Skocz do zawartości

kolekcjonerstwo


dori

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.beerhobby.szm.sk/

to jest strona Jana Pokrievki - osoby kontaktowej jeśli chodzi o konkurs piw domowych na Słowacji. Ja jestem pod wielkim wrażeniem kolekcji i czasu poświęconego zarówno na stworzenie takiej kolekcji jak i strony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiałem się z Nim parę lat temu w Martinie. Ogólnie wydaje mi się że z sąsiadami lepiej się idzie dogadać niż z polakami (nie piszę tu o nas, ale polak polaka tylko by ruchał :P ).

Kolekcję ma dojść obszerną. Ja niestety albo i stety mam mniejszą, ale też fajną. Szczególnie zależy mi na kartkach pocztowych browarnianych i z piwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram szkło z myślą, że chcę mieć odpowiedni rodzaj szkła do każdego stylu. A konkretnie najbardziej charakterystyczne. Najcenniejszy okaz to Grodziskie (czerwony), dumny też jestem z 2 wersji do Berliner Kindla, ciężkiej szklanicy do Hoegaardena, Kwaka, Duvela i Chimay. Mam też szkło do alta, koelscha i roggena. Największy problem mam z wyspiarskimi ale'ami, jedyne moje szkło to szklanka "pintowa" z charakterystycznym zgrubieniem, niestety no name.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ostatnio dopadła mania zbierania :) Niestety chwalić się póki co nie mam czym, ale powolutku zbieram sobie wafle i pocztówki browarniane i szkła coraz więcej mi przybywa :/

Oj, to może się wymienimy. :)

No to już wiem po co na tyską giełdę jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to może się wymienimy. :lol:

No to już wiem po co na tyską giełdę jedziesz.

Z miłą chęcią bym się wymieniła, gdybym miała czym, ale dopiero zaczynam zbierać, więc na wymianę prawie nic nie mam :lol:

A co do giełdy to przede wszystkim chodzi mi o dostarczenie piwa Pokrievce, bo nie wiem w jaki inny sposób to zorganizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wzioł się za ten konkurs, ale mam już egzaminy i na pewno mnie nie będzie. Może mógłbym komóś zlecić ale na takie coś to się nie piszę.

Jak się spotkamy to się wymienimy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.