Jump to content
Sign in to follow this  
yacenty

Czesc Piwosze

Recommended Posts

Czesc,

Jestem reprezentantem zachodnich inwestorow, ktorzy chcieliby rozpoczac wspolprace z Polskimi browarami. Chcemy zrealizowac kilka powaznych zamowien (znalezienie fabryki piwa, gdzie mozna produkowac browar na zamowienie).

Pozdrawiam.

Czesc,

Jestem reprezentantem zachodnich inwestorow, ktorzy chcieliby rozpoczac wspolprace z Polskimi browarami. Chcemy zrealizowac kilka powaznych zamowien (znalezienie fabryki piwa, gdzie mozna produkowac browar na zamowienie).

Pozdrawiam.

Witaj, jeśli chcesz żebyśmy Ci rzeczywiście coś doradzili, to musisz podać więcej danych. Co to ma być za piwo, dla kogo, czym się ma wyróżniać itd.

Fabryk piwa i browarów nie ma w Polsce za wiele, takich które produkują na zamówienie jest jeszcze mniej, więc wybór jest ograniczony. Uściślijmy jeszcze kwestię słownictwa - w tych fabrykach i browarach produkuje się lub raczej warzy piwo, a nie browar.

Edited by kopyr

Witam,

Przepraszam, profil juz uzupełniłem. Dziekuję za odpowiedź. Nie wiem, czy tutaj mam rozwijać swój wątek, czy przenieść się do innego działu.

Tak jest, potrzebuje fabryki, która będzie dla mnie warzyć piwo tzw.blank (piwo w butelce, bez etykiet)

Piwo jasne Pils, butelka o pojemności 0.33 L, 5% vol, ok. 12? Plato. Chyba wszystko.

Pozdrawiam

Witaj,

Jak mi się zdaje to forum piwowarów domowych, a nie browarów czy fabryk.

Wydaje mi się że prędzej warto by udażyć w browary a nie tutaj.

wiec krotko mowiac mam sobie stad isc tak ? :lol: Pieronie, wiec myslisz, ze dobrym bedzie pomyslem uderzyc na forum browar.biz? Jesli tak, to przepraszam za klopot.

Pozdrawiam

Nie ma się co obrażać, ale tak myślę że i tu i na browar.biz nie masz co szukać.

Tu (moim zdaniem) to serwis dla piwowarów domowych, browar.biz jest bardziej ogólnikowy-o piwie, piwowarstwie i kolekcjonerach. Nie jest to serwis biznesowy.

Wydaje mi się że prędzej piweczko.org, bo mi się tam (może i błędnie) że to kometcyjny serwis.