Jump to content
Tom Kos

Sklep stacjonarny - Białystok

Recommended Posts

Ostatnio zauwazyłem reklamę sklepu Sami Swoi który miesci się w - hehe - "Galerii Madro" :) Dokładnie na piętrze głownego budynku. Odwiedziłem dziś i tak: sklep mały, sprawia wrażenie nieuporządkowanego. Głownie nastawiony na winiarzy i bimbrowników, stoi nawet kompletna kolumna destylacyjna z nierdzewki(moze i kega ważelnego by załatwili), sporo dodatków do mocnych alkoholi, drozdze raczej te najpopularniejsze winne i bimbrownicze - piwnych nie zauważyłem.Wężyki fermentory kapslownice,korkownice, kapsle,korki etykietki, termometry cukromierze itp drobiazgi. Kilka puszek brewkitów i dwa kartony zestawów z BA. Ceny rózne, np greta 65zl(!), fermentor 33zl. Ale w razie cos komuś zabraknie, jakaś to alternatywa jest. I zawsze można sprzęt przed zakupem pomacać.

Piszę o nim nie dlatego,ze jakoś mi przypadł do gustu, ale dlatego,że wg mnie warto zajrzeć. Im wiecej kilentów tym pewnie asortyment będzie ciekawszy.

Edited by Tom Kos

Kupowałem dzisiaj kapsle w Sami Swoi i zauważyłem ze powiększyła się ilość brew kitów. Chłopak coś mówił, że myśli nad drugim podejściem do słodów. Może coś się rozkręci trochę pod względem surowców.

Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!

Mam nadzieję, że ceny surowców będą dobre. Ale coś mi się wydaję, że ceny będą takie same. W jakiej cenie kupowałeś kapsle?

A propo mojej emalii to pojechała z powrotem- defekt fabryczny przepalała. W ostatniej chwili kupiłem nierdzewka z auchana 36l za 147zł ;)

Edited by ras1313

Byłem dzisiaj, pojawił się chmiel, trzy podstawowe odmiany i drożdże piwne Gozdawy. Jest też więcej akcesoriów do wyrobu piwa, podobno lada moment pojawia się słody równiez z mozliwością śrutowania.

Ceny nie powalają, ale jka trzeba paczke drozdży na szybkiego to może byc..

Dzisiaj odwiedzilem ten sklep po raz pierwszy w sumie jestem pozytywnie zaskoczony.Maja słody ze strzegomia sporo brewkitow I mase akcesoriów do piwowarstwa.Ze śrutowaniem gość mowił że ogarną w przeciągu tygodnia

O spoko, widać, że dzieją się zmiany. A jak ceny słodów? Strona www w przebudowie.

Tak jak galeria madro, ogólnie na stronie jest telefon do własciciela.

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie to sklep wprowadził sprzedaż słodów. Jest ich trochę ze słodowni Soufflet i Strzegomia. Także drożdże Fermentis Safale S-04, Safale US-05, Safbrew S-33, Safbrew WB-06, Saflager S-189, Saflager S-23, Saflager W-34/70 i chmiel Marynka, Lubelski, Lomik i Chinook :)

Edited by Gajosq