Skocz do zawartości

Nocleg we Wrocławiu


Swiaderny

Rekomendowane odpowiedzi

campanile jest w porządku, tylko nie wiem czy sensowna jest lokalizacja, zwłaszcza w nocy...

Bez przesady - w nocy po gębie to prędzej w ścisłym centrum dostać można niż z niego wracając do Campanile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.puhot.pl/...elowe/trio.html

aby się przespać wystarczy - na rynek 10min spacerkiem albo tramwajem bez problemu

to taka wersja ekonomicza

 

troche dalej ale tramwaj i autobus pod nosem - hotel-slask.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat.Za tydzień jestem z rodziną 2 dni we Wrocławiu. Nocleg mam na Kleczkowskiej 50 zł za pokój/noc, ale to cena i miejsce dla osób "uprawnionych". Mam pytanie do miejscowych i obeznanych w mieście - jak daleko pieszo jest do Rynku i ZOO (czas przejścia), bo na mapach google wygląda to całkiem niedaleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej mieszkałem na Nadodrzu 2 lata nie ma tragedii miejscowi nie zaczepiają jeżeli ty nie zaczepiasz ;) Gorsza jest romska część ale na kleczkowskiej akurat nie będzie więc się nie martw :D Koledzy sobie jaja robią! Ale tramwajem będziesz się i tak musiał poruszać bo to niby niedaleko do rynku ale pół godziny trzeba iść ;) a do zoo to już jest daleko, jak wracałem z akademickich wojaży obok zoo do siebie to 2 h bite się szło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wracałem z akademickich wojaży obok zoo do siebie to 2 h bite się szło

Tempo przemieszczanie się po "wojażach" zawiera się w widełkach 0,0-6km/h, więc ma bezpośredni wpływ na czas dotarcia do celu :P.

Mieszkając we Wrocławiu kilka lat, także nie spotkałem niemiłych tubylców, więc spoko (za wyjątkiem kilku sąsiadów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę mnie uspokoiliście. Dzięki za cenne rady. Może zaproponujecie jakąś atrakcję poza tubylcami, ZOO i Rynkiem? :) Wiadomo, że z maluszkiem możliwości ograniczone, ale coś pod jej kątem bym jeszcze dodał do planu pobytu. Oczywiście zapytam też o knajpki z dobrym piwem. Na Browar.biz jest baza wiedzy na ten temat, ale chciałbym znać opinię piwowarów domowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że z maluszkiem możliwości ograniczone, ale coś pod jej kątem bym jeszcze dodał do planu pobytu. Oczywiście zapytam też o knajpki z dobrym piwem.

 

Myślę, że fajną opcją dla dziecka będzie pergola koło hali Stulecia, dla rodziców jako atrakcja duża fontanna, a dla dziecka mniejszą :) Co do knajp z dobrym piwem to polecam Zakład Usług Piwnych, ulica Ruska 34 więcej informacji znajdziesz na facebooku http://www.facebook.com/ZUP.Wroclaw, Czeski Raj na ulicy Bogusławskiego https://pl-pl.facebook.com/CzeskiRaj?rf=205983379440799

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.