Skocz do zawartości

Sklep stacjonarny - Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauwazyłem reklamę sklepu Sami Swoi który miesci się w - hehe - "Galerii Madro" :) Dokładnie na piętrze głownego budynku. Odwiedziłem dziś i tak: sklep mały, sprawia wrażenie nieuporządkowanego. Głownie nastawiony na winiarzy i bimbrowników, stoi nawet kompletna kolumna destylacyjna z nierdzewki(moze i kega ważelnego by załatwili), sporo dodatków do mocnych alkoholi, drozdze raczej te najpopularniejsze winne i bimbrownicze - piwnych nie zauważyłem.Wężyki fermentory kapslownice,korkownice, kapsle,korki etykietki, termometry cukromierze itp drobiazgi. Kilka puszek brewkitów i dwa kartony zestawów z BA. Ceny rózne, np greta 65zl(!), fermentor 33zl. Ale w razie cos komuś zabraknie, jakaś to alternatywa jest. I zawsze można sprzęt przed zakupem pomacać.

 

Piszę o nim nie dlatego,ze jakoś mi przypadł do gustu, ale dlatego,że wg mnie warto zajrzeć. Im wiecej kilentów tym pewnie asortyment będzie ciekawszy.

Edytowane przez Tom Kos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Kupowałem dzisiaj kapsle w Sami Swoi i zauważyłem ze powiększyła się ilość brew kitów. Chłopak coś mówił, że myśli nad drugim podejściem do słodów. Może coś się rozkręci trochę pod względem surowców.

 

Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ceny surowców będą dobre. Ale coś mi się wydaję, że ceny będą takie same. W jakiej cenie kupowałeś kapsle?

A propo mojej emalii to pojechała z powrotem- defekt fabryczny przepalała. W ostatniej chwili kupiłem nierdzewka z auchana 36l za 147zł ;)

Edytowane przez ras1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem dzisiaj, pojawił się chmiel, trzy podstawowe odmiany i drożdże piwne Gozdawy. Jest też więcej akcesoriów do wyrobu piwa, podobno lada moment pojawia się słody równiez z mozliwością śrutowania.

Ceny nie powalają, ale jka trzeba paczke drozdży na szybkiego to może byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie to sklep wprowadził sprzedaż słodów. Jest ich trochę ze słodowni Soufflet i Strzegomia. Także drożdże Fermentis Safale S-04, Safale US-05, Safbrew S-33, Safbrew WB-06, Saflager S-189, Saflager S-23, Saflager W-34/70 i chmiel Marynka, Lubelski, Lomik i Chinook :)

Edytowane przez Gajosq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.