Skocz do zawartości

Centrum Piwowarstwa. Toć to szok.


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj o 13:16 złożyłem zamówienie w Centrum Piwowarstwa, 9 różnych pozycji, a dzisiaj o 8:40 paczka już jest u mnie, 20 godzin ! Jestem pod wrażeniem, nie mogłem tego nie rozgłosić :cool:

EDIT: Ciekawe zjawisko, gdy czytam ten post po zalogowaniu, to wyświetla się -Napisano dziś, 09:02. Gdy nie jestem zalogowany, to- Napisano dziś, 08:02.

EDIT2: Chciałem uzupełnić, paczka z Opola do Bydgoszczy.

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ta szybkość po wyborze płatności przy odbiorze tak ?

Nie ;) Ja zawsze płaciłem przelewem ;) Wyglądało to mniej więcej tak: Zamówienie wieczorkiem złożone i opłacone. Rano zaksięgowane pieniążki. Popołudniu paczka nadana kurierowi. Rano na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Ciekawe zjawisko, gdy czytam ten post po zalogowaniu, to wyświetla się -Napisano dziś, 09:02. Gdy nie jestem zalogowany, to- Napisano dziś, 08:02.

Bo zalogowani mają lepiej. :smilies:

Nie Ty pierwszy się dziwisz, tak to jest ja się chce incognito ;) forum przeglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co wchodzę na ich strone i próbuję wybrać któryś z podziałów np. słody to widzę komunikat "nie odnaleziono serwera". Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest, ale jeżeli nie tylko u mnie to zastanawiam się, jak Wy w ogóle dokonujecie tam zakupów. Telefoniczne? ;)

Edytowane przez olo333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co wchodzę na ich strone i próbuję wybrać któryś z podziałów np. słody to widzę komunikat "nie odnaleziono serwera". Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest, ale jeżeli nie tylko u mnie to zastanawiam się, jak Wy w ogóle dokonujecie tam zakupów. Telefoniczne? ;)

W domu przez google chrom i w pracy przez mozillę wszystko działa bez zarzutu, także możliwe że to u Ciebie gdzieś jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co w tym dziwnego, że szybko wysyłają, jeśli by nie wysyłali, to tracą Klientów.

Ja zrezygnowałem z BA, bo za długo czekałem na przesyłkę i dwa raz jak domawiałem, to przez telefon dało się odczuć, że mi jakąś łaskę robią, bo kapsle dorzucą o których zapomniałem.

Teraz zamawiał w http://www.sklepzinnejbeczki.pl/ i jest super obsługa, przesyłka też ekspresowa, ceny konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

7 dni temu zamowione a ciagle status: skierowane do pakowania, ostatni raz kupuje w ba

 

To za tydzień pewnie przesyłka przyjdzie. Ja po pierwszej przygodzie z BA, postanowiłem już więcej z ich usług nie korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.