Jump to content
Jasiek

[Giełda] Kupię przyjmę Butelki 0.33 tzw BĄCZKI

Recommended Posts

Tak jak w tytule. Jestem zainteresowany przyjęciem/ kupnem około 50-60 bączków 0.33 oraz skrzynek na nie. Bede rowniez wdzieczny za poradę gdzie takowe mogę zdobyć.

Pozdrawiam.

Sposób dostawy: Kurier

Koszt dostawy: 40

Stan: nowy

Ale on chyba nie chce kupować 60 pełnych bączków, po ok 2zł każdy, tylko prawdopodobnie po 50gr już opróżnione :P

W markecie raczej mu nie sprzedadzą pustych butelek...

Jeśli chodzi o same puste butelki polecam odwiedzić jakiś bar piwny, bezzwrotne wyrzucają a z personelem zwykle idzie się dogadać.

Natomiast puste skrzynki można czasem kupić w niedużych sklepach specjalizujących się w sprzedaży piwa, tu raczej należy negocjować z właścicielem sklepu, mi się udało kupić po 8zł za skrzynkę.

poszukaj w skupach butelek. Ja na początku się napaliłem i parę takich skrzynek kupiłem na skupie w Radomiu (mają tego dużo). Ale szybko mi przeszło - więcej mycia, nalewania a efekt na gościach nie tak duży.

PiP odpada, mają tam bączki (Gontyniec, Czarnków, Trybunał, Łomża) z pięknym tłoczeniem na butelce "Butelka bezzwrotna". Chyba że kolega zechce zakupić piwa belgijskie, po ok 10zl za sztukę :D

Ja też niedawno miałem problem z małymi butelkami, skrzynkami. Wpadłem na pomysł obdzwonienia okolicznych hurtowni alkoholi. Okazało się, że bez problemu można zakupić w takich hurtowniach zarówno skrzynki (kupiłem po niecale 8zł/szt) jak i butelki (małe kupiłem po 50gr./szt czyli w cenie kaucji - zwrotne po pifku z regionalnego browaru Jako). Numery telefonów okolicznych hurtowni wygooglujesz bez problemu.