziwne, gdyż była to najlepiej zabezpieczona paczka jaką wysyłałem na konkurs. No nic, jak pech to pech. Powodzenia w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.