Skocz do zawartości

Konkurs na słowacji


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do przekazania piwa - sporo czasu poświęciłam na odpowiednie zapakowanie piwa, owijałam każdą butelkę pianką, bądź folą bąbelkową, wybierałam specjalne, mocne kartony. Słowem przygotowałam pancerne paczki. Po czym w Tychach okazało się, ze Słowacy przywieźli z sobą specjalnie na nasze piwo transportery :beer: Efekt był taki, że przepakowali piwo z moich paczek do swoich skrzynek :beer:

Następnym razem będę mądrzejsza :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do przekazania piwa - sporo czasu poświęciłam na odpowiednie zapakowanie piwa, owijałam każdą butelkę pianką, bądź folą bąbelkową, wybierałam specjalne, mocne kartony. Słowem przygotowałam pancerne paczki. Po czym w Tychach okazało się, ze Słowacy przywieźli z sobą specjalnie na nasze piwo transportery :beer: Efekt był taki, że przepakowali piwo z moich paczek do swoich skrzynek :)

Następnym razem będę mądrzejsza :cool2:

Toś się narobiła nie z tej ziemmi. Jeszcze te foto to aż mnie ciary przechodzą. Ciekaw jestem jakie mieli miny odbierająć te pancerne paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jakie mieli miny odbierająć te pancerne paczki.

...trochę głupie, bo przywieźli swoje skrzynki, po prostu nie dogadaliśmy się. Oni się nie spodziewali, że ja zapakuje już piwo do transportu, a ja że oni przywiozą swoje kraty. W przyszłym roku będzie lepiej :)

 

Dori ale ty szpanerskie mocowanie do dzidziusia miałaś...normalnie jestem w szoku

szpanerskie ale jakie wygodne, gdy trzeba ponosić prawie 10kg "dzidziusia" :). Na początku tylko miałam problem z zamotaniem 4,8m pasa tkaniny, teraz to jest chwila :) i jakie wygodne podczas warzenia piwa. Młoda nawet łychą mieszać w garze może :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy SHS zapowiedzieli ogłoszenie wyników w sobotę, po zakończeniu giełdy kolekcjonerskiej.

I to mi trochę komplikuje plany wyjazdowe, bo w sobotę mam być w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak nasze piwa wypadły :D

Czy Wam się otwiera strona konkursu http://www.kaltenecker.sk/pivnyklub/2009/03/24/sutaz-homebrewingu/, bo u mnie niestety nie.

Na wyniki będziemy musieli chyba poczekać do poniedziałku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pysznych piw przyszło z PL że z apetytem wypili wszystkie i.....padli. Musimy poczekać aż kaca wyleczą :);):)

Mówiłem też o swoich pomysłach Dori. Ciekaw jestem w jakiej kondycji byli degustatorzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam prośbę o jak najszybsze przesłanie wyników zarówno do pana Pokrievki jak i do browaru Kaltenecker, ale szczerze to na szybką odpowiedź nie liczę. Festiwal w browarze trwa do jutra, więc nikt pewnie nie ma głowy do rozsyłania wyników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak udało się :) Dostałam wyniki!!!

Jeśli chodzi o piwa warzone ze słodów to był Polski konkurs!!!

Gratuluję medalistom :) Wasze zdrowie :);):) Podwójnie gratulacje dla anteksa i adanjana

 

Jutro oficjalne wyniki pojawią się na stronach www.kamnapivo.sk i http://www.kaltenecker.sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję medalistom :) Wasze zdrowie :);):beer: Podwójnie gratulacje dla anteksa i adanjana

No faktycznie, poszaleli chłopaki! Brawo! :)

A w kategorii 5 Infama pils na 3 miejscu. :) O ile mnie pamięć nie myli :) to ten sam pils wczoraj wygrał podczas panelu degustacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATEGORIA 5 - piwa jasne

1. Andrzej Smyk (anteks) - Pils Opalenicki

2. Cezary Biele (yemu)- Belgian Pale Ale

3. Krzysztof Fidler (Infam) - Pils Czeski Film

 

KATEGORIA 6 - piwa ciemne

1. Vladimir Mozer - Cmelak Ovseny Stout

2. Andrzej Jankowski (adanjan) - Ale Zakochany Brown

3. Jan Krysiak (wena) - Milk Stout

 

KATEGORIA 7 - piwa mocne, powyżej 14°Blg

1. Andrzej Smyk (anteks) - Porter Opalenicki

2. Andrzej Jankowski (adanjan) - Górskie Dubeltowe

3. Peter Burianek - Doppelbock

 

Teraz chyba jest bardziej czytelnie :)

 

Pan Pokrievka, który nawiasem mówiąc zajął 4 medalowe miejsca w kategoriach piw warzonych z koncentratów, przywiezie do Żywca dyplomy i kufle dla najlepszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a we Wrocławiu ten mój pils nie zyskał uznania ;)

Widzisz jaki był u nas wysoki poziom. :) A tak serio wielki szacunek, czyli Szacun :), dwa pierwsze miejsca to robi wrażenie.

Gratulacje dla pozostałych, tylko ujawnijcie się, bo nie wszystkich po nazwisku kojarzę.

EDIT: dorii już ujawniła

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.