Skocz do zawartości

Witam wszystkich


zico

Rekomendowane odpowiedzi

Na imie mam Paweł jest mi bardzo miło iż mogłem dostąpić zaszczytu przebywania w tak zacnym gronie.Do tej pory piłem piwo kupowane wsklepie niestety jego jakość jest coraz gorsza i doszedłem do wniosku że czas zacząć robić samemu .A ponieważ na forum wedlin domowych (to również moja pasja) jest kilka osób z tego forum wiec postanowiłem to już czas .Bo wiadomo jak sie dobrze je to trzeb adobrym popić .Więc jeszce raz witam wszystkich serdecznie i proszę o pomoc OD CZEGO ZACZĄC bo w tym temacie to ja zieloniutki jak chmiel jestem:lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Napisz skąd jesteś, może będziesz miał blisko do kogoś.

A jak zacząć, wejdź na stronę browamatora http://www.browamator.pl/szczegoly.php?Zacieranie_jest_proste_&przedm=2252667&grupa_p=15&sess_id=7143478340

tam masz opisane co i jak w trakcie zacierania. Jeśli nie masz sprzętu poszukaj sklepu (nawet na tej stronie głównej masz sklep).

Jeśli nie chcesz robić pierwszego piwka z zacieraniem zrób z ekstraktem, ale nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Paweł . Ja też mam smak na zmiany i w następnym tygodniu zaczynam . Powodzenia :P:)

ps. Ty nie spisz po nocach czy jak :)

No dzisiaj jakośnie mogłem od wczoraj od 6:00 do tej pory mamy 20:00 bez snu :)

Edytowane przez zico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Napisz skąd jesteś, może będziesz miał blisko do kogoś.

A jak zacząć, wejdź na stronę browamatora http://www.browamator.pl/szczegoly.php?Zacieranie_jest_proste_&przedm=2252667&grupa_p=15&sess_id=7143478340

tam masz opisane co i jak w trakcie zacierania. Jeśli nie masz sprzętu poszukaj sklepu (nawet na tej stronie głównej masz sklep).

Jeśli nie chcesz robić pierwszego piwka z zacieraniem zrób z ekstraktem, ale nie polecam.

Jestem z Zyrardowa to jest między Łodzią a Warszawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Paweł . Ja też mam smak na zmiany i w następnym tygodniu zaczynam . Powodzenia :/:)

ps. Ty nie spisz po nocach czy jak :)

No dzisiaj jakośnie mogłem od wczoraj od 6:00 do tej pory mamy 20:00 bez snu :/

Pewnie myślałeś o piwie . Mnie też czasem tak trzyma . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.