Skocz do zawartości

Zaproszenie na spotkanie w Borach Tucholskich - Tleń 13-15.09.2013


szukis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł na zorganizowanie spotkania piwowarów (głównie, ale i nie tylko) z północnej Polski w Borach Tucholskich. Z własnego doświadczenia wiem, że na tego typu imprezy doskonale nadaje się ośrodek Patria (http://patria.mrglon.pl/) w Tleniu.

Warunki są "kolonijne" - sześcioosobowe pokoje z łazienkami (po remoncie). Do dyspozycji jest miejsce na ognisko, grillowanie, ew. świetlica w przypadku niepogody.

Koszt pobytu to 55zł/osoba/doba łącznie ze śniadaniem. Jedynym warunkiem jest w miarę dokładne określenie liczby osób do końca lipca (czyli jakaś zaliczka).

Jeśli zgłosi (i potwierdzi przyjazd) większa liczba osób będziemy myśleć nad jakimiś piwnymi atrakcjami - tutaj sprawa jest jeszcze otwarta.

Poza czystym powietrzem i całkiem przyjemną atmosferą Tleń ma jeszcze jedną niemałą dla nas zaletę - stację kolejową. Bez problemu można przyjechać pociągiem z Gdańska, Bydgoszczy... ;)

Więc zapraszam i czekam na pytania :)

 

25.07.2013

Zapowiada się kameralna impreza:) :

- Preis + kuzyn

- Raczek

- Jarzyn + 2

- Shooter (mam nadzieję;)

Edytowane przez szukis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK mnie możesz na bank wliczyć, liczbę osób podam Ci jak już przedyskutuję z moją połówką czy będzie też chciała jechać :lol:

Świetny pomysł! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ostatecznie to się pozmieniało;) Okazało się, że w ośrodku w którym mieliśmy się pierwotnie spotkać dla tak małej liczby osób nie opłaca się grzać wody:) Mamy więc zarezerwowane miejsce w domkach w ośrodku Prochemu (http://osrodekprochem.pl/). Ma to swoje zalety - po pierwsze jest taniej, doba za trzyosobowy domek kosztuje 100zł + jakieś drobne za zużyty prąd. Po drugie w każdym domku jest lodówka;). Po trzecie - jeśli jeszcze ktoś zdecyduje się przyjechać to nadal może się zgłaszać.

Gorzej wygląda z frekwencją. Wygląda na to, że pewnymi przyjazdu jest tylko Preis + kuzyn i Ja + dwoje znajomych. Mam nadzieję, że Jarzyn się nie rozmyślił, a Raczkowi uda się załatwić wolne w robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę bieda, ale co tam, specjalnie na ten wyjazd uwarzyłem belgijskiego Blonde'a z płatkami ryżowymi :).

Rozumiem że pomysły na warki w terenie sobie odpuszczamy hahah! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niestety ale ja odpadam. Posypała mi się ekipa i z trójki chętnych zostałem sam, nie mam za bardzo jak dojechać w spiżarni pustka....

Mizeria

Sorry i udanej zabawy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety ze względów że tak powiem zawodowych nie dam rady przybyć, chociaż bardzo chciałem. Udanej imprezy życzę tym którzy się pojawią

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.