Skocz do zawartości

[Blog Kopyra] Olivier Barthélemy z Brasserie La Rulles – wywiad


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

http://browaryrzemieslnicze.pl/browar-brasserie-la-rulles,48.html

 

Proszę, kupuj ile chcesz.

 

A mówienie, że wywiad to bezczelne robienie smaków? :roll:

Nic nie pokazywać, o niczym nie mówić. W ogóle to zamknąć ten internet, bo bezczelnie z całego świata piwa pokazują, które biedny Polak nie może kupić i ma dyskomfort. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie kupię z taką marżą, de Molen za 24zł za 330ml? I jeszcze sklep tam, gdzie była impreza, a nie prawdziwy że ma.

 

Robienie smaków poprzez recenzje piw, których nie ma, nie będzie, a jeżeli są, to są bardzo drogie, albo bardzo trudno je zdobyć. To się mija z celem. Bo to taka pokazowa, ja piłem, a Ty raczej nie, to posłuchaj. Wiadomo, że wielu piw nie będzie nam dane skosztować, dlatego lepiej skupić się na czymś, co jest dostępne dla zwykłego śmiertelnika, a nie jakieś takie zachowania typu np. BOW, "mamy whisky z roku takiego i takiego, nikt jej nie sprzedawał, nie sprzedaje, właśnie ją degustujemy". Niektórym może się zrobić przykro, że jakieś łachy doszły do takiego trunku, a przecież i tak się nie podzielą. W piwach jest podobnie. Całkiem niedawno udało mi się dostać Jale z browaru włoskiego-bo tak z tymi piwami jest, udaje się je dostać, cofamy się w przeszłość, nie ma tak, że idę do sklepu i biorę z półki; postęp jakiś tam jest, bo np. Pinta zagościła w naszym sklepie osiedlowym i cała masa regionalnych niemieckich, ale to kropla w morzu potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież o to w życiu chodzi żeby innym gul skakał. :D Nie kupie jakiegoś piwa, bo ktoś inny też nie kupi i będzie mu przykro. Co to za myślenie w ogóle? Co to za dziwaczna filozofia? :D hehe

 

Mnie to jest przykro jak inni w kosmos latają. Nie powinni tego pokazywać. Albo takiego Halika za komuny. Jaki to był dół po tym programie. :(

Można by to rozciągnąć na inne strefy. Nie pokazywać dżungli, gór, Sahary, moment, ale to już było. Tak w zamierzchłych czasach myśleli, jak nie będą pokazywać Zachodu, to ludzie nie będą mieć świadomości i nie będą tam chcieli się wydostać.

 

Kupujta ludzie dobre piwa i chwalcie się nimi. :) Mnie to cieszy, że ludzie zdobywają egzotyczne piwa, cieszę się razem nimi.

Jak ktoś lubi kawior to mu Pan Bóg ześle trochę kawioru.

Nigdy nie wiesz co się wydarzy za pół roku. Może ktoś ci zaproponuje wycieczkę do Belgii i będziesz mógł odwiedzić ten browar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.