Skocz do zawartości

Piwny depozyt - Wrocław


wyvern

Rekomendowane odpowiedzi

mientkijanek nie trolluj jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia... Przeginasz pałę leci zgłoszenie wkońcu ile można cię znosić! Internet nie jest chyba dla ciebie...

 

Dzięki mat za załatwienie sprawy skontaktuje się z Markiem i zobaczymy, być może będzie trzeba do niego podjechać po te skrzynki, albo on może podrzucić sam je przy okazji, okaże się ;)

 

Tak tu dokładne dane:

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki undeath - chodziło mi o to czy to knajpa czy sklep bo z google street view wynika, że to pasaż pod jakimś blokiem - domniemuję, że sklep :)

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter od Mesiv'a

 

Po otwarciu piwa, przywitał mnie gushing.

Barwa: Bardzo ciemny brąz, pod światło gdzie nie gdzie rubinowe refleksy

Piana. Średnio oraz grubo pęcherzykowa.

Aromat: Tutaj jest najciekawiej, ponieważ oprócz lekkiego aromatu kawy z leśnymi owocami wyraźnie czuć aromat brett'ów używanych do produkcji belgijskich lambików.

Smak: Jak na porter troszkę za wytrawne. Do tego dochodzi lekki posmak kawy plus charakterystyczna kwaśność pochodząca od dzikich drożdży.

Po krótkim czasie dochodzi aromat przypieczonego spodu od ciasta (melanoidyny).

 

Ogólnie piwo bardzo fajne, troszkę za mocno wysycone i zbyt wytrawne jak na porter.

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, macie rację - weźcie ode mnie to do piwnicy - ja NA PRAWDĘ nie mam czasu teraz na nic. Ani sił. Telefonu nie udostępniam na ogólnym, jak coś to undeatha pytajta.

 

Ktoś ma czas żeby podrzucić skrzynki? Na Sępolnie kilku piwowarów jest to może ktoś po drodze by podrzucił? Dajcie znać na PW to wyślę numer do Marka osobie zadeklarowanej do przewozu skrzynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyczna AIPA od Szuwara na PSP

 

Piana: biała, drobno-pęcherzykowa. Długo utrzymująca się.

Barwa: słomkowa, żółtawa w stylu West Coast :). Lekko opalizujące.

Aromat: Lekko cytrusowy. Mam wrażenie, że AIPA którą próbowałem w ZUP'ie miała mocniejszy aromat cytrusowy. Po intensywnym mieszaniu piwa wyczułem lekki aromat kwiatowy. Jaki, tego nie jestem w stanie określić :)

Smak: Lekka żywica. Albedo od grejpfruta. Skórka z pomarańczy. Goryczka dosyć wysoka, zalegająca. Brakuje mi troszkę kontry ze strony słodu. Dosyć wytrawne. Po chwili daje o sobie znać lekki posmak melanoidyn.

Ogólne wrażenia: Piwko dobre. Nie udało mi się stwierdzić żadnej wady. Piwo raczej degustacyjne. Nie podołał bym drugiej butelce. Zbyt wytrawne i gorzkie bez kontry słodowej. Chyba że autor własnie to miał na myśli. Zdawało mi się, że na PSP piłem troszkę inne AIPA.

Minus za brak etykiety :) Piwko pewnie zacierane na wytrawnie. Dłuuuuugo w 62-64C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Umarł, ja nie mam czasu podjechać do Marka po skrzynki i mam parędziesiąt kilometrów do niego, ktoś się tam deklarował ale widać też nie ma czasu... Z tego co byłem w depo ponad tydzień temu są tylko wstawione parę piwek Xena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.