Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy znacie temat Aero2?

W necie to tak jak by była tajemnica poliszynela, a przynajmniej tak mi się wydaje. Ciekawe ile płacą serwisom aby nie pozycjonowały strony? ;) Chyba jutro dostanę zamówioną kartę do przetestowania. Dla awaryjnych i jakiś wyjazdowych zastosowań i przede wszystkim pod GPSa rozwiązanie wydaje się byś sensowne za jednorazową opłatę 27zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam kartę z aero2. Co prawda prędkość internetu nie powala ale skoro można mieć internet za darmo to nie ma co narzekać :) Idealne rozwiązanie do sprzętów mobilnych- tabletów, telefonów, laptopów.

za jednorazową opłatę 27zł.

Z tego 20zł zwrotne w przypadku zwrotu karty SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odbiorem osobistym 20zł:-P

 

Używam w tablecie prawie rok i jest git. Nie wszędzie jest dobry zasięg ale do przeglądania stron, mapy i nawigacji daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam, szczególnie na wyjazdach. Do tego mam mobilny router huawei , z przenośnym hot spotem. Musiałem tylko zmienić oprogramowanie w routerze. Prędkość nie jest obłędna, ale do forum starcza z powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam, szczególnie na wyjazdach. Do tego mam mobilny router huawei , z przenośnym hot spotem. Musiałem tylko zmienić oprogramowanie w routerze. Prędkość nie jest obłędna, ale do forum starcza z powodzeniem.

 

fidel - niedługo będziesz musiał zmienić swoją konfigurację - wszystko wskazuje na to, że ma być captcha co godzinę w aero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jakoś rok temu. Niestety nie działało mimo bliskości nadajników, ani w Krakowie, ani Białej Podlaskiej, ani w Jackowie Dolnym. Na krótko złapałem słaby sygnał w Warszawie. Urządzenie było zgodne z listą urządzeń kompatybilnych. Kiedy przychodziłem po odbiór karty, przede mną gość miał podobny problem, mimo dwukrotnej wymiany karty SIM. Jednym słowem lipa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z AERO2 już od jakiegoś czasu i nie mam problemu z łącznością, tak jak wcześniej pisali koledzy - prędkość nie powala i do tego to rozłączanie co 1h, czasami może zniechęcić. Korzystam z modemu zte mf669 działa całkiem sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkość nie powala i do tego to rozłączanie co 1h,

1. darowanemu koniowi w zęby ....

W necie to tak jak by była tajemnica poliszynela

2. Jak ich zmusili do dawania tego za darmo, to oni od początku robią wszystko żeby nikt tego nie dostał.

Teraz to już jest prosto, ale początki to była prawdziwa droga przez mękę, żeby dostać tą kartę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz aero2 i potem zakladka BDI

 

Edit : pisałem na tablecie z aero2 i dlatego leszcz mnie uprzedził:-P:-P:-P:-P:-P

Edytowane przez marcin_l85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam, szczególnie na wyjazdach. Do tego mam mobilny router huawei , z przenośnym hot spotem. Musiałem tylko zmienić oprogramowanie w routerze. Prędkość nie jest obłędna, ale do forum starcza z powodzeniem.

 

fidel - niedługo będziesz musiał zmienić swoją konfigurację - wszystko wskazuje na to, że ma być captcha co godzinę w aero

A tak po polsku co to zmienia? Informatyk ze mnie żaden. Mozesz przewinąć jak dla lamera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po polsku co to zmienia? Informatyk ze mnie żaden. Mozesz przewinąć jak dla lamera?

 

teraz: Twój hotspot jest bezobsługowy bo włożyłeś kartę aero2 - sieć zrywa połączenie co godzinę ale router potrafi sam je podjąć - a Ty bez przeszkód używasz połączenia

 

później: wprowadzają captcha - Twój router nie będzie potrafił podłąć rozłączonego połączenia bo po każdym takim rozłączeniu będzie potrzeba przepisania 2 słów z obrazka - tak, że tylko człowiek będzie mógł podjąć rozłączone połączenie ergo karty będzie się dawało używać tylko modemie usb, w 1 kompie gdzie ktoś będzie musiał przepisać obrazkowe słowa aby połączenie zostało nawiązane

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Właśnie mam awarię domowego neta i tak jak pisałem

Dla awaryjnych i jakiś wyjazdowych zastosowań i przede wszystkim pod GPSa rozwiązanie wydaje się byś sensowne za jednorazową opłatę 27zł.
sprawdza się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, jestem na wyjeździe w Warszawie może ktoś z forumowiczów miałby użyczyć na 2 tygodnie aero2 wraz z modemem? Z góry dziękuje za pomoc. Prosiłbym o kontakt telefoniczny 502 211 043.

 

Zamiast pytać na forum było 3ba do mnie zadzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.