Jump to content
Jacenty

Centrum Piwowarstwa. Toć to szok.

Recommended Posts

Wczoraj o 13:16 złożyłem zamówienie w Centrum Piwowarstwa, 9 różnych pozycji, a dzisiaj o 8:40 paczka już jest u mnie, 20 godzin ! Jestem pod wrażeniem, nie mogłem tego nie rozgłosić :cool:

EDIT: Ciekawe zjawisko, gdy czytam ten post po zalogowaniu, to wyświetla się -Napisano dziś, 09:02. Gdy nie jestem zalogowany, to- Napisano dziś, 08:02.

EDIT2: Chciałem uzupełnić, paczka z Opola do Bydgoszczy.

Edited by Jacenty

Moze wakacje, i mniejszy nawal klienteli z zakupami.

Moze wakacje, i mniejszy nawal klienteli z zakupami.

Nie, to nie kwestia wakacji, ani niczego innego. Złożyłem w tym sklepie wiele zamówień. Za każdym razem realizacja ekspresowa :)

Rozumiem, że ta szybkość po wyborze płatności przy odbiorze tak ?

Nie ;) Ja zawsze płaciłem przelewem ;) Wyglądało to mniej więcej tak: Zamówienie wieczorkiem złożone i opłacone. Rano zaksięgowane pieniążki. Popołudniu paczka nadana kurierowi. Rano na miejscu ;)

EDIT: Ciekawe zjawisko, gdy czytam ten post po zalogowaniu, to wyświetla się -Napisano dziś, 09:02. Gdy nie jestem zalogowany, to- Napisano dziś, 08:02.

Bo zalogowani mają lepiej. :smilies:

Nie Ty pierwszy się dziwisz, tak to jest ja się chce incognito ;) forum przeglądać

Rozumiem, że ta szybkość po wyborze płatności przy odbiorze tak ?

Tak.

Edited by Jacenty

A ja co wchodzę na ich strone i próbuję wybrać któryś z podziałów np. słody to widzę komunikat "nie odnaleziono serwera". Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest, ale jeżeli nie tylko u mnie to zastanawiam się, jak Wy w ogóle dokonujecie tam zakupów. Telefoniczne? ;)

Edited by olo333

A ja co wchodzę na ich strone i próbuję wybrać któryś z podziałów np. słody to widzę komunikat "nie odnaleziono serwera". Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest, ale jeżeli nie tylko u mnie to zastanawiam się, jak Wy w ogóle dokonujecie tam zakupów. Telefoniczne? ;)

W domu przez google chrom i w pracy przez mozillę wszystko działa bez zarzutu, także możliwe że to u Ciebie gdzieś jest problem.

U mnie realizacja trwa zawsze tydzień ;-) bo zamawiam w piątki i z odbiorem we Wroclawiu, a dostawy są w piątki, hehe.

Dla mnie pod tym względem absolutnie najlepszy sklep - tym bardziej, że mieszkając we WRO mam to dostarczone do sklepu niedaleko mnie :)

Mozna placic w CP karta kredytowa bo nie widze?

A szkoda. Może przy tym obrocie konto na paypal nie byłoby złe... Na pewno przyspieszałoby płatność i otrzymanie pieniędzy przez sklep.

Ech szkoda, mają bardzo dobre ceny zastawów surowców... Pozostaje mi BA...

A co w tym dziwnego, że szybko wysyłają, jeśli by nie wysyłali, to tracą Klientów.

Ja zrezygnowałem z BA, bo za długo czekałem na przesyłkę i dwa raz jak domawiałem, to przez telefon dało się odczuć, że mi jakąś łaskę robią, bo kapsle dorzucą o których zapomniałem.

Teraz zamawiał w http://www.sklepzinnejbeczki.pl/ i jest super obsługa, przesyłka też ekspresowa, ceny konkurencyjne.

7 dni temu zamowione a ciagle status: skierowane do pakowania, ostatni raz kupuje w ba

7 dni temu zamowione a ciagle status: skierowane do pakowania, ostatni raz kupuje w ba

To za tydzień pewnie przesyłka przyjdzie. Ja po pierwszej przygodzie z BA, postanowiłem już więcej z ich usług nie korzystać