Skocz do zawartości

I Kłodzki Konkurs Piw Domowych 17.08.2013


Bączek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziękuję za spotkanie! Super było poznać osoby, które do tej pory znałam tylko z forum! Mam nadzieję, że imprezowaliśmy razem nie ostatni raz :)

 

Hubertowi bardzo dziękuję za organizację :) Mam nadzieję na powtórkę w przyszłym roku ;)

Edytowane przez moria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisję sędziowską tworzyli Panowie: Michał Giża, Artur Napiórkowski, Grzegorz Stachurski i Paweł Leszczyński.

W kategorii "Pszeniczne" przeprowadzono eliminacje i z 23 zgłoszonych piw do rudny finałowej trafiło 10. W kategorii "ESB" nie przeprowadzono eliminacji.

Laureaci kategorii "Pszeniczne":

1. Tadeusz Kruk/Krzysztof Budzyński, 40,75pkt.

2. Paweł Grabka/Artur Jakubas/Mateusz Kralka, piwo "DBŚCIAK", 34,25pkt.

3. Adam Czogalla, 34pkt.

Laureaci w kategorii "Bitter":

1. Przemysław Leszczyński, piwo "ESBIK", 39,75pkt.

2. Przemysław Nowicki, 38,75pkt.

3. Jan Krysiak, piwo "Bitter", 35,75pkt.

Nagrodami w konkursie są talony na zakupy w piwowarskich sklepach na równowartość kwoty 45, 40 i 35 EUR.

 

Gratuluję laureatom!

 

PS. Podziękowania dla Pierona za śledzenie FB i wrzucenie tutaj wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za spotkanie.

Szczególne gratulacje dla Bączka za organizacje, piękne miejsce, możliwość noclegu przy samym miejscu spotkania. Mam nadzieje że "zażarło" i spotkamy się za rok.

banita12, twoje piwa były wyśmienite, porter i śliwki wyjątkowo utkwiły mi w pamięci, obiecuje ze następnym razem spróbujesz moich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, wielkie podziękowania dla Huberta, że mu się chciało :) oraz całej ekipie za spotkanie (czułem się jak na urodzinach :P ). Do zobaczenia na następnych spotkaniach.

Gratulację dla pozostałych laureatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przewidziane jest podanie klasyfikacji uwzględniającej wszystkie piwa biorące udział w finale, czy klasyfikacja kończy się na podium?

 

Tak, ale za kilka dni, jak ogarnę i zamknę sprawy z urzędem miasta. Do piwowarów trafią też niebawem skany arkuszy eliminacyjnych a jak sędziowie skończą - to także zbiorcze arkusze ocen piw finałowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym podziękować wszystkim piwowarom (ich znajomym i małżonkom także) za udział w naszej imprezie. Byliście dużą podporą dla organizatorów i mam nadzieję, że wszyscy wyjechaliście z miłymi wspomnieniami. Liczę na wszelkie uwagi co do organizacji - bardzo proszę o maile.

Sam konkurs i inne eventy nie odbyły by się gdyby nie Wojtek Zimoch z Urzędu Miasta w Kłodzku, który całościowo ogarniał projekt "Forum Tradycji" i jeszcze będzie miał robotę z jego końcowym rozliczeniem. Wojtek ma już dawno kupiony sprzęt do warzenia i surowce, ale jeszcze sam nie zrobił warki. Śmiejemy się, że jest wyjątkowym w PL piwowarem, który zanim jeszcze coś uwarzył, to już organizował konkurs piw.

 

Natomiast szczególne podziękowania należą się Danielsonowi i Leszczowi oraz ich małżonkom za:

- Danielson (lokalny piwowar) użyczył swojej nowej warzelni do uwarzenia AIPy do degustacji, ogarniał temat pokazu warzenia piwa, przywiózł swój rollbar i inne gadżety, prowadził pokaz;

- Leszcz udzielał się medialnie (udzielał wywiadu do radia) w czasie nieobecności organizatorów, prowadził pokaz warzenia, przywiózł gadżety do pokazu;

post-1292-0-00138100-1376925496_thumb.jpg

post-1292-0-25119600-1376925501_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tak, ale za kilka dni, jak ogarnę i zamknę sprawy z urzędem miasta. Do piwowarów trafią też niebawem skany arkuszy eliminacyjnych a jak sędziowie skończą - to także zbiorcze arkusze ocen piw finałowych.

Coś mnie ominęło, czy nici z arkuszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkusze eliminacyjne juz dawno wyslane.

Mam juz metryczki pszenicznych na skanowaniu, dzien-dwa dotra do piwowarow.

Na metryczki bitterow jeszcze czekam.

Wiem z doswiadczenia, ze kazdy czeka na lekture metryczek, prosze o pare chwil cierpliwosci.

 

Wysłane z mojego LT28h za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkusze eliminacyjne juz dawno wyslane.

Mam juz metryczki pszenicznych na skanowaniu, dzien-dwa dotra do piwowarow.

Na metryczki bitterow jeszcze czekam.

Wiem z doswiadczenia, ze kazdy czeka na lekture metryczek, prosze o pare chwil cierpliwosci.

 

Wysłane z mojego LT28h za pomocą Tapatalk 4

Czyli mnie coś ominęło, bo nie dostałem nic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mnie coś ominęło, bo nie dostałem nic ?

 

Tak, dostaniesz zbiorczą metryczkę oceny Twojego piwa, przygotowaną przez sędziów.

Nie mam jak teraz sprawdzić w jakiej kat. było Twoje piwo - pszeniczne wysyłam, na bittera trzeba jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.