Skocz do zawartości

Konkurs na słowacji


coder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to mi się wątek zgubił. człowiek nie zagląda regularnie i masz...:rolleyes:

...no cóż prezesie przepadłeś gdzieś ostatnio... :)

 

A wracając do tematu doszły szczęśliwie paczki od Anteksa i Thobety :)

Zabieram się więc za oznaczenie i pakowanie piw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadnych stłuczek nie było? Czym te piwa dojechały?

Szczęśliwie wszystkie piwa dotarły w całości :)

Wszyscy przygotowali pancerne paczki :) w większości wysłane kurierem, ale te wysłane Pocztą Polską też dotarły bez uszczerbku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarło piwo od Zdroja, więc to już komplet. Butelki już prawie wszystkie obklejone, dziś zabieram się za pakowanie, aby na Słowację dotarły w równie dobrym stanie jak do mnie :)

 

Dziękuję wszystkim którzy przesłali dodatkowe piwa dla mnie. Bardzo miły gest z Waszej strony, a dla mnie wielka radocha, że mogę popróbować piw od innych piwowarów :) W miarę możliwości odwdzięczę się w Żywcu własnymi piwami.

Po pracy zabioram się za degustację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota Dori.

Teraz wiem że w domu Ci się nie nudzi. :rolleyes: (mam nadzieję że fangę nie dostanę :)).

A czy przy tej ciężkiej pracy miałaś smaka na to piwo czy nie zabardzo?

Ojjj nie nudzi mi się ostatnio, ale spoko, byle tylko butelki z zawartością dotarły całe i zdrowe na Słowację i oby nasze piwa znalazły się na pudle :)

Smaka pewnie, że miałam, więc otwarłam sobie Twojego tripelka :) Od razu robota lepiej mi szła :) Super piwko, dzięki za możliwość spróbowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przy okazji tyską giełdę zaliczyłaś. Znalazłaś coś do kolekcji?

Niestety, ja się jeszcze w tym nie łapię. W sumie nawet się nie nastawiałam na giełdowanie. Oliwka za to dzięki uprzejmości jakiejś miłej pani zdobyła pierwsze podkładki do swej kolekcji :beer: Chyba będzie z niej birofil, czuła się na giełdzie jak w raju, wyjść stamtąd nie chciała :beer:

Dori, masz może foto przeładunku piwa? :beer:

Ja nie mam, ale Słowacy cały czas pstrykali foty, więc poproszę, aby przesłali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji uzyskanych od pana Jana:

- w kategorii piw jasnych zapowiada się ostra walka, gdyż zgłoszono 21 piw (15 "naszych")

- jeszcze jedna osoba z Polski indywidualnie przesyła piwa na konkurs

- tak jak się można było spodziewać w kategoriach piw warzonych ze słodów startują prawie sami Polacy :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem konkurencji w Żywcu, nie wydaje mi się by była większa niż w Słowacji :beer:

W Żywcu są bardziej szczegółowe kategorie, poza tym można zgłaszać tylko jedno piwo w kategorii. Tak więc być może w poszczególnych kategoriach konkurencja będzie mniejsza.

 

Swoją drogą Słowacy chyba nie spodziewali się tak dużego zainteresowania z naszej strony :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.