Skocz do zawartości

Konkurs na słowacji


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Taka propozycja - może podzielcie się recepturami na swoje piwa?

To bardzo dobry pomysł!

popieram' date=' pomysl świetny, korzystając z okazji proponowałbym utworzenie przyklejonoego wątku w "Recepturach" np. Zwycięskie receptury czy coś takiego, ew. bardziej szczegółowo, Zwycięskie receptury - Homebrewing Star 2009.

 

naljepsze oczywiście byłoby zrobienie czegoś jak http://beerdujour.com/RecipeIndex.htm w wersji polskiej, np. na wiki[/quote']

Ja bym proponował, żeby w dziale receptury wydzielić poddział Receptury Medalowe. Dobrze byłoby jeśli ustalilibyśmy jakiś schemat tytułowania takich wątków. Proponuję "styl piwa, miejsce, miasto (kraj, jeśli inny niż PL), rok" lub ewentualnie "nazwa, styl, które miejsce, miasto (kraj), rok". Czyli obecny temat pt: "Porter Opalenicki - I miejsce w konkursie na Słowacji 2009" wyglądałby "Porter Bałtycki, 1. miejsce, Rożnawa (Słowacja) 2009" lub "Porter Opalenicki, porter bałtycki, I miejsce, Rożnawa (Słowacja) 2009" Co wy na to?

W opisie warto byłoby też zaznaczyć, co to za kategoria była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wielkie uznanie dla mojego faworyta! Czarek' date=' Ty porządzisz nie raz![/quote']

Dzieki Infam! I trzymam kciuki za Twojego Pilsa w Żywcu (bo ze swoim po piątku i sobocie na więcej niż informacje zwrotne nie liczę :-)

Gratulacje Czarek drugiego miejsca w pilsie.

dzieki! ale to nie byl pils, tylko belgian pale ale ;-) ale pilsa wyślę do żywca, a co tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Czarek drugiego miejsca w pilsie.

dzieki! ale to nie byl pils' date=' tylko belgian pale ale ;-) ale pilsa wyślę do żywca, a co tam[/quote']

Upsss... :) Zapomniałem, że na Słowacji była trochę szersza kategoria niż tylko pils. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter Opalenicki, porter bałtycki, I miejsce, Rożnawa (Słowacja) 2009

Myślę, że można byłoby dodać, jeszcze nick autora na początku. Może się zdarzyć, że autor postu nie będzie autorem receptury.

Tak czy inaczej dobra koncepcja - wątki zostaną tak posegregowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla mistrzów !

Oraz podziękowania dla Dori za organizację polskiego sukcesu w SK !

 

 

Kilka zdjęć z imprezy:

http://www.browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=7&przedm=7299479&=S%B3owacja_-_Konkurs_Piw_Domowych_2009_-_WYNIKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś pierwszy :)

Zdjęcia nadesłane przez pana Pokrievkę wrzuciłam także do naszej galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałam wszyscy uczestnicy dostaną metryczkę swojego piwa.

Chyba jednak źle zrozumiałam ;) Ale proszę Słowaków o przesłanie informacji o dalszych miejscach, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.