Skocz do zawartości

Kufle, koszylki i inne gadżety


boldo

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie gadżetów porozmawiam z Anteksem. Mam kilka akcesoriów reklamowych opalenickiego browaru domowego w użytku (jak smycz' date=' czy magnesik lodówkowy) i są fajne jakościowo :)

 

Poniżej zdjęcie - sorki za jakość - na żywo z lodówki :/[/quote']

z gadżetów ukazały sie smycze -2 rodzaje , kufle - 2 rodzaje , otwieracz, magnes na lodówkę, koszulki, kamizelki odblaskowe , czapeczki , a czekam bo lada dzień będzie polar i koszulka polo z haftowanym logo :rolleyes:

ps.myślę też o podkładkach , takich jak ma Adam

To masz rozmach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Dziś zrobiłem coś takiego :)

samochód? :):):)

A cóż w tym dziwnego? Robię sobie w domu piwo, to i samochód zrobiłem :)

 

Może na pierwszym zdjęciu za bardzo nie widać bo było pochmurno, no i te refleksy.. w rzeczywistości z daleka jest czytelne :/ Napis taki mały, bo tylko na tyle mogłem sobie pozwolić :/

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
No tak.. może ktoś mnie w końcu skontroluje ;) Mam prawo jazdy od niecałych 6 lat a jeszcze nie miałem żadnej kontroli drogowej :)

Mam dla Ciebie rozwiązanie. Zacznij jeździć :)

Pozostawię bez komentarza :rolleyes:

 

I skończmy ten offtop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.. może ktoś mnie w końcu skontroluje :) Mam prawo jazdy od niecałych 6 lat a jeszcze nie miałem żadnej kontroli drogowej :)

Obyś nie żałował tych słów :/

Dziś mijałem trzy nieoznakowane Vectry (Trojanów (Garwoliński Karawan); Moszczanka (Ryckie Tajniaki); Żyżyn (Puławska Vectra). /Zatrzęsienie jakieś :)) / Nikt mnie nie zatrzymał ;)

 

Eee.... tam. Nie obrażaj sie. Taki żarcik

Nie obrażam się (ciężko mnie obrazić)' date=' ale tekst nietaktowny..

 

Ja tyle robie w niecaly rok

Mam nadzieję, że nie będzie tu dyskusji w stylu: Ja przejeżdżam 100 000km rocznie i jestem debeściak, a ci co jeżdżą swoimi TDI 5 000km rocznie to buraki, wieśniaki i Bóg wie co jeszcze.. Takie dyskusje to na pobocze!*

 

 

 

* poboczem.pl albo podobny wortal... :/

 

 

Wiem, sam zacząłem, ale proszę o koniec offtopu.

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w temacie: są jakieś widoki na piwoorgowe gadżety? Czy był jakiś jednorazowy rzut i mnie ominął? Naklejka w kształcie kadzi na samochód była by ekstra :) A gdyby np. w homebrewing.pl można by było zamówić gadżety ("wafle", kapsle, szkło, otwieracze itp.) z logiem/nazwą swojego domowego browaru, to w ogóle by była rewelacja. Wiem, że przy niskich nakładach takie produkty mają wysokie koszty, ale może właśnie wytrychem było by pośrednictwo sklepu między kilkoma klientami detalicznymi a producentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ominęło Cię, bo temat nie został przeze mnie zrealizowany. W tym momencie skupiłem się całkiem na dzienniku piwowarskim i szczerze mówiąc gadżety (choć wiem, że są ważne), zostały przesunięte na dalszy plan :)

Powiem jednym zdaniem: widoki są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobienie otwieraczy do piwa w kształcie okrągłej przypinki średnicy 56 mm i przy zamówieniu powyżej 2 000 koszt sztuki wynosiłby około 2,50. Należałoby tylko uzgodnić jakieś logo. Wykonanie wafli pod piwo też nie jest jakiś specjalnym problem. Wydaje mi się z tych wszystkich gadżetów otwieracz będzie miał największy sens, przynajmniej na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.