Skocz do zawartości

III Toruński Zlot Piwowarów Domowych (14.12.2013)


panszpik

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, czuję się w obowiązku poinformować że wspomniane już zwłoki zachowały przytomność i "trzeźwość" umysłu aż do domu, co działo się następnie - tego już nie wiem, same doszły do klatki heheh...

aczkolwiek moja luba była w szoku że:

  • wróciłem tak szybko (23.00)
  • że o tej godzinie można być już w takim stanie

Wszystko to oczywiście wina jozefika i jego piwa, żalu mieć jednak nie należy jako że było przepyszne - wielki szacunek! :beer:

Shooter, nikt Ci nie wróżył zejścia, tylko trochę na zmęczonego wyglądałeś... :D czyżby Jarzyn też zaniemógł?

Co do Zlotu to wielkie dzięki za świetną organizację, duża frekwencja nie tylko wśród jurorów, ale także wśród piwowarów tylko potwierdza konieczność organizowania takich zlotów w przyszłości. Być może uda się na koniec wiosny/początek lata zorganizować kolejne Przyłubie, no ale to nie zależy już ode mnie ;) .

Jeszcze raz dzięki, było super :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam za opóźnienie, cudem się wyleczyłem z jakiegoś grypska na zlot ale niestety, mimo szybkiej ewakuacji do łóżka, latanie po mieście załatwiło mnie na dobre... A mogłem zostać i leczyć się józkowym eliksirem :P

 

Wyniki i parę zdjęć plus kategorie na przyszłość: http://zlotpiwowarow.org/2013/12/17/wyniki-zdjecia-zapowiedzi/

 

Dzięki za imprezę i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czuję się w obowiązku poinformować że wspomniane już zwłoki zachowały przytomność i "trzeźwość" umysłu aż do domu, co działo się następnie - tego już nie wiem, same doszły do klatki heheh...

aczkolwiek moja luba była w szoku że:

  • wróciłem tak szybko (23.00)
  • że o tej godzinie można być już w takim stanie

Wszystko to oczywiście wina jozefika i jego piwa, żalu mieć jednak nie należy jako że było przepyszne - wielki szacunek! :beer:

Shooter, nikt Ci nie wróżył zejścia, tylko trochę na zmęczonego wyglądałeś... :D czyżby Jarzyn też zaniemógł?

Co do Zlotu to wielkie dzięki za świetną organizację, duża frekwencja nie tylko wśród jurorów, ale także wśród piwowarów tylko potwierdza konieczność organizowania takich zlotów w przyszłości. Być może uda się na koniec wiosny/początek lata zorganizować kolejne Przyłubie, no ale to nie zależy już ode mnie ;) .

Jeszcze raz dzięki, było super :) .

Zmęczony faktycznie byłem po rozgrzewce w Olbrachcie. ;) Niemniej cudowny napój ze źródła josefika jednych leczy innych powala. Jarzyn to na takich zlotach zęby zjadł. :lol: i chyba nikt nie jest w stanie mu dorównać. :P Co do Przyłubia to chyba urlop wezmę, żeby wrócić samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.