Skocz do zawartości

Piwny depozyt - Wrocław


wyvern

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

recencja piw branych miesiąc temu. Byłem pewien, że już ją wrzucałem ale musiało mi sie przyśnić :P Pite w dniu zabrania z depozytu.

Browar Tauruss - Dry Stout -Tutaj niestety notatki skromne

Aromat: po otworzeniu butelki pachniał bardzo słodko, kakao, płynna czekolada, kawa może delikatnie. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony intensywnością aromatu.

Smak: zaskoczył mnie totalnie, pachniało słodko i delikatnie, w smaku jednak była głównie palonka i goryczka od palonych słodów. Niestety dość popielniczkowa. Jestem pewien, że wraz z upływem czasu będzie/jest lepiej. Komentarz o dacie butelkowania przeczytałem po fakcie.

 

Browar Domowy Hoppy Pony - Herbal Gose

Aromat:  Zapach dość intensywny, przewija się mięta i limonka/cytryna. Kojarzy się głównie z taką słodką herbatką w proszku. Przewija się też troche aromatu takiego miętowego płynu do mycia naczyń :D

Smak:  Dominuje kwaśność, taka intensywna jakby od kwasku cytrynowego. Pojawia się też cytryna i orzeźwiająca mięta. Słoności nie wyczułem, może przez dominującą kwaśność.

Bardzo ciekawe piwo, smakowało od otwarcia do samego końca.

 

Dzięki za możliwość degustacji.

 

P.S. Wrzuciłbym coś lekkiego i świeżego do depozytu ale ostatnio piwa dużo tam "leżakują" i nie wiem czy jest sens. Próbujemy rozruszać troche depozyt i przede wszystkiem zbierać piwa od najstarszych (zwłaszcza te lekkie i jasne)? Jak będzie dużo świeżych to może więcej osób zdecyduje się na wymiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapisywać na liście przy piwie datę "zdeponowania" i skupiać się na tym, żeby te najstarsze schodziły, myślę że przynajmniej stali bywalcy trzymali by się tego i brali piwa wg FIFO

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data  "zdeponowania"  to dobry pomysł.

Z FIFO widzę jeden problem, nie wszystkich interesują nie które style. A FIFO teoretycznie zmuszałoby do branie piw, których pić nie chcemy.

Może ustalić jakiś czas przebywania piwa w depozycie, a po nim oddający powinien je zabrać przy najbliższej okazji, albo ktoś może je pobrać bez wymiany.

 

Osobiście jak mam wymienić jedno czy dwa swoje piwa za jakieś z depozytu, to chciałbym wziąć takie które mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem dopisujmy pozostawione w depozycie piwa na dole listy, a bierzmy sugerując się kolejnością (wiadomo, nie jakoś restrykcyjnie, wiadomo, że kierujemy sie też swoimi upodobaniami oraz leżakowalnością piw (wymyśliłem nowe słowo określające czy piwo dobrze się leżakuje czy nie)).  Przejrzałem wątek i dodałem daty:

 

Aktualny stan depozytu:

Rojber - Złamane ALE 13.02.2018
Browar Domowy Hoppy Pony - Wheat IPA 4.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "K-97" Double IPA 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - Dunkel Altbier 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "W34/70" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "Danish Lager" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Tauruss - Coconut Imperial Stout 10.04.2018
Alison - Black IPA x2 12.04.2018
Browar Stobrawa - Polskie dla Marcina 12.04.2018
Browar Prokrastynacja - "Retro" old ale 21.04.2018
Browar Stobrawa - Cydr 13.05.2018
Browar Stobrawa – Urodzinowe imbirowe 13.05.2018
Browar Stobrawa – Czarny Olo FES 13.05.2018

 

Alternatywnie zamiast daty dodania do depozytu można by umieszczać daty zabutelkowania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem dopisujmy pozostawione w depozycie piwa na dole listy, a bierzmy sugerując się kolejnością (wiadomo, nie jakoś restrykcyjnie, wiadomo, że kierujemy sie też swoimi upodobaniami oraz leżakowalnością piw (wymyśliłem nowe słowo określające czy piwo dobrze się leżakuje czy nie)).  Przejrzałem wątek i dodałem daty:
 
Aktualny stan depozytu:
Rojber - Złamane ALE 13.02.2018
Browar Domowy Hoppy Pony - Wheat IPA 4.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "K-97" Double IPA 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - Dunkel Altbier 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "W34/70" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "Danish Lager" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Tauruss - Coconut Imperial Stout 10.04.2018
Alison - Black IPA x2 12.04.2018
Browar Stobrawa - Polskie dla Marcina 12.04.2018
Browar Prokrastynacja - "Retro" old ale 21.04.2018
Browar Stobrawa - Cydr 13.05.2018
Browar Stobrawa – Urodzinowe imbirowe 13.05.2018
Browar Stobrawa – Czarny Olo FES 13.05.2018
 
Alternatywnie zamiast daty dodania do depozytu można by umieszczać daty zabutelkowania itp.

