Skocz do zawartości

Konkurs na słowacji


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się też piszę tylko....

Chętnie bym zebrał piwa na konkurs i przekazał, bo na giełdy jeżdżę, lecz obowiązki szkolne mi zawadzają i mam zjazd w tym okresie.

Rozumiem, że każdy opłaca osobno, bo wątpię czy organizator by był chętny by jeden kraj jedna opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nigdy nie wysyłałem piwa na konkursy ale zastanawia mnie dlaczego aż 2litry jest potrzebne ?.... ja zabutelkowałem tyle że chcąc wystawić na konkursach które jeszcze są w Polsce nie zostanie mi ani jedna butelka :P

 

No ale czego nie robi się dla własnego "PijaRu" i bycia w świetle reflektorów - chyba mam parcie na szkło :):lol::):lol:

 

PS. Jak się opisuje piwa na konkurs ?

Edytowane przez thobeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też piszę tylko....

Chętnie bym zebrał piwa na konkurs i przekazał, bo na giełdy jeżdżę, lecz obowiązki szkolne mi zawadzają i mam zjazd w tym okresie.

Rozumiem, że każdy opłaca osobno, bo wątpię czy organizator by był chętny by jeden kraj jedna opłata.

Może niech chociaż zniżkę jakąś zrobią ze względu na horrendalny kurs euro/zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też piszę tylko....

Chętnie bym zebrał piwa na konkurs i przekazał' date=' bo na giełdy jeżdżę, lecz obowiązki szkolne mi zawadzają i mam zjazd w tym okresie.

Rozumiem, że każdy opłaca osobno, bo wątpię czy organizator by był chętny by jeden kraj jedna opłata.[/quote']

Może niech chociaż zniżkę jakąś zrobią ze względu na horrendalny kurs euro/zł.

Nie wierzę, takie rzeczy tylko w erze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też piszę tylko....

Chętnie bym zebrał piwa na konkurs i przekazał' date=' bo na giełdy jeżdżę, lecz obowiązki szkolne mi zawadzają i mam zjazd w tym okresie.

Rozumiem, że każdy opłaca osobno, bo wątpię czy organizator by był chętny by jeden kraj jedna opłata.[/quote']

Może niech chociaż zniżkę jakąś zrobią ze względu na horrendalny kurs euro/zł.

Nie wierzę, takie rzeczy tylko w erze :P

Ja tam nie wiem, ale w tv słyszałem, że na wyciągach były zniżki specjalnie dla Polaków. No to tutaj chyba też by mogli zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ale w tv słyszałem, że na wyciągach były zniżki specjalnie dla Polaków. No to tutaj chyba też by mogli zrobić.

No to się czuje pomału że jesteśmy z drugiego świata, no cóż :P

Jadę tam gdzie EURO i mówię jam polaczek i proszę zniżkę :)

Edytowane przez pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem' date=' ale w tv słyszałem, że na wyciągach były zniżki specjalnie dla Polaków. No to tutaj chyba też by mogli zrobić.[/quote']

No to się czuje pomału że jesteśmy z drugiego świata, no cóż :P

Niekoniecznie, po prostu Słowakom trochę doskwiera wysoki kurs euro, to nie tylko tanie zakupy w Polsce, ale też spadek popytu ze strony Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, po prostu Słowakom trochę doskwiera wysoki kurs euro, to nie tylko tanie zakupy w Polsce, ale też spadek popytu ze strony Polaków.

Rozumiem, ale bez przesady. Pewnie jakby nas było mniej to dla kol. Słowaków lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc aktualizacja listy:

1. coder

2. 2artur2

3. anteks

4. Jejski

5. wena

6. kopyr

7. dori

8. elroy

9. thobeta

10. pieron

11. yemu

12. piwochłon

 

Szczerze to wolałabym się nie licytować o obniżenie odpłaty - takie warunki ustalili organizatorzy i nie sądzę, aby chcieli je zmieniać specjalnie dla Polaków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wolałabym się nie licytować o obniżenie odpłaty - takie warunki ustalili organizatorzy i nie sądzę, aby chcieli je zmieniać specjalnie dla Polaków :/

