Skocz do zawartości

Butelki - gdzie dostać


zico

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie, poza około 200 z własnego wypicia - doszło około 300 IDENTYCZNYCH butelek - po ogłoszeniu kolegi z miasta, że knajpa sie pozbywa. Mam śliczne Baltasy, które miały iść na szrot.Polecam pytanie po knajpach.

Koledzy z miasta muszą się trzymać razem! ;)

Ale jak komuś brakuje (nawet z okolic :-), to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie, poza około 200 z własnego wypicia - doszło około 300 IDENTYCZNYCH butelek - po ogłoszeniu kolegi z miasta, że knajpa sie pozbywa. Mam śliczne Baltasy, które miały iść na szrot.Polecam pytanie po knajpach.

 

pzdr

flood

Zamierzam udać się na rozmowę w tej sprawie do Degustatorni w Gdańsku. Mam nadzieję, że będzie to moje zagłębie oryginalnego szkła do browarów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że moja Greta nie kapsluje niektórych, bo kapsluje wszystkie, ale te z cienką szyjką i niskim kołnierzykiem kapslują się dużo łatwiej, wygodniej i bez użycia dużej siły. Swoją drogą Greta podczas kapslowania sprawia wrażenie jakby miała się za chwilę rozlecieć... Czy tylko mi się tak wydaje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że moja Greta nie kapsluje niektórych, bo kapsluje wszystkie, ale te z cienką szyjką i niskim kołnierzykiem kapslują się dużo łatwiej, wygodniej i bez użycia dużej siły. Swoją drogą Greta podczas kapslowania sprawia wrażenie jakby miała się za chwilę rozlecieć... Czy tylko mi się tak wydaje ??

Skrzypi, trzeszczy, ale kapsluje. Mam wrażenie, że jest mocniejsza niż może się wydawać. U mnie wiernie od początku :cool:

A propos zdobywania butelek jest jeszcze sposób może nie najelegantszy, ale tani- przejść się po parku. Najlepiej w sobotę lub w niedzielę rano :D

Edytowane przez Dagome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.