Skocz do zawartości

Gdzie sprzedać Kegi?


bercik1414

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie czy na hurtowni na 100% można sprzedać kegi i za ile, bo mam sporo w domu nie potrzebnych kegów, a na zlomie za jednego dostaje tylko 35zl:/ a podobno takie beczki na hurtowni można sprzedac za 100-150 zl, tylko nie pajade w ciemno bo najblizsza hurtownie m,am daleko od domu.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile chcesz sprzedać 50l ? i z jakiego to browaru? Rzuć ofertą na PW, pewnie się dogadamy. Hurtownia od Ciebie pewnie też weźmie jak się dogadasz, tylko nie wiem czy nie będą chcieli jakichś papierów, ale się nie znam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz na allegro "skup kegów" ludzie wezmą każdą ilość na destylatory. A tak w ogóle to chyba chciałeś zdenerwować połowę forum, że masz kegi i nie masz co z nimi zrobić :P :P :P

 

Daj ogłoszenie na giełdzie. Cena dla mnie do wzięcia to 100-120zł za 30L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

SKUP KEG, SKUP BECZEK KEG, SKUP KEGÓW, KUPIĘ KEGI BECZKI PO PIWIE BECZKA KEGA TANK PIWO WINO CYDR PIWA, TEL. 502-952-978.

WITAM,

KUPIĘ KAŻDĄ ILOŚĆ BECZEK PO PIWIE KEG. KAŻDY BROWAR, RODZAJ I POJEMNOŚCI: 18/19L, 20L, 25L, 30L, 50L, 80L, 100L.

ODBIERAM OSOBIŚCIE WŁASNYM TRANSPORTEM Z CAŁEJ POLSKI (KAŻDĄ ILOŚĆ), ALBO ZORGANIZUJĘ BEZPROBLEMOWĄ PRZESYŁKĘ KURIERSKĄ.

!!! CENA DO UZGODNIENIA !!!

!!! PŁACĘ GOTÓWKĄ !!!

!!! KAŻDA ILOŚĆ BEZ LIMITU, NON STOP !!!

!!! ODBIÓR CAŁA POLSKA !!!

!!! ZAWSZE AKTUALNE, BEZTERMINOWO, CAŁY CZAS !!!


KONTAKT:
502-952-978


SKUP BECZEK KEG, SKUP BECZEK, SKUP KEG KEGÓW KUPIĘ KEGI BECZKI PO PIWIE KEGA- 502-952-978.

KUPIĘ KEGI BECZKI PO PIWIE SKUP KEG BECZEK KEGÓW KEGA BECZKA TANK DIN EURO PIWO WINO- 502-952-978.

SKUP BECZEK KEG, SKUP BECZEK, SKUP KEG KEGÓW, KUPIĘ KEGI BECZKI PO PIWIE KEGA KEGS, KUPIĘ KEGI BECZKI PO PIWIE, SKUP KEG, SKUP BECZEK KEGÓW KEGA BECZKA KEGS TANK DIN EURO PIWA PIWO WINO CYDR- 502-952-978.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Na allegro i olx.

 

Niedawno kupiłem keg 50l za 120 zł. Nic mu nie dolegało, oprócz biało-niebiesko-czerwonej farby na zewnątrz, którą ktoś "zacierał" oryginalne wytłoczenia - niepoobijany, bez uszkodzeń, wgnieceń,  szczelny, z wykręcanym fitingiem. Z firmami handlowymi da się dogadać i jeśli ktos potrzebuje keg na kadź, mozna kupić z nieistotnymi uszkodzeniami jeszcze taniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.