Dobra przekonaliście mnie, kończymy temat, wiochy nie będziemy robić. :) Ale muszę jeszcze przemyśleć czy chcę stracić 2L piwa i 10 eurasów, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przygotowałam pełną informację na temat konkursu na Słowacji :smilies:

 

Konkurs piw domowych pod nazwą SLOVAK HOMEBREWING STAR 2009 odbędzie się dnia 28.05.2009 w ramach święta piwa w słowackim browarze Kaltenecker w Rožňavie

 

Kategorie konkursowe:

1. jasne piwo z ekstraktów słodowych

2. półciemne piwo z ekstraktów słodowych

3. ciemne piwo z ekstraktów słodowych

4. piwa z ekstraktów słodowych o ekstrakcie powyżej 14° Plato

5. piwo jasne ze słodów

6. piwo ciemne ze słodów

7. piwo ze słodu o ekstrakcie powyżej 14° Plato

 

Jeden piwowar może wystawić po dwa piwa w każdej kategorii. Minimalna ilość piwa to 2l.

Organizatorzy wprowadzili opłatę za udział w konkursie:

10 Euro za 1-3 piw

20 Euro za 4 i więcej piw

 

 

Przygotujemy wspólną wysyłkę piw na konkurs podobnie jak to miało miejsce w przypadku konkursu w Pradze.

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie proszone są o przesłanie do mnie do dnia 15.04.2009 na PW lub na adres dori@piwo.org następujących danych:

 

- imię i nazwisko piwowara, ewentualnie dodatkowo nazwę domowego browaru

- adres, adres mailowy oraz telefon kontaktowy

- nazwę piwa i kategorię do której piwo jest zgłaszane

- w przypadku piwa z ekstraktu informację o rodzaju użytego ekstraktu oraz jego producenta

- datę produkcji (najlepiej datę warzenia i rozlewu)

 

Następnie piwa proszę przesłać do mnie (adres podam zainteresowanym) do dnia 12.05.2009, a ja przekaże je dalej organizatorom.

 

Po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń podam numer konta na który trzeba wpłacić opłatę za udział w konkursie.

 

Zastrzegam sobie prawo odmowy przyjęcia wszystkich zgłoszeń ze względu na ograniczoną ładowność mojego samochodu :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty w EURO? i jak w regulaminie?

Najprościej będzie chyba jeśli zrobicie mi przelewy w złotówkach' date=' a ja później kupię Euro. O co Ci chodzi z regulaminem?[/quote']

Patrzac na skoki waluty, to możesz mieć i w plecy.

...... już się nie mieszom. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty w EURO? i jak w regulaminie?

Najprościej będzie chyba jeśli zrobicie mi przelewy w złotówkach' date=' a ja później kupię Euro. O co Ci chodzi z regulaminem?[/quote']

Patrzac na skoki waluty, to możesz mieć i w plecy.

...... już się nie mieszom. :smilies:

Najlepszym wyjściem będzie, jak Dorii zakupi walutę, a potem poda ile kto ma przelać. Wtedy ryzyko kursowe spada na nas. :lol:

 

No chyba, żeby zabezpieczyć się opcjami. :lol:

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie chyba jeśli zrobicie mi przelewy w złotówkach' date=' a ja później kupię Euro. O co Ci chodzi z regulaminem?[/quote']

Patrzac na skoki waluty, to możesz mieć i w plecy.

...... już się nie mieszom. :smilies:

Najlepszym wyjściem będzie, jak Dorii zakupi walutę, a potem poda ile kto ma przelać. Wtedy ryzyko kursowe spada na nas. :lol:

 

No chyba, żeby zabezpieczyć się opcjami. :lol:

Ale tylko toksycznymi i to będzie ostatnia pomoc naszej koleżanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy podają na swojej stronie, że konkurs odbędzie się 29 maja od 11:30, czy masz Dori jakieś świeższe informacje ?

Oczywiście moja pomyłka :lol: Festiwal zaczyna się 28 maja, a konkurs faktycznie 29 maja.

Dzięki za zwrócenie uwagi i przepraszam za pomyłkę :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.