Jump to content
You need to be logged in to see additionnal information and be able to contact the advertiser!

UNITANK STOŻKOWY FERMENTUJĄCO SATURUJĄCY 1 BBL (159 L)  

   (0 reviews)

UNITANK STOŻKOWY FERMENTUJĄCO SATURUJĄCY 1 BBL (159 L)

   (0 reviews)

13,900.00 PLN


0 Questions
0 Reviews
60 views

Description

Witam 

 

Jestem producentem tego UNITANKA 1 BBL (159 L )

 

Wysokość to około 165 - 170 cm , jego średnica płaszcza zewnętrznego- 51 cm

Waga tanka uzbrojonego to około 70 kg.


Może on współpracować zarówno z dedykowanym do niego ZESTAWEM WARZELNYM mojej konstrukcji  jak i z warzelnią posiadaną przez KLIENTA
Zarówno UNITANK jak i cały ZESTAW WARZELNICZY i wszystkie jego  przyłącza i węże są dedykowane do kontaktu z produktami spożywczymi i wytrzymują temperaturę nawet powyżej 100 st.C
Wykonany jest w całości z blachy kwasoodpornej 2 mm a także wszystkie jego części dodatkowe jak zawory , manometr , grzałka itp. są także wykonane z kwasówki
Jest to w pełni profesjonalna konstrukcja która wykorzystuje profesjonalne części jak np. zawór regulujący ciśnienie nasycania CO2 czy głowica nalewająca

Maksymalna pojemność fermentacyjna to 140 - 145 litrów.

 

ILOŚĆ TANKÓW JEST OGRANICZONA

 

Zapraszam na profil :

https://www.instagram.com/garage_breweries_vca/

 

UNITANK oferuję całkowicie uzbrojony (głowica izobaryczna nalewająca, system do chmielenia na zimno bez konieczności otwierania TANKA , zawory itp.) i dostarczam go do Klienta gotowy do napełniania i fermentacji. 

 

Wewnątrz powierzchnia szlifowana jak do spożywki .
 

Jest on wyposażony standardowo w grzałkę kwasodporną o niskiej mocy 500 W ( dedykowana do takiego układu )  sterowaną cyfrowym regulatorem temperatury (z czujnikiem temperatury w środku fermentora) która się załącza w momencie , gdy temperatura fermentującego piwa spadnie poniżej zadanej temperatury np. w okresie jesienno-zimowym gdy temperatura w nieogrzewanym garażu (lub innym pomieszczeniu fermentującym )jest niższa od zakładanej temperatury fermentacji.


UNITANK jest standardowo zbudowany z glikolowym zewnętrznym płaszczem chłodzącym i weżownicą wewnątrz płaszcza  do której można podłączyć agregat chłodniczy (używany głównie w okresie wiosenno-letnim - gdy temperatura w pomieszczeniu fermentującym jest wyższa od zakładanej temperatury fermentacji).

AGREGAT CHŁODNICZY nie wchodzi w skład tej oferty i należy go nabyć oddzielnie.
Ja założyłem agregat TECUMSECH za około 1700 zł + koszt podłączenia  przez specjalistę od chłodnictwa   400 - 500 zł. 

 

Sterowanie grzałką oraz agregatem chłodniczym prowadzone jest przy użyciu tego samego nastawialnego regulatora cyfrowego.

 

UNITANK w trakcie fermentacji nasyca ( saturuje ) Wasze piwo CO2 i po kilku tygodniach macie gotowe gazowane piwo w TANKU które możecie od razu nalać sobie do kufla lub butelki .  Ma także możliwość  napełniania bezpośrednio  kega gazowanym piwem .

Zaletą zamkniętego UNITANKA jest niewątpliwie praktycznie brak możliwości zakażenia Waszego piwa ze względu że nie musicie otwierać TANKA do całkowitego opróżnienia jego zawartości.
Ten TANK jest praktycznie niezniszczalny ( chyba że go zrzucicie  z wieżowca ) 
Udzielam  na niego i jego części 2 -LETNIEJ GWARANCJI

 

I TERAZ SEDNO mojej browarniczej koncepcji  :

 

Nabywcom mojego TANKA oferuję możliwość  ZAKUPU  bądź WYPOŻYCZANIA  całego zestawu warzelni (kadź zacierna,  kocioł warzelny   wraz z filtrem , chłodnicą brzeczki , wężami  , przyłączami itd. ) dedykowanego właśnie dla tego UNITANKA - Całość sprzętu mieści się na przyczepce samochodowej  i dwie osoby bez problemu są w stanie go ustawiać .
Samo podłączenie całości sprzętu jest bardzo szybkie i dziecinnie proste.
Warzenie przy użyciu mojego sprzętu jest bardzo proste i nie wymaga od piwowara żadnego "przelewania ", ręcznego przenoszenia zacieru, brzeczki i nie wiem co tam jeszcze ...można robić


Zaletą mojej WARZELNI jest konstrukcja samych kotłów które pogrzewają zacier oraz brzeczkę w sposób pośredni ( płaszcz grzewczy ) przez co nie ma możliwości przypalenia słodu . Sterowanie kotłami przy użyciu cyfrowego regulatora temperatury.


Całość warzenia to praktycznie zamknięty obieg począwszy od procesu zacierania , filtracji, gotowania, chłodzenia brzeczki aż do przetoczenia do  zamkniętego TANKA FERMENTACYJNEGO .

Warzenie przy użyciu mojego sprzętu jest naprawdę przyjemne.


Dla nabywcy UNITANKA oferuję bezpłatny transport wraz z warzeniem połączonym ze szkoleniem na całym ZESTAWIE WARZELNICZYM  u Klienta ( napełnienie tanka ).
Klient ma tylko zapewnić zestaw surowców do warzenia.

 

LAIKA W TEMACIE WARZENIA PIWA TAKŻE JESTEM W STANIE NAUCZYĆ RZEMIEŚLNICZEGO WYTWARZANIA PIWA NA MOIM SPRZĘCIE .... WYSTARCZY TYLKO CHĘĆ SZCZERA

 

Jak widzicie  : nie trzeba posiadać całej warzelni aby mieć własny browar w garażu - wystarczy posiadanie UNITANKA  - całą resztę można będzie wypożyczyć na czas warzenia.

 

W razie pytań :

 

608-823-983

adhesiva@o2.pl

 

VCA INNOVATIONS

NIBORK DRUGI 74

13-100 Nidzica

szlifowane wnętrze ciśnieniowego fermentora  stożkowego.jpg

UNITANK UZBROJONY.jpg

Specs

  • Sposób wysyłki
    Kurier
    Odbiór osobistyRecommended Questions

There are no questions to display.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Ask a Question

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Other adverts from MaciejK×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.