Skocz do zawartości

HEJJJJ


rosomak

Rekomendowane odpowiedzi

No to wyszło że chamidło ze wsi ze mnie skoro się nie przywitałem wcześniej :) Fakt mieszkam na wsi co do chamidła to może kiedyś - teraz żona mnie wychowała.

Kilka słów o mnie. Od 18,5 miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem syna :cool: I to jest bardzo duża część mojego życia. Z piwa bardzo lubię CK Browar Jasny (Kraków) niestety teraz nie mam zbyt często okazji na delektowanie się nim więc też dlatego znalazłem waszą stronę:) Chcę trochę więcej od życia niż można kupić w sklepach ;DD Z ważeniem piwa mam trochę problemów, ogólnie z wykonywaniem prac nie virtualnych mam małe problemy. W mojej pracy zawsze mogę się cofnąć i poprawić, a testować mogę bardzo długo :) Chyba tyle.

Z marzeń piwnych mam dwa:

- w ciągu najbliższych 16 lat zrobić taką recepturę piwa by na 18'tce mojego syna wszystkim szczęki opadły ;D

- czasem jak was czytam to myślę że przydałby się zjazd domowych piwowarów by można popróbować gotowe efekty prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt , ze z modelu jestes zadowolony :cool: ja mam 2 sztuki ciut starsze, obie ostro daja popalic :)

Z modelu zadowolony jestem ale z używek daje mu jak na razie tylko trochę piwa i kawy :) Żadnego popalania ;PP Z piwem jest ten problem że malec strasznie lubi i muszę się przed nim chować by sobie wypić, bo tak to mi pyszcza zamoczy :)

Zapomniałem dodać że mam 28 lat i jestem mężczyzną :) I obawiam się że niedługo będę miał poważną dyskusje z małżonką bo miejsce w piwnicy w której chce mieć pralnie idealnie nadawało by się na robienie i przechowywanie piwa ;PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I obawiam się że niedługo będę miał poważną dyskusje z małżonką bo miejsce w piwnicy w której chce mieć pralnie idealnie nadawało by się na robienie i przechowywanie piwa ;PPP

Spoko, spróbuje Twojego piwa to na pewno zmieni zdanie co do sposobu wykorzystania piwnicy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I obawiam się że niedługo będę miał poważną dyskusje z małżonką bo miejsce w piwnicy w której chce mieć pralnie idealnie nadawało by się na robienie i przechowywanie piwa ;PPP

Spoko' date=' spróbuje Twojego piwa to na pewno zmieni zdanie co do sposobu wykorzystania piwnicy :cool:[/quote']

Obawiam się że nie - nie lubi piwa jakieś Redsy jabłkowe tylko;(

 

Cześć big_smile big_smile

Rozumiem, że kolega programista lub grafik, tudzież inna informatyczna branża ?smile

Z wykształcenia informatyk z zamiłowania programista :) Tak właśnie robiąc wczoraj piwo próbowałem sobie przypomnieć jak informatyk, mechanik i inżynier próbowali naprawić auto - dobry kawał ale nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędliny do piwa ?! U nas ostatnio są modne takie serki - nie pamiętam jak się to nazywa, takie długi bardzo dobre,a do piwa super. Co do zjazdu to pewnie na wiosnę :cool: piwo najlepiej smakuje jak jest ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędliny do piwa ?! U nas ostatnio są modne takie serki - nie pamiętam jak się to nazywa, takie długi bardzo dobre,a do piwa super. Co do zjazdu to pewnie na wiosnę :) piwo najlepiej smakuje jak jest ciepło.

z czeskiego chyba "korbacziki" :cool:. a jeśli chodzi o zjazd to może założę odrębny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czeskiego chyba "korbacziki" :). a jeśli chodzi o zjazd to może założę odrębny temat :cool:

tak karbaczki - rewelacja :) Co do zjazdu to taka luźna propozycja i jak dla mnie to pewnie dopiero za rok muszę się wciągnąć i dopracować recepturę, bo teraz to bym wam tylko pod pijał i jedynym moim wkład w rozwój zjazdu był wyrażanie pochlebnych opinie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.