Jump to content
mecmar

Poszukiwani trendsetterzy nowego piwa

Recommended Posts

Drodzy użytkownicy, przepraszam, że od razu przechodzę do kwestii "formalnych", ale mam ważną informację do przekazania :-)

Reprezentuję warszawską agencję marketingu rekomendacji General Trends. W sierpniu poszukujemy trendsetterów do kampanii piwa Grimbergen, które do tej pory było znane tylko tym, którzy się naprawdę postarali.

Mężczyźni mieszkający w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Krakowie, doceniający produkty premium są zapraszani do udziału w kampanii marektingu rekomendacji tegoż trunku. Opiera się to na bardzo prostych zasadach: każdy z otrzymuje 3 butelki piwa Grimbergen (po jednej z każdego dostępnego na polskim rynku smaku) i dostęp do Bractwa Feniksa, działającego m. in. na Facebooku, które oferuje liczne korzyści, np. warsztaty piwne.

W ramach kampanii zależy nam, żeby z pomocą trendsetterów jak najwięcej osób dowiedziało się o piwie, a zatem trendsetterzy rozmawiają o nim ze swoimi znajomymi, rodziną, kolegami z pracy, a następnie przekazują nam informacje z iloma osobami udało się porozmawiać, w jakich okolicznościach i jaki jest odbiór piwa w najbliższym otoczeniu. Wszystko całkowicie bez opłat.

Jeśli macie chęć wziąć udział w takiej inicjatywie zapraszamy serdecznie do rejestracji na http://user.generaltrends.pl

i do zgłoszenia chęciu udziału na kampania1@generaltrends.pl (jeśli jesteście z Warszawy) lub kampania2@generaltrends.pl (jeśli jesteście z Krakowa, Wrocławia, Katowic). Otrzymacie od nas do wypełnienia oświadczenie o pełnoletności i zgodzie na otrzymywanie produktów alkoholowych. Zgłoszenie należy odesłać i... czekać na przesyłkę :-)

PS. Publikacja postu jest za wiedzą i zgodą Administratora.

Pozdrawiam serdecznie,

Michał Żołądkowski

General Trends

Witam ponownie :-)

i jaki jest odbiór piwa w najbliższym otoczeniu

odbiór piwa po jego wejściu na rynek czy obiór lansowanej marki?

W zasadzie jednego i drugiego.

Kubisiemce: dlaczego zaraz sam... :-) Te trzy piwa to na dobry początek!

Inwigilacja ma na celu odpowiedni dobór towarów i usług do wymagań i zainteresowań danej osoby :-) Dzięki temu nie ma ryzyka, że abstynent otrzyma alkohol, a kobieta w ciąży buty do biegania :-)

I mamy świetny przykład jak z ludzi robi się .. e, nie będę obrażał jednak. Dlaczego? Bycie trendsetterem fajnie brzmi, nie jeden chętnie się tego podejmie. A gdyby tak po polsku sprawę nazwać i ogłosić nabór na żywą reklamę? Ilu by się skrzywiło i olało sprawę? Skojarzenie jest przecież marne- ktoś, kto chodzi po ulicy z planszą na szyi. Bez obrazy, nie mówię o tym konkretnym przykładzie, mówię o zjawisku.

a ile razy rozmawiasz z kimś o piwie, bo mi się zdarza to dość często - najczęściej o swoim własnym, ale czemu nie zmienić obiektu rozmowy. Poza tym możesz hejtować, nikt tego nie zabronił..... ale jeżeli będzie dobre to niby czemu.

Złe to piwo nie jest, w jakiejś lansiarskiej knajpie barman powiedział, że mają carsberga i belgijskie. Ja wielkie oczy, jakie belgijskie? Odpowiedź: jasne i ciemne....

Poza tym możesz hejtować, nikt tego nie zabronił.....

Hejtować- obrażać, jeździć po kimś, nienawidzieć, wyzywać. Któreś z tych określeń pasuje do mojej wypowiedzi?

Neologizmami trzeba umieć się posługiwać, albo o nich zapomnieć.

Poza tym możesz hejtować, nikt tego nie zabronił.....

Hejtować- obrażać, jeździć po kimś, nienawidzieć, wyzywać. Któreś z tych określeń pasuje do mojej wypowiedzi?

Neologizmami trzeba umieć się posługiwać, albo o nich zapomnieć.

