Skocz do zawartości

Zadymiacze


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Nie opisuje bo widać to wyraźnie na zdjęcie, które zamieścił maxhot. Przy połączeniu jak na twoim obrazku grzałka nie grzeje, ale nic nikomu się nie stanie. Chyba, że masz w zwyczaju zostawiać gołe przewody niczym nie zabezpieczone.

 

Na forum jesteśmy jak rodzina wiec nie zwracaj się do mnie na "Pan". :beer:

Jeśli ktoś nie zrozumiał opisu i instrukcji to zapraszam. Chętnie wytłumaczę i jeszcze będzie okazja piwka popróbować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Na forum jesteśmy jak rodzina wiec nie zwracaj się do mnie na "Pan". :beer:

Jeśli ktoś nie zrozumiał opisu i instrukcji to zapraszam. Chętnie wytłumaczę i jeszcze będzie okazja piwka popróbować.

Pozdrawiam

 

Nie pasałem z Panem, a i za takie rodzinne stosunki jak z forum, uprzejmie dziękuję. Muszę kogoś znać, by zwracał się do mnie per Ty. Na chwilę obecną pozostańmy per Panie Kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Dołączam do klubu zadymiaczy.

Jestem po pierwszym próbnym wędzeniu (ok 3,5 kg mięs) Efekty przerosły moje oczekiwania. Wszystko z racji tego, że sprzęt jakim dysponuję to kupiona na alledrogo grilowędzarka typu "ciuchcia". Nie przypuszczałem, że uda się na tym zrobić wędzenie na zimo, a jednak   :D

Aktualnie mam w zalewie 8 kg mięs i szykuję się na weekendowe wędzenie.

Nie muszę chyba dodawać, że po głowie chodzi mi już dymienie naszych ulubionych ziarenek?   :naughty:

Edytowane przez łysy ĄĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.