Skocz do zawartości
Wedgewood Brewing Co.
Przez scooby_brew, 09.04.2013
  • 16400 views
  • Rok założenia 2000
  • Miasto Canton, MI, USA
  • Liczba warek ???
  • Wybicie w litrach 25-50
  • Preferowane style Amerykańskie i angielskie Ales; IPAs, Stouts, Brown Ales, etc.
  • Opis browaru http://youtu.be/oUYJdvycJB8
    Warzę od ok. 2000r, warki 40L, fermentuje je w pojemnikach 2x20L i potem przelewam do kegów Cornelious (pepsi) 2x20L.
    Keggel, czyli kocioł do gotowania i nagrzewania wody jest zrobiony z kega 60L. Palnik to Jet Burner 175K BTU. MTL (Mash Lauter Tun), czyli pojemnik do zacierania i wysładzania jest zrobiony z coolera Coleman Xtreme 60L. Jest tez Kegerator i 6 kegów Cornelious.
    MOJE ULUBIONE RECEPTURY:
    Scooby's House Ale (APA): http://www.piwo.org/topic/3592-scoobys-house-ale/
    Drunken Jedi (IPA): http://www.piwo.org/topic/3414-drunken-jedi-ipa/
    Darth Vader (Dark IPA): http://www.piwo.org/topic/3877-darth-vader-black-ipa-cascadian-dark-ale/
    Rye In The Sky (Rye IPA): http://www.piwo.org/topic/7943-rye-in-the-sky-rye-ipa/
    Scooby's Nuts (Nut Brown Ale): http://www.piwo.org/topic/3520-scoobys-nuts-nut-brown-ale/
    Willamette Red (AAA): http://www.piwo.org/topic/3421-willamette-red-american-amber-ale/
    Sunny Wheat (Amer. Pszenica): http://www.piwo.org/topic/3448-sunny-wheat/
    Zombie Juice (Amer. Stout): http://www.piwo.org/topic/12542-zombie-juice-american-stout/
    Back In Black (Amer. Stout): http://www.piwo.org/topic/3664-back-in-black-american-oatmeal-stout-stout-owsiany/#entry68574
    Espresso Stout (Stout Kawowy): http://www.piwo.org/topic/5046-espresso-stout-stout-kawowy/
    BADASS Cream Ale: http://www.piwo.org/topic/3591-badass-cream-ale/
    Piwo dyniowe (Pumpkin Ale): http://www.piwo.org/topic/3756-piwo-dyniowe-pumpkin-ale/
  • Link do zapisków http://www.piwo.org/topic/2601-scooby-warzy-felieton-fotograficzny-d/

Members Who Marked


IP.Board Collections by DevFuse
×