Jump to content
Sign in to follow this  
dori

zlot forumowiczów

Recommended Posts

Pojawiają się tu i ówdzie propozycje zorganizowania jakiegoś spotkania, więc postanowiłam założyć nowy wątek.

Ja oczywiście jestem jak najbardziej za :cool::) :).

Czekam zatem na Wasze propozycje co do terminu i miejsca :)

Jeśli o mnie chodzi to każdy termin, byle nie wcześniej niż w połowie października. A miejsce - najchętniej południowa Polska :)

Jeśli o mnie chodzi to każdy termin, byle nie wcześniej niż w połowie października. A miejsce - najchętniej południowa Polska :cool:

:)

nie ma to jak kompromis :)

Nie prześledziłem jeszcze miejscowości z których są wszyscy forumowicze, ale gdzieś w centralnej Polsce, aby było sprawiedliwie, też możemy urządzić spotkanie :cool:

...gdzieś w centralnej Polsce' date='...[/quote']

czyli co :cool:??? Poznan? :)

Czy Szczytniki w których mieszkasz leżą aby niedaleko Poznania?

To ja bym proponował coś w rodzaju Łodzi.

A najlepiej jakby zorganizować to w Krakowie :) mam nadzieje że Elroy zgodzi się ze mną :)

A najlepiej jakby zorganizować to w Krakowie :) mam nadzieje że Elroy zgodzi się ze mną :cool:

Nie wiem jak Elroy, ale ja zgadzam się z Tobą w 100% :)

Przychylam się do ogólnej tendencji zlokalizowania tegoż zlotu w Krakowie :):cool:

a już bardziej serio... czego oczekujecie po takim spotkaniu, jaki termin by pasował, etc.?

Edited by e-prezes

...A najlepiej jakby zorganizować to w Krakowie :cool: mam nadzieje że Elroy zgodzi się ze mną :)...

nieee, no Krakow to niewatpliwie piekne miasto :)

tylko... od kiedy lezy w centralnej Polsce? :)

Edited by reeb

Cieszę się, że jest zainteresowanie spotkaniem :cool: Organizacyjnie wszystko jest do zrobienia i na pewno atrakcje się wymyśli. Jak rzeczowo wspomniał e-prezes, musimy się zastanawiać, co oprócz dyskusji chcielibyśmy robić :)

Jako że to serwis piwowarów amatorskich, albo konsumpcję albo produkcję :)

Edited by e-prezes

A czemu ja tego wątku nie widziałem ?? ;) Kraków piękne miasto też mi po drodze ale... ja bym takie spotkanie bardziej widział, jako dyskusje z konsumpcją - każdy przywozi ustaloną ilość litrów swojego/swoich i gustujemy, potem można by wybrać "Króla piwowarów" :) Można się nawet na nagrodę zrzucić :) No i w związku z tą konsumpcją, taki zjazd powinien zająć przynajmniej jedną dobę. Czyli w grę wchodzi jeszcze nocleg, dla mnie w Krakowie to nie problem(mam tam brata) ale dla innych wynajmowanie pokoju w hotelach może być blokujące. Dlatego moim zdaniem taki zjazd dobrze byłoby zorganizować w jakimś mniejszym pensjonacie wynająć pokoje i jakąś przestrzeń do dyskusji. Przy większej liczbie gości może by się nawet cenę obniżyć.

Słusznie mówisz, wstępne pomysły już się pojawiają, ale zdecydowanie za wcześnie o tym pisać. Jedno jest pewne, jakakolwiek forma spotkania by nie była, nie nastąpi to wcześniej niż na wiosnę.

Wiosna jest o tyle dobrym pomysłem że dyskusje można zrobić przy ognisku. Więc odpada wynajmowanie jakiejś specjalnej sali.

Wiosna jest o tyle dobrym pomysłem że dyskusje można zrobić przy ognisku. Więc odpada wynajmowanie jakiejś specjalnej sali.

Dokładnie, impreza jest wtedy możliwa w plenerze a i zakwaterowanie bardziej letniskowe ;)

... i zdążymy jeszcze coś do tego czasu uwarzyć ;)

Pojawiają się tu i ówdzie propozycje zorganizowania jakiegoś spotkania, więc postanowiłam założyć nowy wątek.

Ja oczywiście jestem jak najbardziej za :) :) :).

Czekam zatem na Wasze propozycje co do terminu i miejsca :)

Jeśli o mnie chodzi to każdy termin, byle nie wcześniej niż w połowie października. A miejsce - najchętniej południowa Polska :)

Mam propozycję na spotkanie w Gliwicach.

Pojawia się tu w okolicy coraz więcej domowych piwowarów

Dysponuję ogrodem, więc bedzie swobownie.

Tylko chyba tej jesieni to już nie zdążymy, zimno się robi.

Pozdrawiam

A może w grudniu , będę świeżo po wędzeniu domowych szynek to będzie co degustować

Ja oprócz piwka mogę również zaproponować degustację szynek, salami, i innych wyrobów własnych. Jestem za takim spotkaniem. JK

Ja oprócz piwka mogę również zaproponować degustację szynek, salami, i innych wyrobów własnych. Jestem za takim spotkaniem. JK

Sekcja wędliniarska widzę jest bardzo prężna i otwarta na propozycje :) Spotkanie myślę dojdzie w skutku dopiero w 2008 roku. Na pewno jest to jednak temat do szerokich dyskusji :)

Sekcja wędliniarska widzę jest bardzo prężna i otwarta na propozycje :) Spotkanie myślę dojdzie w skutku dopiero w 2008 roku. Na pewno jest to jednak temat do szerokich dyskusji :)

a teraz trzeba się zabrać intensywnie za warzenie, żeby było co degustować i czym się wymieniać :)

Podstawową nie wątpliwie sprawą, to zakwaterowanie forumowiczów. :)

Jeżeli znacie jakieś fajne ośrodki (domki, pensjonaty) w swojej okolicy, to piszcie.

Podstawową nie wątpliwie sprawą, to zakwaterowanie forumowiczów. :)

Jeżeli znacie jakieś fajne ośrodki (domki, pensjonaty) w swojej okolicy, to piszcie.

po co sie meczyc szukaniem :)

lobby malopolskie i tak przeniesie Stołeczne Królewskie Miasto Kraków wraz z okolicami do polski centralnej :)