Skocz do zawartości

Węże do HERMSA


Abid

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co do węży, ja kupowałem silikon 16x24 podajrze po 33 zł za metr i nie zamieniłbym go na żaden inny. Sprawdza się rewelacyjnie.

 

A mógłbyś napisać gdzie kupowałeś te węże? Dzwoniłem do Artsil i można u nich zamówić dowolne węże, ale musi to być minimum 20 metrów bieżących, a to jednak za dużo jak na moje potrzeby. Swoją drogą aktualna cena za wąż 18/24 to 19 zł netto za metr, więc stawka jest super. A może ktoś jest chętny na wspólne zamówienie, wtedy moglibyśmy zamówić coś razem i dogadać się co do grubości węża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś napisać gdzie kupowałeś te węże? Dzwoniłem do Artsil i można u nich zamówić dowolne węże, ale musi to być minimum 20 metrów bieżących, a to jednak za dużo jak na moje potrzeby. Swoją drogą aktualna cena za wąż 18/24 to 19 zł netto za metr, więc stawka jest super. A może ktoś jest chętny na wspólne zamówienie, wtedy moglibyśmy zamówić coś razem i dogadać się co do grubości węża.

 

No to mnie się jeszcze udało zakupić 10mb. Teraz to powinni mi odpalić prowizję za nowych klientów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4 cala (to jest 20 mm średnicy w przekroju, a to jest naprawdę dużo) do naszych zastosowań (czytaj amatorskich) to przesada, wystarczą zawory 1/2. I tak, żeby w pełni wykorzystać średnicę wewnętrzną zaworów 1/2" należy pozostałą część instalacji oprzeć na rurkach/wężykach min. 15 mm średnicy wewnętrznej. Czy aż tyle potrzeba? Ja swoją instalację oparłem na wymienniku, który ma średnicę wewnętrzną ok. 12 mm.

Edytowane przez andrzejk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.