Skocz do zawartości

Propozycja zorganizowania spotkania podlaskich piwowarów


chemikmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z chęcią również wpadne tylko o ile praca pozwoli. Niestety pracuje w systemie zmianowym i pracuje również w wekkendy i święta. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Edytowane przez ras1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tako sprawę do piwowarów z Podlasia.

Potrzeba mi około 40 butelek ( mniejsza ilość mile widziana) od piwa o pojemności około 0,7l. Powinny one być ze szkła ciemnego i nie mogą być zakręcane z gwintem. W zamian za te butelki oddam butelki o pojemności 0,5l szkło ciemne nie zakręcane. Wymiana sztuka za sztukę. Bym je odebrał na spotkaniu piwowarów lub przed spotkaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tako sprawę do piwowarów z Podlasia.

Potrzeba mi około 40 butelek ( mniejsza ilość mile widziana) od piwa o pojemności około 0,7l. Powinny one być ze szkła ciemnego i nie mogą być zakręcane z gwintem. W zamian za te butelki oddam butelki o pojemności 0,5l szkło ciemne nie zakręcane. Wymiana sztuka za sztukę. Bym je odebrał na spotkaniu piwowarów lub przed spotkaniem.

Nie ma problemu. Za darmo mogę oddać nawet spore ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dopiero rozpoczynam przygodę z piwowarstwem i mam za sobą zaledwie jedną warkę zacieraną również z chęcią skorzystałbym z takiego spotkania na którym mógłbym wiele się nauczyć od bardziej doświadczonych kolegów i spróbować ich wyrobów a także usłyszeć kilka słów o moim pierwszym piwku.

Edytowane przez Szymon90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Dlaczego nie przeglądałem wcześniej forum ... przegapiłem spotkanie. Dziś dopiero szwagier powiedział mi o takim temacie na forum. Też chętnie dołączę do Was. Luknę tylko co mi jeszcze zostało w piwniczce, chętnie poczęstuję i wysłucham opinii. Przychylam się do każdego terminu, byleby to był najlepiej piątek wieczór. Pozdrawiam.

Edytowane przez abramis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jak praca pozwoli to zapewne wpadnę termin dla mnie lekko nie leży bo od 07.07 jestem na urlopie i byłoby lepiej, ale cóż nie ma co wydziwiać. Jako początkujący piwowar muszę zapytać, co powinienem zabrać na takie pierwsze spotkanie z zacnym gronem i w jakiej ilości no i kwestia zasadnicza, czy obecność LP jest niewskazana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zabrać?

Jak masz ochotę możesz zabrać piwo domowe na wymianę z innymi piwowarami.

Nie do końca wiem o co chodzi z "LP", ale jeżeli chodzi o osobę towarzyszącą, to można jak najbardziej. Pod warunkiem, że nie umrze z nudów słuchając ludzi przez kilka godzin gadających o piwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona się upiera że chce przyjść :). Nikt nie broni lepszym czy gorszym połowom przyjść tylko szkoda żeby po przerwie białkowej już wisiały nad uchem - "idziemy?" Warto uprzedzić że nie będzie to kolejny mecz puszczany w tle.

Edytowane przez b.dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.