Skocz do zawartości

zlot forumowiczów


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiają się tu i ówdzie propozycje zorganizowania jakiegoś spotkania, więc postanowiłam założyć nowy wątek.

Ja oczywiście jestem jak najbardziej za :cool::) :).

Czekam zatem na Wasze propozycje co do terminu i miejsca :)

Jeśli o mnie chodzi to każdy termin, byle nie wcześniej niż w połowie października. A miejsce - najchętniej południowa Polska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do ogólnej tendencji zlokalizowania tegoż zlotu w Krakowie :):cool:

a już bardziej serio... czego oczekujecie po takim spotkaniu, jaki termin by pasował, etc.?

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jest zainteresowanie spotkaniem :cool: Organizacyjnie wszystko jest do zrobienia i na pewno atrakcje się wymyśli. Jak rzeczowo wspomniał e-prezes, musimy się zastanawiać, co oprócz dyskusji chcielibyśmy robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czemu ja tego wątku nie widziałem ?? ;) Kraków piękne miasto też mi po drodze ale... ja bym takie spotkanie bardziej widział, jako dyskusje z konsumpcją - każdy przywozi ustaloną ilość litrów swojego/swoich i gustujemy, potem można by wybrać "Króla piwowarów" :) Można się nawet na nagrodę zrzucić :) No i w związku z tą konsumpcją, taki zjazd powinien zająć przynajmniej jedną dobę. Czyli w grę wchodzi jeszcze nocleg, dla mnie w Krakowie to nie problem(mam tam brata) ale dla innych wynajmowanie pokoju w hotelach może być blokujące. Dlatego moim zdaniem taki zjazd dobrze byłoby zorganizować w jakimś mniejszym pensjonacie wynająć pokoje i jakąś przestrzeń do dyskusji. Przy większej liczbie gości może by się nawet cenę obniżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna jest o tyle dobrym pomysłem że dyskusje można zrobić przy ognisku. Więc odpada wynajmowanie jakiejś specjalnej sali.

Dokładnie, impreza jest wtedy możliwa w plenerze a i zakwaterowanie bardziej letniskowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Pojawiają się tu i ówdzie propozycje zorganizowania jakiegoś spotkania, więc postanowiłam założyć nowy wątek.

Ja oczywiście jestem jak najbardziej za :) :) :).

Czekam zatem na Wasze propozycje co do terminu i miejsca :)

Jeśli o mnie chodzi to każdy termin, byle nie wcześniej niż w połowie października. A miejsce - najchętniej południowa Polska :)

Mam propozycję na spotkanie w Gliwicach.

Pojawia się tu w okolicy coraz więcej domowych piwowarów

Dysponuję ogrodem, więc bedzie swobownie.

Tylko chyba tej jesieni to już nie zdążymy, zimno się robi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz piwka mogę również zaproponować degustację szynek, salami, i innych wyrobów własnych. Jestem za takim spotkaniem. JK

Sekcja wędliniarska widzę jest bardzo prężna i otwarta na propozycje :) Spotkanie myślę dojdzie w skutku dopiero w 2008 roku. Na pewno jest to jednak temat do szerokich dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekcja wędliniarska widzę jest bardzo prężna i otwarta na propozycje :) Spotkanie myślę dojdzie w skutku dopiero w 2008 roku. Na pewno jest to jednak temat do szerokich dyskusji :)

a teraz trzeba się zabrać intensywnie za warzenie, żeby było co degustować i czym się wymieniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.