Skocz do zawartości

2013.09.07 - Cieszyn - III Bracki Konkurs Piw Domowych "Porter Bałtycki"


telek

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to dziwne. Skoro gratulujecie Staśkowi (ja również), to znaczy, że znacie wyniki i moglibyście się podzielić tą wiedzą. Nie każdy mógł być w Cieszynie.

Pewnie niebawem ogłoszone zostaną wyniki. Ja miałem nieoficjalną informację o jednym miejscu na pudle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Staśka, przeskoczył mnie z czwartego miejsca (w zeszłym roku), mnie się poszczęściło z innym porterem wskoczyć na drugie miejsce.(niestety nie pamiętam kto był trzeci).

Poza tym świetna impreza, brzuch mnie boli od śmiechu.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie:

1 Jacek Stachowski

2 Łukasz Jajecznica

3 Mateusz Kupracz

4 Szymon Kierszniowski

5 Janusz Chrapek

6 Piotr Kulpa

7 Tomek Witt

8 Andrzej Jendrzejski

9 Jerzy Miler

10 Mariusz Bystryk

11 Janusz Ściebura

 

Raz jeszcze wszystkim gratuluję i pozdrawiam z dziedzińca Brackiego Browaru Zamkowego (właśnie złapałem zasięg).

Stasiek od Brackiego Browaru Zamkowego dostał dodatkowo dwulitrową firmową butlę z krachlą.

Dyplomy dla tych finalistów którzy nie dotarli do Cieszyna wyślemy pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :):beer: Taak... to ten sam porter którego wysłałem rok temu. Widać rok leżakowania dobrze mu zrobił. :)

Gratulacje pozostałym laureatom. :):okey:

No i generalnie dzięki wszystkim za super atmosferę w jakiej było mi dane spędzić ten weeknd. :beer: :beer:

Zdjęć oczywiście parę zrobiłem, wrzucę do galerii może jutro, jak tylko je trochę obrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla podiumowców.

 

Wycieczka do Radasa fajna, zwłaszcza transport busem :D Pogoda nam dopisała przez weekend. Ekipa jak zawsze zacna. :okey:

W niedzielę odwiedziliśmy Kohutka, zjedliśmy obiad, wydaliśmy wszystkie koruny, zwiedziliśmy browar, zaprosiliśmy piwowara na zlot do Milicza, bardzo się ucieszył, mam telefon więc będziemy działać. Okazuje się, że piwowarzy z okolic spotykają się co jakiś czas.

 

Browar fajny, otwarta fermentacja, tanki poziome. Podejrzeliśmy trochę rozwiązań.

 

Ogólnie weekend spędzony bardzo miło. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.