Uważam, ze data butelkowania to lepszy pomysł. Pozdr


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ocena

Browar Tauruss - [warka #27] Fruit Saison

Aromat wyraźnie owocowy. W smaku bardzo wyczuwalne cytrusy i w tle mango. Później przechodzi przez taką słodszą 'kremowość' (może od słodu karmelowego albo dodanego cukru kandyzowanego) jest to delikatne. Na końcu lekko kwaśny posmak. Nie czułem alkoholu. Piana po chwili opada. Nagazowanie średnio-wysokie odpowiednie do profilu tego piwa. Podsumowując: owocowo, orzeźwiające i polecam na lato. Dzięki za możliwość degustacji. Pozdrawiam.

fruitale.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z depozytu pobrałem:

Browar Domowy Hoppy Pony - Wheat IPA 4.04.2018

Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - Dunkel Altbier 6.04.2018

 

Zostawiłem:

Browar Korzenny - Gose z rokitnikiem.  Data butelkowania: 05-03-2018

Browar Korzenny - Norwegian Farmhouse ale – Tradisjonelt norsk hjemmebrygg, warzone z dodatkiem gałęzi jałowca. Data butelkowania: 09-04-2018

 

Aktualny stan depozytu:

Rojber - Złamane ALE 13.02.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "K-97" Double IPA 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "W34/70" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "Danish Lager" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Tauruss - Coconut Imperial Stout 10.04.2018
Alison - Black IPA x2 12.04.2018
Browar Stobrawa - Polskie dla Marcina 12.04.2018
Browar Prokrastynacja - "Retro" old ale 21.04.2018

Browar Korzenny - Gose z rokitnikiem.  Data butelkowania: 05-03-2018

Browar Korzenny - Norwegian Farmhouse ale – Tradisjonelt norsk hjemmebrygg, warzone z dodatkiem gałęzi jałowca. Data butelkowania: 09-04-2018
Browar Stobrawa - Cydr 13.05.2018
Browar Stobrawa – Urodzinowe imbirowe 13.05.2018
Browar Stobrawa – Czarny Olo FES 13.05.2018

 

Recki niebawem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Prokrastynacja – "Retro" Old Ale

Nie miałem wcześniej okazji próbować innego piwa w tym stylu, dlatego po degustacji poczytałem na temat ‘old ale’. Muszę przyznać, że jak najbardziej dominują smaki słodowo-słodkie i wysokie estry owocowe dające winny posmak - to wszystko się zgadza z opisem stylu. Na 17 Plato jak najbardziej czuć moc tego piwa co zresztą jest również wskazane dla stylu. Nagazowanie odpowiednie, piana nie wielka. Z takich mniej pozytywnych aspektów to chyba lekka kwaśność ale też nie mam pewności czy nie jest ona wymagana. Jeśli dobrze rozpoznałem to czułem lekkie nuty utlenienia co spotykam również w moich piwach – to chyba problem większości piwowarów domowych czyli technologia rozlewu w domowych warunkach.

Dzięki – pozdro!

rettro-.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Domowy Hoppy Pony - Wheat IPA 4.04.2018

 

Patametry:
·         Ekstrakt 14% wagowo 
·         Alkohol 6% objętościowo
·         IBU 70

 

Słody: pszeniczny, pilzneński, monachijski I, cuker

Chmiel: Citra

Drożdże: WPL090 SDS

 

Aromat:  Chmielowy – cytrusowy, rześki bardzo przyjemy.

Wygląd: Kolor pomarańczowy, opalizujące, piana biała, średnio pęcherzykowa, bardzo obfita, trwała, oblepiająca szkło.

Smak: Cytrusowy,  lekko perfumowy,  co dający mdłe wrażenie.

Goryczka:  Wysoka,  lekko szczypiąca i szorstka, zalegająca.

Odczucie:  Z 14Blg pozostało jakieś 2, a piwo sprawia wrażenie zdecydowanie bardziej pełnego, treściwego.  Niestety jest za mocno nagazowane, ostre, ale nie wychodzi z butelki.

Ogólne wrażenie:  Po nalaniu cytrusowy aromat mnie bardzo przyjemnie a zaskoczył. Niestety za wysoka goryczka i przegazowanie, psują obiór.

