Jump to content
Tom Kos

Sklep stacjonarny - Białystok

Recommended Posts

Ostatnio zauwazyłem reklamę sklepu Sami Swoi który miesci się w - hehe - "Galerii Madro" :) Dokładnie na piętrze głownego budynku. Odwiedziłem dziś i tak: sklep mały, sprawia wrażenie nieuporządkowanego. Głownie nastawiony na winiarzy i bimbrowników, stoi nawet kompletna kolumna destylacyjna z nierdzewki(moze i kega ważelnego by załatwili), sporo dodatków do mocnych alkoholi, drozdze raczej te najpopularniejsze winne i bimbrownicze - piwnych nie zauważyłem.Wężyki fermentory kapslownice,korkownice, kapsle,korki etykietki, termometry cukromierze itp drobiazgi. Kilka puszek brewkitów i dwa kartony zestawów z BA. Ceny rózne, np greta 65zl(!), fermentor 33zl. Ale w razie cos komuś zabraknie, jakaś to alternatywa jest. I zawsze można sprzęt przed zakupem pomacać.

 

Piszę o nim nie dlatego,ze jakoś mi przypadł do gustu, ale dlatego,że wg mnie warto zajrzeć. Im wiecej kilentów tym pewnie asortyment będzie ciekawszy.

Edited by Tom Kos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupowałem dzisiaj kapsle w Sami Swoi i zauważyłem ze powiększyła się ilość brew kitów. Chłopak coś mówił, że myśli nad drugim podejściem do słodów. Może coś się rozkręci trochę pod względem surowców.

 

Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że ceny surowców będą dobre. Ale coś mi się wydaję, że ceny będą takie same. W jakiej cenie kupowałeś kapsle?

A propo mojej emalii to pojechała z powrotem- defekt fabryczny przepalała. W ostatniej chwili kupiłem nierdzewka z auchana 36l za 147zł ;)

Edited by ras1313

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem dzisiaj, pojawił się chmiel, trzy podstawowe odmiany i drożdże piwne Gozdawy. Jest też więcej akcesoriów do wyrobu piwa, podobno lada moment pojawia się słody równiez z mozliwością śrutowania.

Ceny nie powalają, ale jka trzeba paczke drozdży na szybkiego to może byc..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj odwiedzilem ten sklep po raz pierwszy w sumie jestem pozytywnie zaskoczony.Maja słody ze strzegomia sporo brewkitow I mase akcesoriów do piwowarstwa.Ze śrutowaniem gość mowił że ogarną w przeciągu tygodnia

Share this post


Link to post
Share on other sites

O spoko, widać, że dzieją się zmiany. A jak ceny słodów? Strona www w przebudowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak galeria madro, ogólnie na stronie jest telefon do własciciela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie to sklep wprowadził sprzedaż słodów. Jest ich trochę ze słodowni Soufflet i Strzegomia. Także drożdże Fermentis Safale S-04, Safale US-05, Safbrew S-33, Safbrew WB-06, Saflager S-189, Saflager S-23, Saflager W-34/70 i chmiel Marynka, Lubelski, Lomik i Chinook :)

Edited by Gajosq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.