Bo każdy producent chciałby, by o jego produkcie mówić dobrze lub wcale i to się rozumie samo przez się. Trzeba trochę pomyśleć, żeby innych rozliczać.

widzisz, nie chodziło mi o naszą rozmowę, tylko o piwo, które ponoć ma być promowane. Chciałem przez to powiedzieć, że nikt nikomu nie każe wyrażać się o tym produkcie w samych superlatywach. Jak komuś nie zasmakuje to ze spokojnym sumieniem może hejtować :D

Punkt 2.7 regulaminu:

Zleceniodawca może anulować Zlecenie bez konsekwencji finansowych w terminie do 30 dni roboczych poprzedzających termin realizacji usługi. Rezygnacja ze Zlecenia musi być potwierdzona na piśmie przez Zleceniodawcę a następnie skutecznie przesłana zarówno faxem jak i pocztą elektroniczną na adres General Trends. Po upływie powyższego terminu Zleceniodawca jest zobowiązany do zapłaty 75% wynagrodzenia brutto wynikającego ze Zlecenia, jednak nie mniej niż 1000 zł + VAT. W sytuacji w której anulowana zostanie tylko część Zlecenia, Zleceniodawca zobowiązany jest do zapłaty 75% wynagrodzenia brutto za anulowaną część Zlecenia, jednak nie mniej niż 1000 zł + VAT

Jak się otrzyma "zlecenie" to niełatwo będzie się z tego wypisać... Ciekawe, ile osób nie doczyta tego punktu, a potem oleje sprawę :)

Jak się otrzyma "zlecenie" to niełatwo będzie się z tego wypisać... Ciekawe, ile osób nie doczyta tego punktu, a potem oleje sprawę

Zadałem sobie trud przeczytania całego regulaminu, łącznie z regulaminem w linku. Jak dla mnie to wielkie cwaniactwo obliczone na zyski z naiwności ludzi.

Jak się otrzyma "zlecenie" to niełatwo będzie się z tego wypisać... Ciekawe, ile osób nie doczyta tego punktu, a potem oleje sprawę

Zleceniodawcą, jeśli dobrze rozumiem, nie jest zatrudniony przez General Trends "trendsetter", tylko w tym wypadku właściciel marki Grimbergen, który zleca wykonanie usługi reklamowej z wykorzystaniem poszukiwanych tu trendsetterów.

Co nie zmienia faktu, że bardziej wygląda mi to na szukanie łosia, który za 3 piwa wykona robotę. No i wydawało mi się do tej pory, że "trendsetterem" się jest lub nie, a nie bywa na zlecenie firmy.

Przecież uczestnictwo w tego typu akcjach i promocjach nie jest obowązkowa.

Ot zwykłe ogłoszenie, może kogoś to zainteresuje...

Jak dla mnie tego ogłoszenia na tym forum być nie powinno.

Zgadzam się, mało związane z piwowarstwem domowym.

Zleceniodawcą, jeśli dobrze rozumiem, nie jest zatrudniony przez General Trends "trendsetter", tylko w tym wypadku właściciel marki Grimbergen, który zleca wykonanie usługi reklamowej z wykorzystaniem poszukiwanych tu trendsetterów.

Z regulaminu:

Zleceniodawca – podmiot otrzymujący Treść zlecenia (...)

Treść zlecenia – dokument przygotowany przez General Trends (...)

Zlecenie – podpisana przez Zleceniodawcę lub umocowanego do zaciągania zobowiązań w imieniu Zleceniodawcy, przedstawiciela lub przedstawicieli Zleceniodawcy Treść zlecenia (...)

Zleceniodawcą jest wykonawca zadań. W defenicje rzadko kto zagląda, więc można tam wrzucić ładne kwiatki :)

Poza tym, cały regulamin jest napisany niechlujnie, jest niedokładny i ze sporymi dziurami (na niekorzyść Zleceniodawcy). Zawiera co najmniej jedną klauzulę niedozwoloną - jeśli wymawia się na piśmie, to nie potrzeba dodatkowych poświadczeń (tutaj fax)...

Edited by bzium1986

Przecież uczestnictwo w tego typu akcjach i promocjach nie jest obowązkowa.

Ot zwykłe ogłoszenie, może kogoś to zainteresuje...

Wiele akcji nie jest obowiązkowych ale jednak ludzie się na nie nabierają. To forum powinno mieć swoją renomę a nie być kolebką tanich ogłoszeń z pogranicza prawa.

Edited by WiHuRa

Balagan jest w tym regulaminie, ale nigdzie nie jest napisane ze trendsetter jest zleceniodawcą :)

Jednocześnie, wydaje mi się ze branie udzialu w czymś takim nieodplatnie (czyli bez wynagrodzenia - bo piwo w tym wypadku nie jest wynagrodzeniem) to frajerstwo :D

To forum powinno mieć swoją renomę a nie być kolebką tanich ogłoszeń z pogranicza prawa.

Popieram i czekam na reakcję Tomka.

1. Zleceniodawca – podmiot otrzymujący Treść zlecenia - ta część sugeruje że zleceniodawcą jest trendsetter

7. Umowa – umowa zawarta zgodnie z Regulaminem pomiędzy Zleceniodawcą a General Trends na podstawie Zlecenia, na mocy której General Trends zobowiązuje się do świadczenia Usługi reklamowej na warunkach określonych w Regulaminie a Zleceniodawca zobowiązuje się do zapłaty wynagrodzenia określonego w Zleceniu. - za to ta część sugeruje że zleceniodawcą jest browar

Poczekajmy na wyjaśnienia autora tematu... ale jeśli okaże się że rzeczywiście zleceniodawcą jest trendsetter to należy się ban za próbę oszustwa (w pierwszym poście jest tekst: wszystko całkowicie bez opłat)