Skocz do zawartości

Kufle, koszylki i inne gadżety


boldo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A kiedy będzie można dostać firmowane logiem HB.pl lub piwo.org koszulki, kufle, otwieracze. Ja się na to pisze

A to fajny temat poruszyłeś :)

Projekt dla kufli piwo.org (a dokładnie pokali jest już gotowy a producent wybrany, w kwietniu jakoś będą :D .) Miała być niespodzianka, no ale przecież bez odpowiedzi postu nie zostawię :)

 

O innych gadżetach w sumie nie myślałem. Zabrać się za koszulki ?

 

(temat przenoszę do odpowiedniego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie można dostać firmowane logiem HB.pl lub piwo.org koszulki, kufle, otwieracze. Ja się na to pisze

HB.pl to może nie, ale piwo.org bym sobie nie odmówił i to zarówno w wersji tekstylnej jak i szklanej.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę, szczególnie na wersję szklaną :). Ostatnio miałem kupować pokale w markecie, ale się wstrzymałem. Czekam na Piwoorgowskie :)

 

Jeszcze nie mam własnego auta, ale jak będę miał, to wolałbym mieć pod tablicą rej. "Piwowar za kierownicą/www.piwo.org" niż "Piwowar za kierownicą/www.browamator.pl" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam własnego auta, ale jak będę miał, to wolałbym mieć pod tablicą rej. "Piwowar za kierownicą/www.piwo.org" niż "Piwowar za kierownicą/www.browamator.pl" tongue

Można byłoby bardziej pomyśleć o znaczkach przyklejanych na tył z np. symboliką kadzi zaciernej, na wzór płetwonurków czy też osób jeżdżących konno :P

Wiecie o co mi chodzi na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie gadżetów porozmawiam z Anteksem. Mam kilka akcesoriów reklamowych opalenickiego browaru domowego w użytku (jak smycz, czy magnesik lodówkowy) i są fajne jakościowo :P

 

Poniżej zdjęcie - sorki za jakość - na żywo z lodówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę, szczególnie na wersję szklaną :). Ostatnio miałem kupować pokale w markecie, ale się wstrzymałem. Czekam na Piwoorgowskie :)

 

Jeszcze nie mam własnego auta, ale jak będę miał, to wolałbym mieć pod tablicą rej. "Piwowar za kierownicą/www.piwo.org" niż "Piwowar za kierownicą/www.browamator.pl" :P

Też bym się pisał na Piwowar za kierownicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę' date=' szczególnie na wersję szklaną :P. Ostatnio miałem kupować pokale w markecie, ale się wstrzymałem. Czekam na Piwoorgowskie :)

 

Jeszcze nie mam własnego auta, ale jak będę miał, to wolałbym mieć pod tablicą rej. "Piwowar za kierownicą/www.piwo.org" niż "Piwowar za kierownicą/www.browamator.pl" :)[/quote']

Też bym się pisał na Piwowar za kierownicą :)

Jeśli o to idzie, to IMO wystarczy albo ten kawałek plastiku, na którym jest napis, albo co byłoby jeszcze tańsze i prostsze w wykonaniu wąska naklejka z wiadomym napisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę' date=' szczególnie na wersję szklaną :P. Ostatnio miałem kupować pokale w markecie, ale się wstrzymałem. Czekam na Piwoorgowskie :)

 

Jeszcze nie mam własnego auta, ale jak będę miał, to wolałbym mieć pod tablicą rej. "Piwowar za kierownicą/www.piwo.org" niż "Piwowar za kierownicą/www.browamator.pl" :)[/quote']

Też bym się pisał na Piwowar za kierownicą :)

Jeśli o to idzie, to IMO wystarczy albo ten kawałek plastiku, na którym jest napis, albo co byłoby jeszcze tańsze i prostsze w wykonaniu wąska naklejka z wiadomym napisem.

No zgadza się, tylko z dobrym klejem i by było kolorowe.:/

Z BA niestety po tygodniu się odkleiła, albo sama odchodziła podczas mycia wozu.

 

Kurde, moja stara skoda jaka była taka była, ale i naklejki miała :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał na Piwowar za kierownicą :P

Jeśli o to idzie' date=' to IMO wystarczy albo ten kawałek plastiku, na którym jest napis, albo co byłoby jeszcze tańsze i prostsze w wykonaniu wąska naklejka z wiadomym napisem.[/quote']

No zgadza się, tylko z dobrym klejem i by było kolorowe.:)

Z BA niestety po tygodniu się odkleiła, albo sama odchodziła podczas mycia wozu.

 

Kurde, moja stara skoda jaka była taka była, ale i naklejki miała :)

Ale mi chodzi o naklejkę na podkładkę pod rejestrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie gadżetów porozmawiam z Anteksem. Mam kilka akcesoriów reklamowych opalenickiego browaru domowego w użytku (jak smycz, czy magnesik lodówkowy) i są fajne jakościowo :)

 

Poniżej zdjęcie - sorki za jakość - na żywo z lodówki :)

z gadżetów ukazały sie smycze -2 rodzaje , kufle - 2 rodzaje , otwieracz, magnes na lodówkę, koszulki, kamizelki odblaskowe , czapeczki , a czekam bo lada dzień będzie polar i koszulka polo z haftowanym logo :rolleyes:

ps.myślę też o podkładkach , takich jak ma Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.