Skocz do zawartości

Konkurs na słowacji


coder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z trudem przychodzi chęć pogratulowania Andrzejowi. Niech Ci będzie. Nie wiedziałem, że się na to zdobędę. Nie wypadało inaczej. W Żywcu nie podam Ci ręki ;)

Wielkie uznanie dla mojego faworyta! Czarek, Ty porządzisz nie raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trudem przychodzi chęć pogratulowania Andrzejowi. Niech Ci będzie. Nie wiedziałem, że się na to zdobędę. Nie wypadało inaczej. W Żywcu nie podam Ci ręki ;)

Nie przypuszczałam, że tak emocjonalnie podchodzicie do konkursów. Dla mnie to zabawa, jak widać zawsze gdzieś przepadam, jeszcze nigdy nic nie wygrałam, ale się nie załamuję :)

Wierzcie mi że cieszę się z Waszej wygranej, jakoś czułam się współodpowiedzialna za udział w tym konkursie, a teraz na prawdę świętuję Waszą wygraną i kamień spadł mi z serca, że nic nie zwaliłam :) Wreszcie spokojnie mogę się napić :) Wasze zdrowie :):):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze zdrowie :);):beer:

Wasze! Anteks i Adanjan, jeszce raz gratulacje. Jestm pełen uznania!!!!!

(W Żywcu nie podam Ci ręki. Przecież tam była buźka :) Głupio wyszło)

Cieszę się z Wami!

 

edit:

Przepraszam, że tak wyszło (taka forma gratulacji faktycznie nie przystoi; sądziłem, że będzie to inaczej odebrane :-). Cieszę się z naszej wygranej. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Dori!!!

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Dori!!!

Dołączam się do podziękowań, gdyby nie Dori to przecież byśmy nie wzięli tak licznie udziału w konkursie.

 

Wielkie uznanie dla mojego faworyta! Czarek, Ty porządzisz nie raz!

Dzieki Infam! I trzymam kciuki za Twojego Pilsa w Żywcu (bo ze swoim po piątku i sobocie na więcej niż informacje zwrotne nie liczę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie mi że cieszę się z Waszej wygranej, jakoś czułam się współodpowiedzialna za udział w tym konkursie, a teraz na prawdę świętuję Waszą wygraną i kamień spadł mi z serca, że nic nie zwaliłam :) Wreszcie spokojnie mogę się napić :) Wasze zdrowie :lol::lol::beer:

Dori, wielkie dzięki za koordynację całego procesu wysyłki. W końcu, żeby nie Ty nic z udziału w konkursie by nie wyszło, a jak sama widzisz dostarczyłaś nam wszystkim trochę emocji i fajnej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla zwycięzców !!!

Super, że Polacy zajęli tak wysokie miejsca w konkursie "nie u siebie".

Czy jest możliwość sprawdzenia pozostałych miejsc poza podium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja - może podzielcie się recepturami na swoje piwa?

To bardzo dobry pomysł!

Ja ustawię się w kolejce, bo nijak ma się trzeci do Naszych Pierwszych.

Z tym moim czeskim filmem to była niezła łamigłówka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam po necie (BA, Karltenekera, tu na głównej, svetpiwa) i nigdzie wyników pełnych nie ma. Dopiero teraz doczytałem, że w poniedziałek pewnie ogłoszą. Interesuje mnie czy od nas ktoś zgłaszał piwa z ekstraktów?

No i teraz mi się przypomniało co z piwami warzonymi techniką mieszaną?

 

Btw, Dori i znów się nie spiknęliśmy... w Tychach i ja byłem :lol:

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja - może podzielcie się recepturami na swoje piwa?

To bardzo dobry pomysł!

popieram, pomysl świetny, korzystając z okazji proponowałbym utworzenie przyklejonoego wątku w "Recepturach" np. Zwycięskie receptury czy coś takiego, ew. bardziej szczegółowo, Zwycięskie receptury - Homebrewing Star 2009.

 

naljepsze oczywiście byłoby zrobienie czegoś jak http://beerdujour.com/RecipeIndex.htm w wersji polskiej, np. na wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podziękowania :lol::)

Jeśli chodzi o wyniki to przypuszczam, że nie zostaną opublikowane pełne, a raczej tylko medalowe miejsca. Jeśli dobrze zrozumiałam wszyscy uczestnicy dostaną metryczkę swojego piwa. Notabene Czesi również obiecali takie metryczki z konkursu w Pradze, jednak dobre kilka miesięcy po konkursie jest cisza. Co zresztą wzbudza niesmak na czeskich forach. Mam nadzieję, że w tym wypadku będzie inaczej :)

Muszę tutaj nadmienić, że współpraca ze Słowakami, szczególnie z p. Pokrievką układała się znakomicie. Zdrowie Pana Janka :lol::beer::)

 

W załączeniu przesyłam także wyniki konkursu w kategorii piw warzonych z ekstraktów.

e-prezesie w przesyłce którą organizowałam były tylko piwa warzone ze słodów. Dowiedziałam się jednak, ze jeszcze jedna osoba z Polski wysyłała indywidualnie piwa na konkurs, w jakich kategoriach tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie uznanie dla mojego faworyta! Czarek' date=' Ty porządzisz nie raz![/quote']

Dzieki Infam! I trzymam kciuki za Twojego Pilsa w Żywcu (bo ze swoim po piątku i sobocie na więcej niż informacje zwrotne nie liczę :-)

Gratulacje Czarek drugiego miejsca w pilsie. Krzyśkowi pogratulowałem, ale nie zczaiłem, że na drugim miejscu jesteś Ty. :lol: :lol:

Wcale się nie wahaj, tylko wysyłaj to piwo do Żywca - różnie może być. Mój pils który u Krzyśka smakował degustatorom na Słowacji przepadł zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.