 

 

33082997_1691491534249711_276448473404932096_n.jpg

Edytowane przez Korzen_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Tauruss - Dry Stout

Ciemna drobna piana - utrzymuje się cały czas.

Aromat to dla mnie gorzka czekolada.

W smaku odrobina kawy ale tylko odrobina, całość zdominowana przez gorzką czekoladę. Chmielu prawie nie czuję, jakby goryczka była z palonego jęczmienia ale 30IBU na etykiecie sugeruje co innego. Jak na 11 Plato to bardzo treściwe piwo. Jedyna rzecz do której można się przyczepić do lekki gushing po otwarciu ale to nie jest problem.

Polecam. Dzięki i Pozdro!

stou.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dawno" nie byłem w depozycie i chciałem dać coś do spróbowania ;p

Więc zabrałem:
Browar Prokrastynacja - "Retro" old ale 21.04.2018
Browar Stobrawa – Czarny Olo FES 13.05.2018

A zostawiłem:
Browar Radosław - RIS 21.03.2018
Browar Radosław - Hefeweizen 12.04.2018

 

Aktualny stan depozytu:

Rojber - Złamane ALE 13.02.2018
Browar Korzenny - Gose z rokitnikiem.  Data butelkowania: 05-03-2018
Browar Radosław - RIS 21.03.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "K-97" Double IPA 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "W34/70" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "Danish Lager" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Korzenny - Norwegian Farmhouse ale – Tradisjonelt norsk hjemmebrygg, warzone z dodatkiem gałęzi jałowca. Data butelkowania: 09-04-2018
Browar Tauruss - Coconut Imperial Stout 10.04.2018
Alison - Black IPA x2 12.04.2018
Browar Radosław - Hefeweizen 12.04.2018
Browar Stobrawa - Polskie dla Marcina 12.04.2018

Browar Stobrawa - Cydr 13.05.2018
Browar Stobrawa – Urodzinowe imbirowe 13.05.2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Browar Prokrastynacja - "Retro" old ale 21.04.2018
Piwo zmętnione, brązowe nieprzejrzyste. Z jasno beżową pianą utrzymującą się niedługo.
W aromacie słodki, karmelowy zapach. Niewielka paloność jak od kawy zbożowej.
W smaku również karmel, lekka goryczka. Wyczuwalny jest jakiś
nieprzyjemny smak. Najbliżej mi go określić jak takie maślane nuty więc prawdopodobnie określane mianem diacetylu.
Ponadto jest dość stonowane jak na 17st Blg i pije się w nie najgorzej. Podobne do ciemnego budweisera albo kozela.
W butelce pozostał osad, więc brakło pewnie trochę dodatkowych dni na cichej fermentacji.
Fajnie by poznać skład.


Browar Stobrawa – Czarny Olo Smoked stout (FES) 13.05.2018 [na butelce data butelkowania 2 kwietnia]
Blg 16, 7% abv, IBU 51
Etykieta i opis porywający,skupiająca wszelkie ciekawski (np.czas warzenia czy fermentacji).
Ciekawiło mnie - biorąc to piwo w jakim stopniu zadziała "beczka" na to Barrel Aged, gdyż sam ostatnio zrobiłem ten zabieg w moim RISie dostępnym obecnie w depozycie.
Barwa smolista, czarna.
W smaku przeważa wędzoność. Goryczka niewyczuwalna. Szukałem beczki, szukałem.. według mnie było jej niewiele.
Ale jak na ten niewdzięczny styl, wypada dobrze.


Dzięki za możliwość spróbowania powyższych piwek ;)

degu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki noxny i Radosław za recenzje, receptura u mnie w dzienniku (pierwsza warka old ale).

 

Edycja 9 czerwca:

 

Wzialem:

Rojber - Złamane ALE 13.02.2018
Browar Korzenny - Gose z rokitnikiem.  Data butelkowania: 05-03-2018
 

Zostawilem:

Browar Prokrastynacja - Kveik apa "Kvanta" x2  24.05.2018

 

 

Aktualny stan depozytu:

Browar Radosław - RIS 21.03.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "K-97" Double IPA 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "W34/70" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "Danish Lager" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Korzenny - Norwegian Farmhouse ale – Tradisjonelt norsk hjemmebrygg, warzone z dodatkiem gałęzi jałowca. Data butelkowania: 09-04-2018
Browar Tauruss - Coconut Imperial Stout 10.04.2018
Alison - Black IPA x2 12.04.2018
Browar Radosław - Hefeweizen 12.04.2018
Browar Stobrawa - Polskie dla Marcina 12.04.2018

Browar Stobrawa - Cydr 13.05.2018
Browar Stobrawa – Urodzinowe imbirowe 13.05.2018

Browar Prokrastynacja - Kveik apa "Kvanta" x2  24.05.2018

 

Edytowane przez Glowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Browar Rojber - Złamana ale, 12 Blg, sklad: slod Pale Ale i wiedenski Strzegom, pszeniczny cristal Strzegom, chmiele Wiliamette, Amarillo, Choniik PL, Cascade PL, drozdze US-05. Data butelkowania: 20.06.2017, zatem piwo prawie roczne.

