Skocz do zawartości

Czesc Piwosze


yacenty

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Jestem reprezentantem zachodnich inwestorow, ktorzy chcieliby rozpoczac wspolprace z Polskimi browarami. Chcemy zrealizowac kilka powaznych zamowien (znalezienie fabryki piwa, gdzie mozna produkowac browar na zamowienie).

 

Pozdrawiam.

Witaj, jeśli chcesz żebyśmy Ci rzeczywiście coś doradzili, to musisz podać więcej danych. Co to ma być za piwo, dla kogo, czym się ma wyróżniać itd.

Fabryk piwa i browarów nie ma w Polsce za wiele, takich które produkują na zamówienie jest jeszcze mniej, więc wybór jest ograniczony. Uściślijmy jeszcze kwestię słownictwa - w tych fabrykach i browarach produkuje się lub raczej warzy piwo, a nie browar.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przepraszam, profil juz uzupełniłem. Dziekuję za odpowiedź. Nie wiem, czy tutaj mam rozwijać swój wątek, czy przenieść się do innego działu.

Tak jest, potrzebuje fabryki, która będzie dla mnie warzyć piwo tzw.blank (piwo w butelce, bez etykiet)

Piwo jasne Pils, butelka o pojemności 0.33 L, 5% vol, ok. 12? Plato. Chyba wszystko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec krotko mowiac mam sobie stad isc tak ? :lol: Pieronie, wiec myslisz, ze dobrym bedzie pomyslem uderzyc na forum browar.biz? Jesli tak, to przepraszam za klopot.

 

Pozdrawiam

Nie ma się co obrażać, ale tak myślę że i tu i na browar.biz nie masz co szukać.

Tu (moim zdaniem) to serwis dla piwowarów domowych, browar.biz jest bardziej ogólnikowy-o piwie, piwowarstwie i kolekcjonerach. Nie jest to serwis biznesowy.

 

Wydaje mi się że prędzej piweczko.org, bo mi się tam (może i błędnie) że to kometcyjny serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.