Skocz do zawartości

Sklep stacjonarny Katowice/Chorzów


Rekomendowane odpowiedzi

Centrum warzenia domowego piwa piwopiweczko.pl ;)http://www.piwo.org/topic/7981-sklep-w-internecie-wwwpiwopiweczkopl-ale-rowniez-stacjonarny-w-chorzowie/

Kolego trochę mało się postarałeś z szukaniem zaledwie kilka pozycji pod twoim tematem ;)

PS witamy na forum ;)

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

piwopiweczko.pl może i jest nie byle jak zaopatrzony ale facet który tam obsługuje, (chyba właściciel) nie ma kompletnie szacunku do klientów. Jak będziesz miał problem z jakimś sprzętem lub surowcami od niego, jeśli w ogóle raczy odpisać, puści Cie na drzewo....taki ma sposób traktowania klientów.... To że ma się (póki co) konkurencyjne ceny to nie wszystko, w dzisiejszym handlu liczy się jakość obsługi oraz zaufanie klientów. Na razie w okolicy konkurencji nie ma i na tym opiera się jego chamska strategia ale mam nadzieje że to się szybko zmieni.  Z takim podejściem do klienta życzę mu krótkiej kariery i żeby mu każde piwo skisło..... 

Edytowane przez bobrobrowar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 20:14, bobrobrowar napisał:

piwopiweczko.pl może i jest nie byle jak zaopatrzony ale facet który tam obsługuje, (chyba właściciel) nie ma kompletnie szacunku do klientów. Jak będziesz miał problem z jakimś sprzętem lub surowcami od niego, jeśli w ogóle raczy odpisać, puści Cie na drzewo....taki ma sposób traktowania klientów.... To że ma się (póki co) konkurencyjne ceny to nie wszystko, w dzisiejszym handlu liczy się jakość obsługi oraz zaufanie klientów. Na razie w okolicy konkurencji nie ma i na tym opiera się jego chamska strategia ale mam nadzieje że to się szybko zmieni.  Z takim podejściem do klienta życzę mu krótkiej kariery i żeby mu każde piwo skisło..... 

Oj, oj - bardzo mocny wpis. Biorąc pod uwagę to, że jest to Twój pierwszy post to chyba przesadziłeś. Każdy może mieć dzień lepszy lub gorszy.

Jest przysłowie - nie życz komuś tego co Tobie niemiłe - to ostatnie zdanie, które napisałeś to już trochę przesadziłeś. Pamiętaj w  życiu dobro zawsze wraca, a złe życzenia też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja tam złego słowa nie dam powiedzieć na kolegę Adama. Kupowałem u niego kilka lat temu i teraz powróciłem do warzenia i dalej kupuje. Zawsze szybko, solidnie i ci najważniejsze dobrze cenowo. Pozdrawiam sklep piwopiweczko. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.