 

Aromat mimo upływu czasu bardzo chmielowy. Nie pamietam żebym pił coś podobnego, dlatego trudno jest mi opisac - chyba przede wszystkim jest mocno żywiczny i ziemisty, a takze lekko cytrusowy i tytoniowy, takie mialem skojarzenia. Po zamieszaniu pod ręką coś słodkiego i przyjemnego w aromacie - może owoce tropikalne, nie wiem czy to z chmielu czy to estry z drożdży.

Barwa głęboko zamglona, bursztynowa, podoba mi się. Piana obfita, średniopęcherzykowa, wolno opada, delikatnie zostawia ślady na szkle. W smaku gorzkie i bardzo delikatnie kwaśne, obstawiam że z pszenicy. Goryczka jest intensywna, dość długa, ale nie powiedziałbym, że zalegająca. W mój gust trafiła. W odczuciu w ustach średnio pełne, może trochę ściągające, ale przy bogactwie chmielowego smaku nie przeszkadza mi to.

 

Podsumowując, piwo jest rewelacyjne, szkoda, że lookasoo nie prowadzi dziennika, bo bym czytał.

zlamanaale.jpg

Edytowane przez Glowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, byłem dzisiaj w depozycie, zabrałem:

Browar Radosław - RIS 21.03.2018
Browar Radosław - Hefeweizen 12.04.2018
 

zostawiłem:

Alison - Hefeweizen  x2 27.05.2018 

 

Aktualny stan depozytu:

Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "K-97" Double IPA 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "W34/70" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "Danish Lager" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Korzenny - Norwegian Farmhouse ale – Tradisjonelt norsk hjemmebrygg, warzone z dodatkiem gałęzi jałowca. Data butelkowania: 09-04-2018
Browar Tauruss - Coconut Imperial Stout 10.04.2018
Alison - Black IPA x2 12.04.2018
Browar Stobrawa - Polskie dla Marcina 12.04.2018

Browar Stobrawa - Cydr 13.05.2018
Browar Stobrawa – Urodzinowe imbirowe 13.05.2018

Browar Prokrastynacja - Kveik apa "Kvanta" x2  24.05.2018

Alison - HefeWeizen x2  27.05.2018 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2018 o 16:06, Glowa napisał:

Browar Rojber - Złamana ale, 12 Blg, sklad: slod Pale Ale i wiedenski Strzegom, pszeniczny cristal Strzegom, chmiele Wiliamette, Amarillo, Choniik PL, Cascade PL, drozdze US-05. Data butelkowania: 20.06.2017, zatem piwo prawie roczne.

 

Aromat mimo upływu czasu bardzo chmielowy. Nie pamietam żebym pił coś podobnego, dlatego trudno jest mi opisac - chyba przede wszystkim jest mocno żywiczny i ziemisty, a takze lekko cytrusowy i tytoniowy, takie mialem skojarzenia. Po zamieszaniu pod ręką coś słodkiego i przyjemnego w aromacie - może owoce tropikalne, nie wiem czy to z chmielu czy to estry z drożdży.

Barwa głęboko zamglona, bursztynowa, podoba mi się. Piana obfita, średniopęcherzykowa, wolno opada, delikatnie zostawia ślady na szkle. W smaku gorzkie i bardzo delikatnie kwaśne, obstawiam że z pszenicy. Goryczka jest intensywna, dość długa, ale nie powiedziałbym, że zalegająca. W mój gust trafiła. W odczuciu w ustach średnio pełne, może trochę ściągające, ale przy bogactwie chmielowego smaku nie przeszkadza mi to.

 

Podsumowując, piwo jest rewelacyjne, szkoda, że lookasoo nie prowadzi dziennika, bo bym czytał.

zlamanaale.jpg

Siemka,

bardzo się cieszę, że smakowało.

szkoda, że to była ostatnia butelka z tej warki.

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Korzenny - Gose z rokitnikiem

 

Jedna sprawa - przy otwieraniu (otwieraczem) urwało górny kawałek szyjki butelki - kawałek szkła został po prostu na kapslu, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Dziwne. Ale żadne odłamki szkła raczej nie dostały się do piwa, więc wypiliśmy.

 

Niemal zerowa piana, piwo żółte, nieklarowne, nieprzejrzyste, ładne. delikatnie kwaśne, jeszcze bardziej delikatnie słone, prawie niewyczuwalnie (nie jestem fanem ekstremalnie słonych gose, ale to moim zdaniem za mało słone). W aromacie delikatnie cytrusowe, czuć cytrynę lekko, ja nie kosztowałem wcześniej rokitnika, dziewczyna mówi, że czuć i że dobre. Orzeźwiające i można by dużo tego wypić. Dobre, dzięki za możliwość spróbowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - Dunkel Altbier 6.04.2018

 

Ekst. 12%

Alk. 4,8%

 

Aromat:  Słodki słodowy, estry – czerwone  owocowe, trochę drewniany.

Wygląd: Piana beżowa, drobno pęcheżykowa, długo utrzymująca się, ładnie krążkuje. Kolor czerwono-brązowy klarowne.

Smak: Słodowy, lekka kwaśność od palonych słodów, drewniany posmak.

 Goryczka:  Średnio niska, chyba od palonych słodów, długa.

Odczucie:  Nagazowanie wysokie, w odczuciu pełne.

Ogólne wrażenie:  Nie ma tu jakichś fontann smaku i aromatu, ale piwo lekkie łatwe i przyjemne, w sam raz do meczyku.

 

35193471_1712802925451905_838639424500662272_n.jpg

 

Dzięki.

Edytowane przez Korzen_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Radosław - RIS 21.03.2018

Wygląd: Zero piany, czarne, bardzo dużo osadów pływających w butelce/szklance. Nasycenie zerowe.

Aromat: Zapach intensywny, kawowy + coś dziwnego, śliwki nie czuć. Bardziej porterowy niż RISowy.  

Smak: Początek bardzo słodki i zalepiający, później zostawała spora goryczka. Śliwki nie wyczuliśmy, trochę smaku od płatków.
 

Browar Radosław - Hefeweizen 12.04.2018

Wygląd: Piana obfita, nagazowanie w normie, mętne.

Aromat: Delikatnie kwaskowe, bananów brak, ogólnie delikatny aromat.

Smak: Kwaskowe na początku, dalej weizenowe smaki, całkiem ok. W dwóch słowach poprawny weizen do wypicia w ciepły dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc:), z depozytu zabrałem:

Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie, Double Aipa

Browar Tauruss, Coconut Imperial Staut

Browar Korzenny, Norwegian Farmhause Ale

Browar Prokrastynacja, Eksperymentalny Kveik

Zostawiłem:

Browar Domowy Hopbangers 3x Polish Pale Ale

Browar Domowy Hopbangers Milkshake Ipa z Marakują

Stan depozytu:

BROWAR DOMOWY HOPBANGERS 3X POLISH PALE ALE

BROWAR DOMOWY HOPBANGERS MILKSHAKE IPA Z MARAKUJĄ

BROWAR PRZEPONA & PIXIE I DIXIE SH PALISADE PILSNER X2

ALISON BLACK IPA X2

BROWAR STOBRAWA POLSKIE DLA MARCINA

BROWAR STOBRAWA CYDR

BROWAR STOBRAWA URODZINOWE IMBIROWE

BROWAR PROKRASTYNACJA EKSPERYMENTALNY KVEIK

ALISON HEFEWEIZEN X2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie byłem w depozycie, nie wiedziałem że sa nowe zasady:)...data zostawienia piwek to 27.06.18 a data butelkowania to juz poprawie sie na przyszłość:). (Polish Pale Ale Oktawia 15.06.18.  Milkshake Ipa 22.05.18).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprzątałem to co było w ostatnich wpisach, to powinien być aktualny stan depozytu:


Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "W34/70" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Browar Przepona & Browar Pixie i Dixie - "Danish Lager" SH Palisade Pilsner 6.04.2018
Alison - Black IPA x2 12.04.2018
Browar Stobrawa - Polskie dla Marcina 12.04.2018

Browar Stobrawa - Cydr 13.05.2018
Browar Stobrawa – Urodzinowe imbirowe 13.05.2018

Browar Prokrastynacja - Kveik apa "Kvanta"   24.05.2018

Alison - HefeWeizen x2  27.05.2018 

Browar Domowy Hopbangers  - Polish Pale Ale x3 15.06.18

Browar Domowy Hopbangers - Milkshake Ipa z Marakują 22.05.18

 

 

wrzuciłbym następne piwka do depozytu ale ostatnio mały ruch a nie chce żeby tam za długo stały. Może ktoś chce jakąś małą wymiane "na boku"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.